Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13.311
Cevap
127
Favori
528.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Doğru... Piyasaya uygun fiyatlı güzel telefonlar gelmeye başladı. Keşke vergilerimiz daha düşük olsa diycem ama kapıda yeni vergiler var.

Bu arada Meizu'nun iki sim kart girişinden birinr SD kart takılabiliyordu diye hatırlıyorum. Emin değilim.

Lenovo p70 ve Meizu m1 note piyasaya çıkınca kurcalamak isterim...

Bende öyle biliyordum ama değilmiş 16gb artmiyor hafıza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    Öğrendiğim iyi oldu. Sağol...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bugra hocam dayanamadım Vodafone smart 6 aldim 699 tlye antutudan 26000 küsür aliyor hatami ettim acaba? Snapdragon diye aldik Birde Snapdragon işlemcilerle Mtk larin çok farki varmi En bariz farklari nedir? Yardimci olursan sevinirim. İyi gunler.

• emurat E kullanıcısına yanıt
    Lenovo da ki işlemci smart 6 dan çok daha üstün
    Peki gpu nasil

• quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Peki gpu nasil

GPU olarak ta ustun

• şuan türkiyede lenovo p70 veya lenovo s60 satan bir site yok mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    6752 gpu olarak T760mp2 var 47 gflops
    S615 gpu Adreno 405 60 gflops ve dx son surum gozukuyor gpu oloarak Snapdragon 615 daha ustun gozukuyor

• emurat E kullanıcısına yanıt
    snap615 fhd cihazda maalesef akıcı ve iyi bir oyun performansı sunamaz
    Haklısın hocam. İncelemelerde smart 6'nın oyunlarda biraz kasıldığını yazmışlardı. O yüzden hd ekranı olan t60'nın daha iyi performans verdiğini söylüyorlar.

Hocam bu arada mt6752 işlemcili Sony c4 antutuda 44.000-46.000 puan aldığını söylüyorlar konusunda. O modelde fhd ekran var. Yanı mantıken p70'in daha fazla alması gerekiyor. Mümkün mü? Yoksa yanlış mı düşünüyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Haklısın hocam. İncelemelerde smart 6'nın oyunlarda biraz kasıldığını yazmışlardı. O yüzden hd ekranı olan t60'nın daha iyi performans verdiğini söylüyorlar.

Hocam bu arada mt6752 işlemcili Sony c4 antutuda 44.000-46.000 puan aldığını söylüyorlar konusunda. O modelde fhd ekran var. Yanı mantıken p70'in daha fazla alması gerekiyor. Mümkün mü? Yoksa yanlış mı düşünüyorum?

antutu çok değişken bir uygulama.

yazılım önemli faktör

lenovo bu cihazı antutu 3d puanı 11k alıyor iken xperia c4 8-9k alıyor fhd olduğu için

bu cihaz da 43-46 arası değişiyor

sentetik testlerden ziyade günlük hız vs için ufak bir video snap615 vs mtk6752

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugraakkoc -- 5 Temmuz 2015; 22:22:33 >

Mt6752 bariz daha iyi... Bayağı tuttu bu işlemci. Küçük Çinli üreticiler dışında Sony ve HTC ve hatta Lenovo gibi büyük üreticilerde Mediatek işlemcilere geçtiler. Özellikle bu mt6752 bayağı bir popüler oldu.

• Mediatek de bi acayip 6753 cikardi ustune onun ozellikleri daha dusuk

• Telefon cidden güzelmiş, faydam olsun diye ROM, Root, Recovery gibi işlemlerin tamamını bir araya toplayıp bir konu açtım almadan önce hazır bulunsun

http://akilli.be/forum/konu-lenovo-p70-rom-root-imei-recovery
  • Media Marktlara gelmiş çoğunda varmış koyu mavi renkte 799 Tl fiyatı.
  • hocam yorumlarınızı bekliyoruz cihaz hakkında pil vs

@serdar_ce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugraakkoc -- 6 Temmuz 2015; 14:18:14 >
  • http://shop.lenovo.com/tr/tr/smartphones/p-series/p70/#tab-teknik_özellikler

Konuşma Süresi: Maks. 46 saat (2G) / 18 saat (3G), (Not: 4G sesli görüşme desteklenmez)

deniyor. arkadaşlar ileride 4G gelse sesli görüşme yapamayacakmıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat -- 6 Temmuz 2015; 14:19:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat

http://shop.lenovo.com/tr/tr/smartphones/p-series/p70/#tab-teknik_özellikler

Konuşma Süresi: Maks. 46 saat (2G) / 18 saat (3G), (Not: 4G sesli görüşme desteklenmez)

deniyor. arkadaşlar ileride 4G gelse sesli görüşme yapamayacakmıyız?

sesli görüşmeyi 2G le yapsan ne farkeder 4G le yapsan ne farkeder, görüntülü görüşme olsa neyse..

• unpop kullanıcısına yanıt
    Daha uzun şarj süresi Daha geniş kapsama alanı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.