Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (783. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.178
Cevap
119
Favori
469.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 781782783784785
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ankara bimar elektronik de değiştirdim hocam 260 TL normal İstanbul dakika serviste fiyat vermddler ama bu arkadaş 350 TL ye değiştirmiş ti sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.Klitschko -- 23 Eylül 2017; 22:35:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lenovo vibe p1 telefonum var. Bu telefonla hdmi ile televizyona görüntü aktarımı yapılabiliyor mu?

Yapılabiliyorsa nasil bir kablo almalıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefondan bilgisayara medya aktarımı yapamıyorum. Cihaz içinde fotoğraf vs. olmasına rağmen bilgisayara takınca DCIM klasörü bomboş görünüyor.

Ne gibi bir sorun olabilir? Herhangi bir değişiklik de yapmadım son zamanlarda.
  • 1881 kullanıcısına yanıt
    https://support.lenovo.com/ch/tr/solutions/ht100053

burada yazanı yapınca olması gerekir ben şu an denedim oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn20

https://support.lenovo.com/ch/tr/solutions/ht100053

burada yazanı yapınca olması gerekir ben şu an denedim oluyor

Hala aynı sorun devam ediyor.

Telefonu da kapatım açtım ancak bir şey değişmedi.
    ayarlar-telefon hakkında-cihaz bilgileri-derleme numarasına peşpeşe 7 8 kere tıklayıp geliştirici ayarlarını açtınız mı

Açmadıysanız onu açıp ayarlar-geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı aktif hale getirip bir daha deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

quote:

Orijinalden alıntı: Ferhat-Altay

Arkadaşlar merhaba telefonun üst bölümünde üçgen içinde çıkan bi ünlem uyarısı var her tarafı karıştırdım sebebini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar acaba bir çözüm bulabildiniz mi ben de uğraşıyorum kaç gündür...

Arkadaşlar şu duruma bir çözüm bulan yok mu içimizde, ben hala bulamadım...

• hidolgoo kullanıcısına yanıt
    Güvenli bölge filan diyorlar lenovo forumunda ama emin değilim.

• Exfat E kullanıcısına yanıt
    Güvenli bölge genel bölge denedim geçişlerde siliniyor ama sonra tekrar çıkıyor...

• quote:

ayarlar-telefon hakkında-cihaz bilgileri-derleme numarasına peşpeşe 7 8 kere tıklayıp geliştirici ayarlarını açtınız mı

Açmadıysanız onu açıp ayarlar-geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı aktif hale getirip bir daha deneyin

Maalesef yine olmuyor. Sırf bu yüzden servise göndermem gerekmez inşallah.
    servise gönderecek bir sorun değil, windows 10 için yazıyorum

1.Telefonu usb bağlantı kablosuyla pc ye bağlayın

2.Telefondan medya cihazı(MTP) seçeneğini seçin

3.sağ altta CD sürücüsü Lenovo Suite ile ne yapmak istiyorsunuz diye bir uyarı çıkacak oradan ya da bilgisayarım içinden DO kırmızı logolu sanal cd sürücüsüne sağ tıklayıp aç deyin

4.Lenovo Usb driver i kurun

5. Magic Plus Setup u çalıştırın

6. İster mobile asistant programı üzerinder ister bilgisayarım üzerinden dosyalara erişin
  • Ekranın sağ tarafi çizgi halinde sarardi. Titreşim 40 yılda bir titriyor. Alarm çalmıyor kafasına göre. Bende uyuya kalıyorum zannediyordum.

• quote:

3.sağ altta CD sürücüsü Lenovo Suite ile ne yapmak istiyorsunuz diye bir uyarı çıkacak oradan ya da bilgisayarım içinden DO kırmızı logolu sanal cd sürücüsüne sağ tıklayıp aç deyin

6. İster mobile asistant programı üzerinder ister bilgisayarım üzerinden dosyalara erişin

Şu an kullandığım bilgisayar Windows 7 Home Basic. Dediklerinizi yaptım (windows versiyonları farklı olduğu için de olmamıştır belki, o konuda bilgim yok) ancak alttaki uyarı haricinde bir yere ulaşamadım. Telefon takılı olduğu halde ''bağlı değil'' diyor. Hiç bir şey anlamadım bu işten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881 -- 26 Eylül 2017; 14:43:37 >

• quote:

Bir önceki mesajı değiştirdiğim için görsel de çıkmıyor galiba:

Adımları bir daha gözden geçirin ya da çok önemli bir şeyse telefona format atıp tekrar deneyin, kolay gelsin
  • arkadaşlar lenovo vibe p1 in orijinal şarj aleti lazım. yardım istiyorum sizden hiçbir yerde satılmıyor
  • quote:

Adımları bir daha gözden geçirin ya da çok önemli bir şeyse telefona format atıp tekrar deneyin, kolay gelsin

Çok teşekkürler.
    Muhtemelen format atacağım, çünkü telefondaki mobil asistan USB kablosuyla bağlı olduğumu söylerken bilgisayardaki uygulama bağlı olmadığımı gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lenova-vibe-p1-orijinal-sarj-aleti-295889898?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232250127*22324004847*58375856367*%7btype%7d*295889898*pla-79001630967&gclid=EAIaIQobChMIzNTm4NnH1gIV04eyCh3nIwRhEAQYASABEgIV4_D_BwE&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Bu sarj aleti vibe p1 in orijinal sarj aleti degil. Hizli sarj ozelligi yok... Boyle yuzlerce ilan var hicbiri orijinal sarj aleti degil. Orijinal sarj aleti quick sarji destekleyen kademeli olarak 12 volta kadar cikis veren bir sarj aletidir..

Orijinali asagidaki linktekidir...

http://s.aliexpress.com/VFrmmEZ3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wanted007 -- 28 Eylül 2017; 21:42:38 >

• wanted007 W kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam haklisiniz aliexprestenn hiç sipariş etmedim ama herşey bulunuyor tşk bilgilendirdiginiz icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 781782783784785
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.