Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Plus Ana Konu - Full Hd Ekran / Snapdragon 616 ! 679 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
7
Favori
19.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu telefonu almak istiyorum. Sakın alma şöyle böyle kronik sorunlari var dermisiniz? Yoksa fiyata göre iyi bir çözümmüdür?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cedayroy C kullanıcısına yanıt
    Hocam yaklaşık iki haftadır kullanıyorum. Kronik sorun denebilecek bir sorun yok telefonda. Sadece kulaklık takınca bildirim sesini kısıyor kendiniz açmanız gerekiyor kulaklığı çıkarmadan önce. Bu da yazılımsal bir şey belki güncelleme ile falan ortadan kalkabilir. Fiyatını hak eden bir telefon.
  • Arkadaşlar ben de satın aldım, bu akşam elime ulaştı. Fakat benim sim kart mini sim kart. S3 mini kullanıyordum bugüne kadar ve şimdi kullandığım sim kart üzerinde 3g yazıyor. Ne yapmalıyım yarın bir vodefone bayine uğrasam hallederler galiba. Bu arada bir çok sitede 4,5g uyumlu yazıyor ama gsmarena'da yazmıyor. Sim kart hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.
  • Telefonu kullananlar ne kadar ekran süresi alıyor.

• 8-10 saat kadar internet le beraber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kevemata -- 3 Kasım 2016; 21:39:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kevemata

8-10 saat kadar internet le beraber

imkanı yok
  • Sonsuzartıbir S kullanıcısına yanıt
    4 buçuk 5 saat civarı alınabiliyor ortalama.
  • philadelphos kullanıcısına yanıt
    Çok iyi, bende 2013 model moto g var telefondan çok memnundum. Fakat artık şarj su gibi akıp gidiyor. En iyi fiyat performans cihazı şu anda k5 plus sanırım.

• Sonsuzartıbir S kullanıcısına yanıt
    Evet hocam şarj sıkıntısı yok ama oyun oynuyorsanız nasıl olur bilmiyorum. Gece yatmadan interneti kapatırım sabaha kadar hiç düşmüyor veya %1 azalıyor. İnternete bağlı durumda kullanmazsam ofisteyken yine iki saatte bir falan %1 azalıyor. Yani bekleme süresi çok iyi. Sadece %100 olup şarjdan çekince %92-93'lere kadar düşme hızı daha fazla sonra toparlıyor. Bir iki yazılımsal sıkıntı dışında ben gayet memnunum telefondan.
  • Merhabalar. Ben geçen vibe p1 ile geçen lenovo dünyasında na giriş yaptım gayette memnunum özellik ile şarj dan. Bu gün esime de telefon alacağız . K5 plus mi almalıyım yoksa k5 note mi. Fiyat farkı aralarında var ama eşimin de memnun olmasını istiyoruz yorum. Onun gönlü biraz Samsung a5 den yana ama internetten özellikleri kıyaslanınca a5 resmen kötü ve pahalı. Sizce ne almalıyım. K5 plus mi yoksa Samsung a5 j7;falan mı. Yada k5 note mi.

• unpop kullanıcısına yanıt
    Telefonu kullaniyorum. İlk sarji iyi yaparsan pilden verim alabilirsiniz. Sabah yediden aksam 11e kadar telefonu araliklarla kullaniyorum. En fazla sarji isletim sistemi ve ekran yiyor. Ekran parlakligim %35 gibi. Surekli feys ve twitter dayim.saygilar @unpop

• cihazın siparişini veriyorum leoparlı silikon kılıf ve kırılmaz camla birlikte.

benim canımı sıkan stok romun yalnızca bilgisayar üzerinden atılabilmesi. stok recovery ile zip atılsaydı garantiye göndermeden önce rootu temizleyebilirdim. kingrootu unroot etseniz bile güncelleme sırasında telefon takılıyor.
  • selam ,cihazı 10 gün önce aldım.
    Bildirimlerde ciddi sorun yaşıyorum . Özellikle Whatsapp tan gelen mesajlarda Whatsapp uygulaması açık değil ise bildirim gelmiyor( her zaman değil ama %80 ihtimalle diyebilirim). Sonra ben whatsapp ı açınca bir bakıyorum 10 tane mesaj gelmiş ,görmemişim...

Yapmadığım şey kalmadı. Çözüm bulamadım. Sizde benzer sorun var mı?

rootladım, Çözer denilen bir sürü program denedim. Bir kaç custom rom yükledim.( android 6 dahil ) .Fakat çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bumblebeee -- 10 Kasım 2016; 1:33:57 >
  • Ben cihazı rootlamadım sonra marshmallow gelince OTA ile güncellemeyi yapamam diye....
    Lenovo forumda bugün bir mesaj vardı yeni yılla birlikte marshmallow gelir sanırım.
    Nova launcher ile kullanmanızı tavsiye ederim aynen LG g4 ve marshmallow gibi oluyor.
    Lenovo launher'a alışamadım.
  • K5 plus tutmadimi arkadaşlar cihazda begenmedigiz tarafı varmi? Bu aksam k5 note ve plus a bakacagim

• quote:

Orijinalden alıntı: kevemata

Telefonu kullaniyorum. İlk sarji iyi yaparsan pilden verim alabilirsiniz. Sabah yediden aksam 11e kadar telefonu araliklarla kullaniyorum. En fazla sarji isletim sistemi ve ekran yiyor. Ekran parlakligim %35 gibi. Surekli feys ve twitter dayim.saygilar @unpop

Şimdiki telefonların bataryaları nokia 5110bataryası değil arkadaşlar.

Lityum pillerde İlk şarj diye birşey yok artık.

Pilleri sonuna kadar bitirmeyin en iyi kullanıcı siz olursunuz.

Sık azar azar şarj, doldurup boşaltmaktan daha sağlıklı ayrıca.

Neyse ben konuya marsmelow güncellemesini alacak mı diye girmiştim?

Eşime telefon almam gerekiyor ama güncelleme almayacak sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon mu asus Zenfone 2 laser mi sizce arkadaslar?

• biuu kullanıcısına yanıt
    Elbette önemli. Ambalajinda aldigin telefonunpili hep yarim doludur. Hemde gunlerce oyle bekler. Ancak ilk sarjdan sonra pil performansa girer. Pil ful doldur teli kapat bakalim kac gun dayanir. Selamlar.

• Yakinda k6 çıkıyor. Bu çinliler güncelleme konusunda çok kötü eğer k6 satışı iyi olursa artık k5'e hiç bakmazlar.

• Arkadaşlar merhabalar.

Bende yakın zamanda lg den para iadesi alacağım. Yaklaşık 1000 tl falan tutuyor. Bende bu parayla 500-750 tl arası uygun fiyatlı bir telefon almayı düşünüyorum. Eski telefonum g2ydi şuan da k5 plus almayı düşünüyorum. Cihazın herhangi bir kronik sorunu var mı? Arka kapak çıkıyor mu? (Çıkmasa daha iyi olur) Metal kaplama mı telefon? İyi performans veriyor mu genel kullanımda? Kamerası çok mu kötü? Bu gibi soruları merak ediyorum. Birde bu fiyat aralığında bu telefondan daha iyi hangi modelleri sayabiliriz? Yardım ederseniz sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.