Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (648. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.310
Cevap
127
Favori
528.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 646647648649650
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam dostlar. Telefonun bataryası çok çabuk boşalıyor ve çabuk doluyor 2 yılı tamamlamak üzere 1 ay kaldı. Bataryayı garanti kapsamında değiştirtebilir miyim ?
  • Benim P70 in garantisi biteli 1-2 ay oldu ve açma kapama tuşu bozuldu.İşin tuhaf tarafı da telefonu hep çift tıkla açıyorum kapatmak içinde sallıyorum genelde yani açma kapama tuşunu hiç kullanmıyorum gibi bir şey, buna rağmen tuş bozuldu, hiç basmıyor birkaç gündür.Az kullanılmaktan paslandı mı noldu anlamadım. açma kapama tuşunda sorun yaşayan oldu mu başka?
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Servise gönder hallederler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • end76 kullanıcısına yanıt
    ben dahil forumda bir kaç arkadaş da açma kapama tuşunda sorun yaşadı sanırım vole bize vurmuş. benim de telefonun garantisi biteli 2 ay oluyor telefon rootlu olduğu için gravitybox modülü ile ayarladım açma/kapama tuşlarını hiç ihtiyacım olmadı. üşenmezsem bir ara gidip telefoncuda yaptırırım parça yoksa da aliexpressten alıp taktırırım 5-6 lira bişey zaten. Benim kasa da biraz eskidiği için 30 liraya aliexpressten komple kasa da almayı düşünüyorum lacivert renk yerine siyah rengi de var.

Bu arada arkadaşlar, aranızda android 6 veya 7 x64 kullanan var mı? önereceğiniz en stabil 6 ya da 7 x64 romları neler? facebook grubu ölü zaten anca 5.1 romu paylaşıyorlar. Official s146'ya yükselttim s133'ten mi ne boşta çok şarj yiyor telefon ve stabilite sorunları var memnun değilim.
  • Atteleia07 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • end0plazmikretikulum kullanıcısına yanıt
    Android 7 romu çıkmadı ki 6.0 bile bug doluydu enson. Rom çıkmadığından rom paylaşamıyoruz maalesef
  • Arkadaşla telefonu titreşime alıyorum titremiyor bozuldu titreşimi heralde bilen var mı napicam

• quote:

Orijinalden alıntı: wolcyyy

4 yıldır kullandığım P70'imin dokunmatik ekranı kırıldı.elinde hurdaya çıkmış telefonu olan varsa alabilirim. Gerekirse uygun bi fiyata da alabilirim. Yoksa bende hurdaya çıkaracak gibiyim.

30-35dolar ekranı bence yaptır ben değiştirdim 1seneyd yakındır sorunsuz kullanıyorum. on görüntü beyaz oldu

• Critos kullanıcısına yanıt
    Peki önerebileceğiniz stabil, sesi iyi olan ve bataryası iyi giden 5.1 x64 rom tavsiyeniz var mı? Çift tık da olması tercih sebebi ama gravityboxtan ayarlanabiliyor çok da mühim değil, power tuşu bozuk o yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: end0plazmikretikulum

Peki önerebileceğiniz stabil, sesi iyi olan ve bataryası iyi giden 5.1 x64 rom tavsiyeniz var mı? Çift tık da olması tercih sebebi ama gravityboxtan ayarlanabiliyor çok da mühim değil, power tuşu bozuk o yüzden.

HTC Rom vardı ses falan çok iyiydi ama çift tık var mı hatırlamıyorum
  • Arkadaşlar telefon titremiyor çözümünü bilen yok mu???

• Lenovo P70-A sistem güncelleme bildirimini nasıl kapatabiliriz? Teşekkürler.

• pilde herhangibir sıkıntı yok ama simdi baktım garantimin bitmesine 5 gün kalmıs ne dersiniz değişime yollayıp pilim tükeniyor deyip pil degistirtsem mi ? aslında bunu 1 yıllık evvel aynen bole dusunmustum ama aletin pili gercekten güzel gidiyor hala , sapıtmadı yani .
  • streamin S kullanıcısına yanıt
    Yolla bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende pil değiştirtmek için göndermiştim,arada donmalar oluyordu, birde şarj az gidiyor diye yazdım. Pili değiştirmeden anakartı değiştirip gönderdiler. Benim telefon iki seneyi geçti pilde azalma hiç yok. 6-7saat ekran süresi alabiliyorum. Birde kitkatta ise, Lollipopa güncelliyorlar, sonra birde kitkata dönmek için uğraşması var.

• Arkadaşlar selfie çubuğunu calistiramadim. Kulaklık takılmış gibi görüyor. Başka telefondan çalışıyor, bu telefonda ne yapmak lazım.

• Atteleia07 A kullanıcısına yanıt
    Arvato teleservice e mi yolladın dostum telefonu Aynı şeyi ben de yaptım çünkü batarya çok çabuk dolup boşalıyor dedim. Bataryayı değil de data kablosunu değiştirip yolladılar. İşin kötüsü garantisi de bitti telefonun. Şimdi kendim batarya almayı düşünüyorum. Bizim telefona bataryalar kolay takılabiliyor mu yoksa silikon vb işlemler mi gerekiyor? Bilen biri aydınlatabilirse çok makbule geçer. Bir de son olarak aliexpressten alınan bataryalar gümrükte takılıyor diye bi dedikodu var doğru mudur?
  • arkadaşlar telefon cebimden bel hizasindan dustu

alt tuslar ve ekranin ust kismi ara sira sikinti yapiyor

garanti biteli 2 ay oldu

sizce ne yapmalıyım telefoncuya mı gideyim risk alıp jac para cikarirlar yoksa vatan subesine mi vereyim orda ne kadar tutar vatanda kac gun tutarlar telefonu sıkıntıya düştüm telefonlar ateş pahası olmuş akıl verin lütfen

• lapatid L kullanıcısına yanıt
    0850 221 0646 servisin numarası.

• Bu numarayı neden ezbere biliyorum en ufak fikrim yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 646647648649650
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.