Şimdi Ara

Lenovo Moto Z - Resmi (KVK) 17 Ay Garantili Sıfır Ayarında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Lenovo Moto Z - Resmi (KVK) 17 Ay Garantili Sıfır Ayarında
    Telefon Tamamen Sıfır Ayarında, Nokta çizik, deformasyon yok, o yüzden fotoğraf eklemedim. Beyaz Renk Model.

SD820 işlemci

4GB RAM

LENOVO MOTO Z - CTMTZ32WH - XT1650

27 Ağustosda aldığım resmi Lenovo Türkiye (KVK) garantili telefonum bluetooth'u açılmadğı için servise göndermiştim.

İlk başta garantisinde imei numarası karışıklığı nedeniyle sorun çıktı ama sonradan düzeltildi, tamamen ücretsiz sorunum çözüldü. garantisinde bir sorun yok. Servis belgeleri mevcut.
    Yaklaşık 1 ay sonra şu notla ; "Anakart değiştirildi, Batarya Değiştirildi, Batarya Kalibrasyonu Yapıldı, Speaker Box Değişti, Testten Geçirildi. Test ok."
    bana geri teslim edildi, telefonu deneme amaçlı açtım bluetooth vs. sorunsuz çalışıyor. 1 hafta açıkken %60 şarja düştü (Sim kart takılı değil, wifi, bluetooth herşey kapalı).

Yani anakartı ve bataryası yeni olduğu için (hatta yurtdışından gelmesini bekledik 2-3 hafta) sıfır telefon gibi kullanacaksınız. Ben servis sürecinde yeni telefon aldığım için bu telefon boşa çıktı.

Telefon sürekli orjinal kılıfında kullanıldı, düşme, darbe, eziklik, en ufak çizik dahi yoktur. Telefonun kasası tamamen "sıfır" ayarındadır. En ufak bir iz, deformasyon yoktur.

KVK Garantisi 18 ay daha devam etmektedir.

Tüm Kutu içeriği, Faturası ve Servis Notuyla birlikte teslim edilecektir. Fiyatı uygun tuttum ihtiyacı olan alsın güle güle kullansın.

Telefonun rengi BEYAZ'dır. İstenilen kargo ile alıcı ödemeli gönderilir. Referansı çok yüksek ve eski kullanıcılara isterlerse önce kargo yapabilirim inceleyip öyle ödersiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1050 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 25 Eylül 2020 Satıldığı Şehir : İstanbul, Pendik Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• indirim olursa takipteyim (herşey nasip meselesi)
  • msamy M kullanıcısına yanıt
    Fiyatı düşürdüm. 1250 >>> 1150 TL. çok uğraşmak istemiyorum telefon evde boşta yatıyor.
  • 3 Mayis'a kadar satilmazsa ilgilenebilirim. Su an butcem zorda. Pazarlik mutlaka ve mutlaka olacak.

El Fuego

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.