Şimdi Ara

Lenovo Phap 2 plus ROOT/ROM yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lenovo phap 2 plus telefona root atmak istiyorum nasıl yapacağımı bulamadım yardım eder misiniz?
    - recovery menüye girmiyor telefon açılış kısmında takılı kalıyor.Flash tools ile rom yüklemek için taktım cihazı fakat telefonu görmüyor
    İçinde root olan bir rom varsa kolay oluyor ama bulamadım yardım eder misiniz?

• Aşağıdaki sayfada vitaly nickli arkadaşın verdiği linkler var. Rusça olsa da en azından dosyalar iniyor. Yazıları google translate ile çevirtebilirsin. Cihazı fastboot modunda bağlayıp bilgisayara gösterebilirsen root atabilirsin. Ancak romun bozulduysa ne yapabilirsin bilmiyorum. Sizin romlar sadece flashtool ile mi yükleniyor?

https://forum.xda-developers.com/phab-2-plus/help/how-to-root-lenovo-phab-2-t3411340/page4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exfat -- 29 Ağustos 2017; 20:12:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exfat E kullanıcısına yanıt
    Rom da hiç sıkıntı yok , asıl amaç IMEI problemi onun için root atmak istiyorum . Programlar ile root atamadım , recovery menüye girmiyor , bilgisayardan rootlu rom atmak istedim onuda yapamadim

• Rootlu rom bulamadım. Üstteki verdiğimden başka root yöntemi olduğunu sanmıyorum.

• aşağıdaki linkte twrp recovery ile supersu uygulaması ile nasıl atılacağına dair bilgiler var..chrome browser ile gir translate yöntemi ile türkçesini kolayca göreceksin..

http://lenovo-forums.ru/topic/22221-lenovo-phab-2-plus-%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%88%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B5-%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B8-twrp-by-sevenmaxs/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 29 Ağustos 2017; 22:17:6 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.