Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.178
Cevap
119
Favori
469.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Topic derken?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adalet YORUMCU kullanıcısına yanıt
    Onceki yazilarimda yazmistim tekrar yaziyim bunuda tesadufen buldum...

Telefonun ekrani ayarlardan hafif uyku da, saati isaretliycez sonra sarja takmadan once ana menude birakcaZ ve hicbir tusa basmadan telefonun ekraninin kendiliginden kapanmasini bekliycez bes dakika sonra baktigimizda telefon yavas ve isinmadan sarj ettigini goreceZ

• cihazın bataryasını tamamen bitirmek hem cihazın açılmamasına neden olabilir, hem de bataryanın ömrünü kısaldır. (kesin bilgi)
  • W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Hmm anladım kardeşim daha önce okumamıistım. Peki HAFİF UYKU özelliğini anlatabilir misin? Niye saati işaretledik diğerlerini işaretlesek ne olacaktı vs. ? Eğer bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet YORUMCU

Hmm anladım kardeşim daha önce okumamıistım. Peki HAFİF UYKU özelliğini anlatabilir misin? Niye saati işaretledik diğerlerini işaretlesek ne olacaktı vs. ? Eğer bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim.

Benimki hafif uykuda öyle diğerlerinde denemedim

• quote:

Kardeşim benim de avea/türk telekom idi. Türk telekom grup mağazasına gidip ücretsiz bir şekilde yenisini aldım. Ücretli olarak zaten 8 tl ye veriyorlar. Sıkıntın hangi yönde gerçi tam anlayamadım ama... Zaten p1 4.5g desteklemiyor.

Niye desteklemesin hocam destekliyor. Zaten 4.5 diye birşey yok 4 var bu telefonda da var bu özellik. Şimdi bu yeni kartı ücretsiz almak için "4.5G HAZIR" yazıp gönderiyorsun ya bendeki cevap "şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz". Bu 1 haftadır böyle cevap gelmeden kart da vermiyorlar sizin ücretli almanız lazım o da 10 lira dediler. Benim sıkıntım uygun ya da değil demiyor ısrarla hata mesajı veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desu noto

quote:

Kardeşim benim de avea/türk telekom idi. Türk telekom grup mağazasına gidip ücretsiz bir şekilde yenisini aldım. Ücretli olarak zaten 8 tl ye veriyorlar. Sıkıntın hangi yönde gerçi tam anlayamadım ama... Zaten p1 4.5g desteklemiyor.

Niye desteklemesin hocam destekliyor. Zaten 4.5 diye birşey yok 4 var bu telefonda da var bu özellik. Şimdi bu yeni kartı ücretsiz almak için "4.5G HAZIR" yazıp gönderiyorsun ya bendeki cevap "şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz". Bu 1 haftadır böyle cevap gelmeden kart da vermiyorlar sizin ücretli almanız lazım o da 10 lira dediler. Benim sıkıntım uygun ya da değil demiyor ısrarla hata mesajı veriyor.

Başka telefona takıp sim kartı mesela iphone gm 4g gibi sms atın sonra alın mesajla sim kartı değiştirin, sms i sim hafızasına kayıt edin sonra sizin telefona aktarın

• sertay_a kullanıcısına yanıt
    Hocam gelen smsi niye kaydediyoruz ekstra bir işlem mi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desu noto -- 26 Şubat 2016; 18:08:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: desu noto

Hocam gelen smsi niye kaydediyoruz ekstra bir işlem mi var?

Diğer telefonun hafızasında kalmasın diye :) belki göstermek gerekir

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Topic derken?

şu an yazıp okuduğumuz konu, mesele, mevzu, söz konusu, tema, topic oluyor, yaaaa

Bu mesaja eklenen görseller:

LENOVO VİBE P1-P1 PRO  ANAKONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arel.gr -- 26 Şubat 2016; 21:05:33 >

• Arkadaslar sarjda problem yasayanlar wipe cache yapsin sorun duzelecektir wipe cache yapip tam doldurdum sarji sarjdan cekeli 3 saat oldu 1 saati ekran full wifi 2 saat 1 saat mobil ve daha %100'de sarj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://hizliresim.com/ljkZoQ
    bu da benden olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: usmcsas

Hocam pek anlamadım ama ben şundan bahsettim Lenovo servisi 8 saat şarj edin demiş ama bu yanlış bu eski batarya teknolojilerindeydi. Artık yeni telefon ve şarj aletleri pili koruma adına %100 olduktan sonra şarj akımını kesiyor ve böylece pili koruyor. Bu telefon da yaklaşık 2 saatte sarj olduğu için dediği yanlış.

işte benimde merak ettiğim, bu cihaz, Lenovo P1 "akımını kesmiyormu" ?
  • Bi de p1m cikmis. Onu alip kullanan var mi? Ayni batarya performansini verir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cerberus82

Bi de p1m cikmis. Onu alip kullanan var mi? Ayni batarya performansini verir mi?

o wardi zaten, bunun bi alt segmenti oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametozelci

Arkadaslar sarjda problem yasayanlar wipe cache yapsin sorun duzelecektir wipe cache yapip tam doldurdum sarji sarjdan cekeli 3 saat oldu 1 saati ekran full wifi 2 saat 1 saat mobil ve daha %100'de sarj

Resimler veya uygulama bilgileri siliniyor mu?

• desu noto D kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bir arkadaş açıklamıştı gerçi ama... Dediğin gibi 4.5G diye aslında bi şey yok. Ancak P1 de 4.5G dediğimiz teknoljiyi destekleyen sistem yok. 4G ye kadar hizmet veriyor. Bknz.(LTE CAT-4) 4.5G ise (LTE CAT-6) İleride ne olur bilemem ama... Genelde sorun operatöre mesaj atıp desteklenmediği bilgisinin gelmesiydi. Senin sıkıntı da ondan kaynaklanıyor demiştim ancak sende işlem hiç gerçekleşmiyormuş. Bu da operatörlerin hizmetinin aksamasından kaynaklanıyordur. En iyisi Türk telekom grup mağazasına gidersen sorunu halledebilirsin. Mağazaya gittiğimde değişikliği ne için istediğim soruldu bende kart boyutunun nano olması gerekiyor eski kartım normal boyuta sahip dedim. Telefonu da gördü. Başka bişey istemedi. Kimlik fotokopisi ve imza ile iişlemi sonlandırdık.
  • W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Hmm. Keşfedebilirsem bişeyler :) paylaşırım teşekkürler..
  • sametozelci S kullanıcısına yanıt
    Yok daha neler maşallah one öyle :))

• Adalet YORUMCU kullanıcısına yanıt
    Beklerim inşallah

• 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.