Şimdi Ara

Lenovo Vibe P1 Uyku Modundan Çıkamama Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, sony z5 premium kullanırken şarj ve de çift hat olması nedeniyle telefonu aldım şarjdan yana vs hıc bı sıkıntım da yoktu. Ancak dünden beri telefon bana kafayı yedırttı. Telefon uyku moduna gırdıgı an bır daha uyku modundan uyanmıyor. Ne cıft tıklamaya ne acma kapama tusuna ne ses tuslarına cevap vermıyor. Sensorler yanıyor teefon calısıyor yanı ama sıyah ekran kalıyor oyle kafayı yıcem ıla acıp kapamam gerekıyor telefonu Günde 50 kez telefon acıp kapıyorum ıkı gundur kafayı yıyecem sonunda :S menuden reset attım yok. Hard reset attım recoveryden yine aynı. Herseyı sıldım acaba uygulamadan vs mı dıye yıne yok. Yani tus kılıdını kapayınca telefon ıkı dakka sonra daha acılmıyor. Ama telefonda saatlerce elımde oynasam arasam konussam kapanma vs gıbı bı sorun yok kesınlıkle ama elımden bırakınca acılmıyor ekrana goruntu gelmıyor. şimdi ekranda dokunmayıca bekleme suresını 30 dakika yaptım oyle duruyor apanmıyor. Ama bekleme suresı vıtınce uykuya gecınce yıne acılmamaya baslıyor. Tus kılıdını kaldırıp denedım yıne aynı.Ne yapıcaz bunun ıcın servıse yollamak ıstemıyorum on bes gun telefon beklemek zor gelıyor. Donanımdan olsa sanırım konusurken falan da kapanır boyle kapanmasının nedenıyazılımsl sanırım ama yazılımı nasıl gerı alabılırız onu da bılmıyorum gercı 6 ya gecelı 15 gun falan oldu bu sorun yenı basladı ama onerısı olan var mıdır acaba ya da aynı sorunu yasayan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.