Şimdi Ara

Lenovo Thinkpad Tablet 2 İncelme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
7.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: YasiN®

quote:

Orijinalden alıntı: saitates

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omersah

Arkadaşlar bu cihaz için klavye kılıf cover vb ekipmanın türkiyede satıldğı site bulan varsa lütfen haber verebilir mi
    saitates aletle beraber ben yanlış anlamadıysa projektöre bağlaya bilemk için vga dönüştürücü de geliyor mu ?
    teknoloji gelişti ama gittiğim izde bir çok şirkette toplantı için projektöre hala vga ile bağlanıyor

Hayir yaninda cevirici gelmedi malesef

Cihaz için kılıf satın aldınız mı ?

Kılıf bende bulamadım daha eger su prjinal slim klıflardan alabicegimiz yer var ise paylaşın lütfen

ali expressten sipariş verdim. eger guzelse daha fazla sipariş edecegiz. linkini atarım.

Bu cihaz için kılıfları bir kaç gün içindewww.cepeksen.com'da bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: CEPEKSEN

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bu cihaz için klavye kılıf cover vb ekipmanın türkiyede satıldğı site bulan varsa lütfen haber verebilir mi
    saitates aletle beraber ben yanlış anlamadıysa projektöre bağlaya bilemk için vga dönüştürücü de geliyor mu ?
    teknoloji gelişti ama gittiğim izde bir çok şirkette toplantı için projektöre hala vga ile bağlanıyor

Kılıf bende bulamadım daha eger su prjinal slim klıflardan alabicegimiz yer var ise paylaşın lütfen

ali expressten sipariş verdim. eger guzelse daha fazla sipariş edecegiz. linkini atarım.

Onları yaptıran benim zaten Mehmet bey :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet Yasin, seni burada da görmek ne güzel. Sizin siparişiniz sayesinde, ihtiyacı olan diğer insanlara da kılıf üretiyor olacağız. :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet Yasin, seni burada da görmek ne güzel. Sizin siparişiniz sayesinde, ihtiyacı olan diğer insanlara da kılıf üretiyor olacağız. :)

Lenovo Thinkpad Tablet 2 Kılıfını aşağıdaki lnkten inceleyebilirsiniz.

http://www.cepeksen.com/Urun_lenovo-think-pad-tablet-2-deri-kilif_45299
     Lenovo Thinkpad Tablet 2 İncelme

• Bu alet için özel kılıf aramanıza gerek yok 10.1 kılıflarından güzel uyanlar oluyor.
    Ben bir tane aldım bugün linktekinden daha güzel durdu.. Bilginize..
  • amerikadan bu tableti ve kılıfını sipariş ettim abime. abim kılıfı bulunca almış ama tableti bulamamış hiçbiyerede. Türkiye de satılan yerlerdede tablet 1900 lira civarı o kadar para vermek istemiyorum. o yüzden isteyen varsa orjinal kılıfını aldığım fiyat üzerinden satabilirim. fiyatı 50 dolar + %8 vergisi toplam 54 dolarhttp://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Lenovo-ThinkPad-Tablet-2-Slim-Case/productID.276581800 kılıfın adresi
  • saitates kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam.Ben de şu anda bu tableti araştırıyorum. Siz almışsınız , inceleme yapmışsınız. Uzun zamandır da kullanıyorsunuz muhtemelen.Bir sürü eksisini artısını farketmişsinizdir bu süre zarfında. Şu andaki görüşleriniz neler ürün hakkında ben onları duymak için sizi rahatsız ettim. Gördüğünüz farkettiğiniz eksi yönleri , şikayetleriniz. Herhangi bir performans sorunu varmıdır? Yavaşlama kasma takılma söz konusu mu. Tasarımda sizi sıkıntıya sokan durumlar oldu mu? Şimdiden teşekkür ederim. İyi akşamlar dilerim.
    Bu arada ürünü bir tanıdık falan bulup amerikadan aldırmayı düşünüyorum. TR de 2000 den aşağı yok ama amerikada 350-400 dolar arası satılıyor yani çok uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: rkursada

Merhaba hocam.Ben de şu anda bu tableti araştırıyorum. Siz almışsınız , inceleme yapmışsınız. Uzun zamandır da kullanıyorsunuz muhtemelen.Bir sürü eksisini artısını farketmişsinizdir bu süre zarfında. Şu andaki görüşleriniz neler ürün hakkında ben onları duymak için sizi rahatsız ettim. Gördüğünüz farkettiğiniz eksi yönleri , şikayetleriniz. Herhangi bir performans sorunu varmıdır? Yavaşlama kasma takılma söz konusu mu. Tasarımda sizi sıkıntıya sokan durumlar oldu mu? Şimdiden teşekkür ederim. İyi akşamlar dilerim.
    Bu arada ürünü bir tanıdık falan bulup amerikadan aldırmayı düşünüyorum. TR de 2000 den aşağı yok ama amerikada 350-400 dolar arası satılıyor yani çok uygun

Merhaba hocam..evet bi 6-7 aydir aktif kullaniyorum..
    Cigaz gunluk kullanim icin aslinda gayet ideal batarya omru 8 saat civari ufak hafif ve window8 tablette gercekten kullanisli
    Performans anlaminda ise sistemde ve arayuzde en ufak kasilma takilma yasamadim ama atom islemciden dolayi internet uzerinden video izlerken ozellikle 720-1080p videolarda kasilma meydana gelebiliyor..ama cihaz kayii sekilde olan 1080pvideolarda bile bi sorun yasamadim.
    Ofis islerinde gayet verimli ve hizli office 2013 yuklu bende tepkiler cok iyi.Malzeme kalitesi orta seviye plastik aksamlara dikkatli davranmak lazim.
    Yani amerikadan 400 dolara bence fazlasiyla deger ama biraz beklerim derseniz ben yenil atom z serisi ile hd destekli modelleri tavsiye ederim.onlar bayagi performansli olucagi soyleniyor.
    Edit:son gelen ie ve flash guncellesi ile flash video 730p 1080p takilma sorunu giderilmis su an bi kasma gormedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitates -- 22 Ocak 2014; 12:44:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba SPen ile elyazısı not alınabiliyor mu?
  • hocam 1800 lirayamı aldın bunu :(
    asus t100 bundan tam 4 kat daha hızlı üstelik klavyesi var 950 lira. 500gb ektra hard diski olanı var 1150 lira.
  • arkadaşlar bende de bu tabletten var usb den format atmak istiyorum usb disk pc de çalışıyor ama tabletteki bütün ayarlamaları yapmama rağmen bi türlü başlamadı usb üzerinden nasıl yapıldığı hakkında bilgisi olan varmı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.