Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.178
Cevap
119
Favori
469.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Ben şahsen gold alirdim paraline bKma bence

Konuyu az çok takip ediyordum o yüzden Gold rengi sevdiğini biliyorum :)

Açıkcası keşke Grey-siyah ı canlı görme imkanım olsa iyi olurdu

Paralel işine açıkcası sıcak bakmıyorum eğer bakabiliyor olsaydım büyük ihtimalle g4 e yönelirdim
    Batarya matarya hikaye g4 şahane felan :)))
    n11 çeki+finans kampanyası ile 1050 gibi bir rakama denk getirmeyi planlıyordum

paralelin ne gibi eksisi oluyor.
    Hepsiburadada hemen hemen aynı fiyat P1 ve G4 hangisini neden seçelim.
  • W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Gümüş rengini dusunuyorum.Daha guzel duruyor sanki.O degilde 4.5 g yi desteklemeyecek olmasi kotu.Gerci ben 3 g bile hala kullanamiyorum cekmiyor.Turbo modelinde 4.5 g olurmu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 29 Şubat 2016; 1:03:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adalet YORUMCU kullanıcısına yanıt
    Eyvallah teşekkür ederim evet 1050 iyi bi fiyat
    Ama gri yada Gold olsa u kadar tereddüt etmezdim
    Şimdilik takibe devam :)

• attci kullanıcısına yanıt
    G4 ü kamerası(f1.8), ekranı(2K/kavisli) donanımı(cpu, gpu, ram) çok daha üstün p1 le mukayese etmek yanlış olur ki edilemez bile

Tasarım olarak göreceli olarak değişebilir.
    Kavisli yapısı,hafif/ince ve değişik arka kapak seçenekleri ile g4 bence daha iyi
    G4 te paylaşacağım konu ile ilgili sorun yaşamak olası
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=114111685&p=1#114111685
    Bu nedenle alınırsa da lg Türkiye garantili almak lazım diye düşünüyorum

P1 in bence tek ve en büyük artısı bataryası g1(e975) ve uzun zamandır g2 kullanan biri olarak ben performans olarak yarı yolda bırakmayacak bataryası üstün olan p1 e yöneldim

Açık konuşmak gerekirse o fiyata lg Türkiye garantili olsaydı g4 ü alırdım

Fiyat ve beklentiye göre seçimini yapmalısın

Paralel cihazlarla alakalı çok açılmış konu var örnek olarak

https://www.google.com.tr/search?q=paralel+ithalat+telefon+alınır+mı&oq=paralel+ithalat+telefon+al&aqs=chrome.1.69i57j0l3.13051j0j4&client=ms-unknown&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

G4 ü kamerası(f1.8), ekranı(2K/kavisli) donanımı(cpu, gpu, ram) çok daha üstün p1 le mukayese etmek yanlış olur ki edilemez bile

Tasarım olarak göreceli olarak değişebilir.
    Kavisli yapısı,hafif/ince ve değişik arka kapak seçenekleri ile g4 bence daha iyi
    G4 te paylaşacağım konu ile ilgili sorun yaşamak olası
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=114111685&p=1#114111685
    Bu nedenle alınırsa da lg Türkiye garantili almak lazım diye düşünüyorum

P1 in bence tek ve en büyük artısı bataryası g1(e975) ve uzun zamandır g2 kullanan biri olarak ben performans olarak yarı yolda bırakmayacak bataryası üstün olan p1 e yöneldim

Açık konuşmak gerekirse o fiyata lg Türkiye garantili olsaydı g4 ü alırdım

Fiyat ve beklentiye göre seçimini yapmalısın

Paralel cihazlarla alakalı çok açılmış konu var örnek olarak

https://www.google.com.tr/search?q=paralel+ithalat+telefon+alınır+mı&oq=paralel+ithalat+telefon+al&aqs=chrome.1.69i57j0l3.13051j0j4&client=ms-unknown&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

tüm g4lerde var mı acaba bu ekran sorunu ( kıllandırıcı bir durum hoş değil ).
    Eğer ki var ise P1 i seçmek daha akıl karı.
    ama bu muhtelif modellerde varsa başka.

• S135 romunu yuklemek isteyenler icin video linki. https://youtu.be/GGZvQiDbEGg

• google drive kullanan varsa bir sorum olacak. drive'ın içinde olan bir fotoğrafı açıp indir dediğimde indirildi diyor ama download klasörüne kaydetmiyor dolayısıyla galeride görünmüyor. 5-6 fotoğraf denedim 1 tanesini sorunsuz kaydetti ama diğerlerini etmedi. benzer bir sorun yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

Gümüş rengini dusunuyorum.Daha guzel duruyor sanki.O degilde 4.5 g yi desteklemeyecek olmasi kotu.Gerci ben 3 g bile hala kullanamiyorum cekmiyor.Turbo modelinde 4.5 g olurmu acaba

3G de oldugu gibi 5.5G 'de gelse de mevcut alt yapi sekli devam ettikce hizmet hep yetersiz kalacak.
    sorun cihazlarin ozelliklerinde degil.
    xG çekme durumu icin kucuk sepet tut, rengini al iyi gunlerde kullan
  • Lion - Polimer pilin tamamen, yaklaşık % 20 sinin boşalmamasının takip gerekliligi huzursuzluk veriyor.
  • ibrahimakinci kullanıcısına yanıt
    Yok hocam silinmiyr ama sen yinede fotograflarin yedegini al

• quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

3G de oldugu gibi 5.5G 'de gelse de mevcut alt yapi sekli devam ettikce hizmet hep yetersiz kalacak.
    sorun cihazlarin ozelliklerinde degil.
    xG çekme durumu icin kucuk sepet tut, rengini al iyi gunlerde kullan

Haklisiniz Hocam.Bugun bende sipariş vereyim.Saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 29 Şubat 2016; 8:00:28 >
  • Mavi_Yeleli kullanıcısına yanıt
    Haklisin doğru ama lenovonun teknik servisinde pek II anlatmiyorlar doğrusu yanı şöyle diyim 100 telefondan 10 tanesi servise gidiyorsa ancadir okadar telefon kullandim daha hiç vermedim tabiki tercih meselesidir saygibduyarim vatanda teshiri vardır belki bakabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar s135 romu yüklemek isteyenler için video çektim.özellikle şarj konusunda muzdarip olan arkadaşlar bakabilir https://www.youtube.com/watch?v=GGZvQiDbEGg
  • eyw @blueman7 !
  • Arkadaşlar play müzikte , müzik-albüm-sanatçı ismini değiştiremiyorum. Dosya yöneticisinden de denedim. Ancak telefona ilk geldiği ismi hiçbir şekilde değiştiremedim. Bilgisi olan var mı acaba???
  • earth. E kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ekranı sağa çektiğinde gmail hesap bilgilerinin olduğu yerde fotoğraflarım veya yüklenenler kısmı var ama... Oraya girip istediğin fotoyu seç daha sonra seçeneklerden ''kopyasını indir'' var. Daha başka seçenek var mı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adalet YORUMCU -- 29 Şubat 2016; 12:25:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakert

arkadaşlar s135 romu yüklemek isteyenler için video çektim.özellikle şarj konusunda muzdarip olan arkadaşlar bakabilir https://www.youtube.com/watch?v=GGZvQiDbEGg

Bu rootlu olan rom mu?bende belgeleri yuklemistim,ama romu yuklememistim,gerek yok cunku:)

• Arkadaşlar telefonun kamerasında çok az sahne modu var. Neredeyse hiç yok. Gece modu bile yok örneğin. Bu rahatsız etmiyor mu sizi? Alternatifi var mıdır

• blackcurse B kullanıcısına yanıt
    Kamera zaten kötü olduğu için :) kimse fazla bakmiyo bence bu arada forum çok sessizlesti ilginç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazınızdan Facebook'u kaldırın, 1 saat daha fazla ekran süresi alın Test edip onayladım ben de

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.