Şimdi Ara

⏩📱☯Lenovo Moto G5 Plus ve G5☯📱⏪📱⏩ f/1.7Li 12Mp Kamera⏪📱⏩3000mAh⏪📱⏩Snap625⏪📱⏩5.2' FullHD IPS⏪ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
8.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • moto g5 distribütörde kalmamış demişlerdi internette hiç bulamadım bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: private_dawn

moto g5 distribütörde kalmamış demişlerdi internette hiç bulamadım bilgisi olan var mı?
    alma zaten. 1-2 yıllık telefonlara ne güncelleme var ne bir şey. çöp oldu çıktı. alırken uzun süre güncelleme desteği alan bir şey al. ben indirimle 650 gibi birşeye almıştım. bu kadar ucuz olmasa almazdım. g5s falan alacağına xiaomi nin uzun süre destekli birşeyini al. ayrıca parmak izi okuyucu da çok kötü. bazen adamı çileden çıkarıyor.
  • G5 plus nasıl onun içinde aynı şeyi mi düşünüyorsunuz ayrıca sormak istediğim bu ve bunun gibi cihazlara imei atılabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: private_dawn

G5 plus nasıl onun içinde aynı şeyi mi düşünüyorsunuz ayrıca sormak istediğim bu ve bunun gibi cihazlara imei atılabiliyor mu?
    mtk işlemcilere kolay atılıyor. bunlara onlara nazaran biraz daha zor. bakman lazım. sana nasıl uyarsa. g5 serileri eskiden uygundu.diğer markalarla iki kat fiyat farkı vardı. buda onları cazip kılıyordu. şimdi xiaominin güzel modellerine yakın fiyatlara çıktı. almak mantıklı değil. en basitinden bölümü bile ölü. git a1 in bölümüne bak birde.
  • G5 i kullanan varsa benim gibi Android 10 yükleyin son sürüm 27-09-2023 Lineageosrev , hatası olmayan tek rom budur sorunsuz kullanıyorum.
    İlgilenmek isteyenlere bilgilendirilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuRaTx38. -- 8 Mart 2024; 15:42:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.