Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.466
Cevap
82
Favori
608.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WhatsApp bildirimlerini alamıyorum güncellemeden sonra nasıl düzeltiriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Turkcell'den aldığım Lenovo P2 güncelleme yapmıyor malesef.https://pclook.net/mobil/turkcellden-alinan-lenovo-p2-telefonda-guncelleme-sorunu/ bu linkte bu sıkıntıdan bahsediyor. Bu konuda bilgi sahibi baska kisiler varsa bizi aydınlatsın lutfen.

• okanyuksell O kullanıcısına yanıt
    Bilgi sahibi değil fikir sahibi ben geldim. Galiba turkcell rom'da bir oynama yapmış ve bu yüzden güncellemeyi görmüyor. İnternetten aldığım p2'de bu sorun yok çünkü. Çözüm olarak netten nougat'ın recovery'den yüklenenini bulmak gerekiyor.

• Arkadaşlar video çektikten sonra izlerken oluşan cızırtı ve ses dalgalanmaları Android 7.0 güncellemesi ile çözüldü mü?
  • Arkadaşlar merhaba bu video çektikten sonra ki ses patlaması çatlaması olayı turkcell cihazlarda 7 güncellemesi olmadığı için giderilemiyor. Servise versek de onlar da güncelleme yapamayacak.

Çözüm bulan üreten var mı?

Turkcell i beklersek çok bekleyeceğiz gibi.. 8 çıkacak hala 7 gelecek..

Acaba kurnazlık yapıp servise versek para iadesi mi alsak..

• Lanaya L kullanıcısına yanıt
    canon 5d mark 3 ve 3000 liralık lenslerle kırmızıyı çektiğimde bie bir sorun oluyor. Telefonlarda kamera da özellik arıyorsanız f değerine bakın. f değeri düştükçe karanlıkda dahi çok iyi fotoğraflar çekersiniz ama fotoğraf keskin olmaz. fotoğrafçı olmama rağmen aynı odak uzaklıgında kullanım amacıma yönelik 2-3 lens kullandıgım oluyor. telefondaki kamera beklentinizi verdiğiniz para ve 1cm karelik alana düşen teknolojiyle eş değer tutun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buuurakk

Hocam merhaba. Ben de 4 gün önce lg g4'ten lenovo p2 ye geçiş yaptım. Aslında g4 ü çok severdim ama batarya sorunundan dolayı bu cihaza geçmeye karar verdim. Cİhaz iyi hoş ama ne bileyim g4 ten aldığım keyifi bu cihazdan alamadım. g4 te bilirsin ekran parlaklığı otomatik olarak ayarlanırdı gün ışığına göre. Bu cihazda otomatik olarak ayarlasam bile ekran parlaklığında bir değişim olmuyo. Senin başına da bu geldi mi acaba?

ben normalde otomatik parlaklık kullanmıyorum ne g4 te kullandım ne de p2 de kullanıyorum. o yüzden bu konu hakkında birşey diyemiyeceğim.
    ben g4 den sonra en çok aradığım şey kamera oldu g4 ün başka bir özelliğini aramadım açıkçası.
  • Arkadaşlar takvim widgeti çalışmıyor nedenini bilen var mi,
    Bir de whatsap bildirimleri arada bir gelmiyor sizde de aynı sorun var mı
    Son olarak klavyede yazimi tamamlamak istediğimde ustten çıkan kelimeyi sectigimde sonuna ekleme yapinca arada boşluk bırakıyor bunu önlemenin bir yolu var mı :)
    Bonus soru, gece sabaha kadar şarjda kalsa sorun olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coskun058 -- 19 Eylül 2017; 22:54:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • # Face id çok hızlı ve loş ışıkta bile süper çalışıyor.
    # Selfie sevenler için camera Mx tavsiye ederim gece çekimlerde ekranı flash olarak kullanıyor gayet başarılı ayrıca arka kamera çekimlerinde pozlama geciktirme süresi ile tek seferde en iyi çekimler yapabilirsiniz.
    # Bilidirimlerin ekran kapalıyken uyarı gelmesi için Glimpse Notifications kullanabilirsiniz.
    # Türkcell den alınan cihazlar için güncelleme gelmeyecek boşuna beklemeyin, haliyle tek dertleri para olduğu için Turkcell in umrunda değil topu Lenovoya atıyor, Lenovo da Turkcell den yazılım için baskı yapılmadığı için adamlar ''bu konuda hiç bir çalışma yapmıyoruz" diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukyo29 -- 20 Eylül 2017; 10:4:8 >
  • Lenovo P70 kullanıyorum ve telefonu yenilemeyi düşünüyorum. Zenfone 3 ile P2 arasında kaldım ama Lenovo kullanıcısı olduğumdan dolayı P2 ye daha yakınım. Sormak istediklerim, P2 nin kamerası gerçekten çok mu kötü? Malum P70 in kamerası pek iyi değil, P2 de o kadar kötü mü.İnsan o kadar para verdimi kamerası da biraz iyi olsun istiyor haliyle. Zenfone 3 kamera konusunda iddialı onu biliyorum ama sırf kamera için de zenfone 3 almak pek içimden gelmiyor.
    Bir de çift sim kartla kullanacağım, her iki hatta 4G destekli mi yoksa P70 deki gibi sadece biri mi 4G?
  • Kamera orta sınıf Samsung lardan yarışır bazılarını da geçer, Turkcell de satılan cihazlar tek hatlı aklınızda bulunsun

• quote:

Orijinalden alıntı: buuurakk

Arkadaşlar video çektikten sonra izlerken oluşan cızırtı ve ses dalgalanmaları Android 7.0 güncellemesi ile çözüldü mü?

Gelen bütün güncellemeleri yap. Video daki o cızırtıdan eser kalmayacak. Tertemiz oldu

• Merhabalar

Bu telefon ile aranız katıldım ama telefonda çok ısınma var şarzda çok ısındı bu ısınması normal mi? normal kullanımda sorun yok ama şarz vs gibi çok ısındı bende direk çıkarttım normal midir ?

Birde hızlı şarj özelliğni bulamadım?

• Arkadaşlar cihazım satılık, almayı düşünen olursa profilimden ilanıma göz atabilirsiniz.
  • bendahayeniyimdesem B kullanıcısına yanıt
    Şarjda ısınması normal. Hızlı şarjda 2 şimşek simgesi çıkar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi akşamlar. Kamera performansı olarak denk modeller nelerdir acaba. Bende A3 2016 var. Yakın zamanda taksiti bitecek. Kamera performansı olarak bunun üzerinde mı acaba?

• karma70 K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Peki android 7 guncellemesinden sonra telefonun batarya suresinde yada performansinda iyi yada kotu bir degisim oldu mu?

• telefonun şarz performansından oldukça memnunum fakat facebook çok sık çöküyor gibi. Ne zaman facebook açsam 10-15 dk sonra rapor gönder ekranı geliyor özellikle video izlediğimde. benim yaşadığım sorunun benzerini yaşayan var mı?
  • Arkadaşlar şarj aletini kaybettim de birşey sorayım. Önemli olan adaptör mü yoksa usb kablosunda da fark var mı? Adaptör orijinal olursa herhangi bir usb kablosu ile şarj etsem de hızlı şarj da sıkıntı yaşar mıyım?

• Arkadaşlar arada sırada titreşim kayboluyor sebebi ne olabilir ki
    Tel hiçbir şekilde düşmedi
    Android 7 sürümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crsmbsmsn55 -- 23 Eylül 2017; 7:49:16 >
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.