Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşlemci S625.
    Ne orta seviye ne üst düzey bir işlemci.
    Orta - Üst seviye.
    S625,
    Helio X10'dan aynı şartlarda daha performanslı. Ortalama 15-20 K fazladan Antutu puanı alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bataryasından dolayı note 2 den sonra geçmeyi düşündüğüm cihaz galiba bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkDmrc

İşlemci S625.
    Ne orta seviye ne üst düzey bir işlemci.
    Orta - Üst seviye.
    S625,
    Helio X10'dan aynı şartlarda daha performanslı. Ortalama 15-20 K fazladan Antutu puanı alıyor.

Ah snapdragon 650li biseler olaydi...

• carpediem86 C kullanıcısına yanıt
    Herhalde kanatlanıp ucardi öyle değilmi kardeşim.

• Yalnız 625, 650'den faha yeni nesil bir işlemci. Bu tip modifiyeler her zaman olumlu oluyor. Bence 650'den daha verilmi çalışacaktır.

• BerkDmrc B kullanıcısına yanıt
    Telefonun 4/32 sürümünün Türkiye'de satışa çıkacağından emin misiniz? Lenovo Facebook sayfası yorumunda 3 gb ramli sürümünün geleceğini yazmıştı. Bu arada telefondan pek anlamam, almak için düşündüğüüm telefon bu. 1500 civarı olursa alternatif sunacağınız başka bir telefon var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: veterans

Telefonun 4/32 sürümünün Türkiye'de satışa çıkacağından emin misiniz? Lenovo Facebook sayfası yorumunda 3 gb ramli sürümünün geleceğini yazmıştı. Bu arada telefondan pek anlamam, almak için düşündüğüüm telefon bu. 1500 civarı olursa alternatif sunacağınız başka bir telefon var mıdır?

Öyle bir yanlış bildirim olmuştu. Sonradan düzeltildi.

Sanırım bu fiyata en iyisi budur.

• Ayrica uretimden kaynaklanan bir problemden dolayi P2 cikis tarihi Aralik basina ertelendi ne yazik ki..

• BerkDmrc B kullanıcısına yanıt
    Hadi ya, bu bilgi kesin mi? 1.5 ay erteleme mi olur ya, o zamana zte axon 7 fiyatı düşmüş olur fazla olmasa da ve çoğu kişi onu tercih eder gibime geliyor ben de dahil. 2k ekran, snapdragon 820, 64 gb ufs 2.0 dahili hafıza ve en önemlisi de olağanüstü ses deneyimi. Lenovo yazık ediyor kendine :/
  • Üstad naptın ya gece gece moralimi bozdun, tel bozuk sırf onun için P2 bekliyordum !
  • Zte axon 7 3250 Mah. Lenovo p2 tercih edecekler çoğunlukla bataryasindan dolayı tercih eder.

P2 konusunda ne çok zte konuşuluyor.

• makgun64 M kullanıcısına yanıt
    Telefom daha cikmamis, bekleyenler cihazi f/p amacli bekliyor ve su an bu cihaza alternatif xiaomi 5s ve zte axon 7 var. Her iki cihaz da batarya disinda lenovo p2'den ustun ve cikisi aralika ertelenirse fiyatlar da benzer seviyelerde olacak.

Eger tercih edecekler sadece bataryayi goz onunde bulundururlarsa dediginde haklisin ama sanmiyorum. Satisa sunulmamis ve simdi de 1.5 ay ertelenmis bir cihazin konusunda alternatiflerinden de konusmak kadar dogal bir sey olamaz. Olmayan cihazin nesi konusulsun?

• quote:

Ayrica uretimden kaynaklanan bir problemden dolayi P2 cikis tarihi Aralik basina ertelendi ne yazik ki..

Kaynagin neresidir hocam. Kesin mi. Resmi aciklama mi

• quote:

Orijinalden alıntı: carpediem86

quote:

Ayrica uretimden kaynaklanan bir problemden dolayi P2 cikis tarihi Aralik basina ertelendi ne yazik ki..

Bana cihazı gönderen yetkili bahsetti konudan. Global olarak üretimde gecikme yaşanmış. Aralık başına hedefleri satışa sunmak.

• Bu haber üzdü bak. Ben genelde telefon çıkar çıkmaz almam. Çünkü öncelikle ilk kullananların yorumlarını görmek isterim. Bu gidişle yıl başına anca alırım ben. Tabi bataryası daha iyi telefon olmazsa.

• quote:

quote:

quote:

Bana cihazı gönderen yetkili bahsetti konudan. Global olarak üretimde gecikme yaşanmış. Aralık başına hedefleri satışa sunmak.

sadece türkiye için mi geçerli bu durum? hiçbir yerde rastlayamadım bu bilgiye.

yanlış anlama sana güvensizlik baabında değil ama. hiçbir yabancı sitede dahi yok.

gelir gelmez alacaktım telefonu. belki de kabullenemiyorum:)

• lenovo türkiyeden de onaylattım. aralık ayında satışa sunulacakmış...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

sadece türkiye için mi geçerli bu durum? hiçbir yerde rastlayamadım bu bilgiye.

yanlış anlama sana güvensizlik baabında değil ama. hiçbir yabancı sitede dahi yok.

gelir gelmez alacaktım telefonu. belki de kabullenemiyorum:)

Henüz sosyal medya ekibide bilmiyor. Ama global anlamda gecikme var.

Yakında onlarında bilgisi olur

• ne oldu pu telefonun akibeti..
  • Bu telefonla ilgili biraz deneyim aktarsanız. Mesela şu home tuşunun kullanımı ile ilgili video olabilir, çoklu işlevli olması kullanışlı mı vs... Sanal tuşlar tamamen gizlenebiliyor mu?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.