Şimdi Ara

Lenovo Vibe P1 Beyaz Ekran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
2.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar! 3 gün önce Lenovo'nun Vibe P1 telefonunu aldım ve yazılım güncellemesini gerçekleştirdim. Yazılım güncellemesinden sonra telefonumun ekranı bembeyaz oluyor; tuş kilini kapatıp açtıktan sonra ekran düzeliyor. Fabrika ayarlarına geri döndüm. Sorun düzelmedi. Bu sorunu yaşayan var mıdır? Hard reset atmam gerekiyor mu? Teşekkürler şimdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum sorunu giderdin mi?

• Dostum servise yolladım cihazı hard reset atamadım deneyip düzeldi mi diye bakamadım. Hard reset de yemiyordu geldiği zaman yazacağım

• Bendeki vibe p1 dede aynısı oluyor. Marsmelowa yukselttim geçmedi. Sürekli olan birşey değil ama arada yapıyor. Nedeni ne olabilirki. Sonucu yazarmisiniz merakla bekliyorum

• Takipteyim aynı sorun

• Arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum telefonu aldım ertesi gün bu sorunla karşılaştım nasıl çözülebilir? Cevap verirseniz sevinirim.
  • İyi forumlar arkadaşlar! Telefon garantiden geleli uzun bir zaman oldu kusura bakmayın konu hakkında bilgilendiremedim. Yazılımın baştan atıldığını söylediler fakat sorun çözülmedi. Bu şekilde kullanıyoruz.
  • FurkanKarka kullanıcısına yanıt
    Böyle saçmalık mı olur şikayet edelim arkadaşlar bir şeyler yapalım sonuçta o kadar para veriyoruz....
  • beyaz ekran sorunu bendede var dün aldım daha cihazı, ekran modu seçimlerinde ve genelde galeride beyaz ekran veriyor
  • Sorunu çözebilen varmı ? aynı sorun bendede var tuş kilidi ile kilitleyince düzeliyor ama yine aynısı oluyor
  • İyi forumlar. Aynı sorun bende de mevcut. Birçok şey denedim ancak çözüm bulamadım. Bu arada beyaz ekrandayken ekran görüntüsü alırsanız. Normal telefon menüsü gözüküyor. Yani o anda telefon normal çalışıyor bizim görüdüğümüz beyaz ekran normal görüntünün üstüne geliyor. Yani garip bir sorun. Garantiye gönderdim. Formatlayıp geri gönderdilr sorun devam ediyor. Çözebilen ya da fikri olan varsa paylaşalım arkadaşlar.
  • Arkadaşlar ben sorununu kendimce çözdüm. Çözmek isteyenlere faydam olsun diye anlatıyorum. Öncelikle bendeki beyaz ekran sorunu telefonla birlikte gelen Galeri uygulamasından kaynaklı olduğunu anladım. Sadece Galeriye girerken telefon beyaz ekrana düşüyordu. Uygulamardan Galeri uygulamasını devre dışı bıraktım. Fotoğraf görüntüleme içinde yine telefonda yüklü gelen google'ın Fotoğraflar uygulamasını kullanıyorum. Böylece sorunum çözülmüş oldu. Bir daha beyaz ekran sorunu yaşamadım. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msafacan -- 4 Nisan 2017; 10:10:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.