Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.466
Cevap
82
Favori
608.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evie launcher gerçekten iyi güzel Bir launcher.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Novaya oranla daha çok beğendim..

• Launcher arayanlar lawnchair launcher öneririm nova'dan sonra kullandığım en iyi launcher'lardan birisidir. Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    hocam ekran süresine ek olarak uygulama tüketim oranlarını da paylaşır mısınız. oyun falan var mı video izleme falan

kısacası hangi kullanım senaryosu ile bu süreleri alıyorsunuz

son olarak zenfone max 3 vardı sizde onu naptınız duruyor mu

bir de always one sürekli ekran açık özelliği var mı p2 de

• quote:

Orijinalden alıntı: olmasadaolur2016

hocam ekran süresine ek olarak uygulama tüketim oranlarını da paylaşır mısınız. oyun falan var mı video izleme falan

kısacası hangi kullanım senaryosu ile bu süreleri alıyorsunuz

son olarak zenfone max 3 vardı sizde onu naptınız duruyor mu

bir de always one sürekli ekran açık özelliği var mı p2 de
    Zenfone 3 max değil hocam normal zenfone max kullandim çöp kutusu oldu maalesef. Ben o özelliği kapattım. Oyun oynamayı sevmem telefondan. Video bol bol izlerim YouTube bol fotoğraf çekerim tabi fırsat buldukça.

• quote:

Orijinalden alıntı: methcnnbs

https://mega.nz/#!21d1QKBI!4moTuiDwytL186dmpCKgeSlGSnvlWBfAy6njU1FXOqM

Bu linkteki dosyayı indirin pc ye atın. Masaüstüne çıkartın. İçindeki driver yazan klasördeki sürücüleri kurun. Bu işlemi bitirdikten sonra telefondan geliştirici seçenekleri bölümününden usb hata ayıklamasını aktif edin.Ardından masaüstüne çıkardığınız driver klasörü değilde diğer klasöre girin içerisinde yükle diye bir simge olacak ona tıklayın, kendisi hallediyor. 4-5 dakika içerisinde Marsmallow yükleniyor.

Yanlız cihaz sıfırlanıyor herşey siliniyor, yedek almayı unutmayın.
    hepsiburada dan alınma çift hatlı cihaza 7 nden 6 ya döndürdüm sim kartı görmüyor. çözümü bilen??

• Telefonu daha uzun süre kullanmama rağmen 5 küsur saat gözüküyor

En az 8-9 saatlik ekran kullanımim var benim hesabıma goreLenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan-07 -- 21 Mayıs 2018; 13:4:38 >

• okan-07 O kullanıcısına yanıt
    Bekleme süresi çok fazla muhtemelen yanlışınız vardır ama genede iyi süreler

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Arkadaşlar nova launcher dışında önerebiliceginiz stabil kullanışlı bir launcher varmı?
    Microsoft Launcher
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuysal

Microsoft Launcher

Alıntıları Göster
    Evie yükledim gayet iyi..

• Sadece bin türlü kafama göre bı browser bulamadım via fena değil gibi.

• Bu telefonda oyun oynamayan acaba hangi telefonda oyun oynar merak ediyorum birde en az 2 gün gitmezmi ramazanda arkadaşlarla beraber pubg oynayıp

Birde şarjı bittip oynamayanlar oluyor ya bizlerde tekli girip oynuyoruz çok güzel birşey. böyle nimetin değeri bilinmez mi teşekkürler BATARYA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bendahayeniyimdesem -- 23 Mayıs 2018; 16:40:24 >
  • 2018 yılında bu telefon alınırmı? kamerasi nasıl max 2 ile arasında kaldık
  • nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Kamerası gayet iyi gün ışığında fakat gece çok şey beklemeyin kamera için alınmaz. Kamera çok önemliyse 1500 TL civarında Xiaomi Mi Note 3 tavsiye ederim. Kriteriniz batarya ise düşünmeden P2 alabilirsiniz. Max 2 çok büyük ekran olduğu için rahatsız edebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bendahayeniyimdesem

Bekleme süresi çok fazla muhtemelen yanlışınız vardır ama genede iyi süreler
    Yok ya 5:30 saat oyun oynadım
    1:15 dk kadar mesengerda görüntülü konuşma yaptım
    1 saat internette gezindim
    1 saat 15 dk kadar da twitter falan kullandım

Toplam 9 saat gibi yapıyor du ama bir baktım burda 5:30 saat gibi yazıyor

Sürelerde bazen doğru bilgi vermiyor galiba bir kere daha aynı şekilde olmuştu çok önemli değil ama kullandığım süreyi tam görmek isterim

Bu şekilde başka olan var mı acaba diye buraya yazdım.
  • okan-07 O kullanıcısına yanıt
    Bu süreler şarj tam dolma sırasında sonra sıfırlanır yani şarja koydunuz işiniz çıktı %70 filan çıkardınız ve baktığınızda süreler halen devam ettiğini görürsünüz aynısı bende çok oluyor sanırsam %90 nı geçtikten sonra süreler sıfırlanıryor şuan bendede 15 saati geçkin süreler var hatta bir aralar 2 güne yakın olmuştu. Önerim play storeda programlar vardı hertürlü oradan süreleri takip edebilir hatta sizinkilerle karşılaştırma yapabilirsiniz daha sağlıklı olur

Yalnız telefon bende en az 2 gün götürdüğü için hiç sizin ki gibi hesaplama yapmadım yapan vardır muhtemelen

Bu arada tam dolma süresinden beri üstüne bastığınızda (Android 6 sürümü) grafiksel olarak istatistik çıkıyor orayada bakabilirsiniz ayrıca uygulamalara girip kullandığınız programların istatistiklerine bakarak hangisi kaç saat kullanılmış ne kadar bellek yemiş ne kadar açık kullanılmış oranda kontrol edebilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bendahayeniyimdesem -- 24 Mayıs 2018; 17:2:34 >

• ben bu telefonu çok seviyorum. bi sene oluyor kullanalı. bataryası hala ilk günkü gibi. genellikle tam şarj yapıp kullanmaya gayret ediyorum. sarjda iken de kullanmamaya.

donma vs. yok gayet akıcı ilk günkü gibi. bazen instagramda donuyor ama sorun değil kapatıp açıyorsun düzeliyor. uygulamayla ve telefon uyumuyla alakalı diye düşünüyorum.

tek derdim spotify'da kulaklık ile muzik dinlerken sesin az çıkması. vlc playerda dinlersem sorun yok.

• 2 gün üzeri nasıl yapıyorsunuz hayret ediyorum. Ben ne yapsam olmuyor. Tam ayarlar nedir yapılması gereken var mı yazarsanız çok sevinirim.

• Gayet başarılı ve çok memnunuz.

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

• Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    Alıntıda belirttiğim sorunu fotoğraf ile çektim. Orta kısımda çizgiler var. Yandex uygulamasının tab kısmındaki gri arka planda çok net görülüyor özellikle. Radyodaki Sinyal süresi yok sıkıntısı da devam ediyor, muhtemelen yazılımsal bug. Kimse cevap vermediğine göre bu sorunlar bir tek bende var. Çok şanslıyım.
    Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

• 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.