Şimdi Ara

📱⏪⏪Lenovo K6 Serisi 📱⏩⏩ 📱5ve5.5inç📱stereo🔊📱Snap430📱 (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
988
Cevap
13
Favori
79.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Hocam Note u tercih etmeme sebebim büyüklüğü vede 16 GB hafıza bana çok rahat yetecektir şuan GM Discovery 4 GB kullanıyorum bu bile yetiyor. Benim telefondan beklediğim Whatsapp, internet gezintisi mail falan.

Ama bu ses sıkıntısının yanında bu telefonu kullanan sayısıda çok az değil vede F/P açısından en uygun telefon bu son olarak bütün telefonların bir tane kronik sıkıntısı mevcut P9 lite alacaktım fakat forum vede Şikayet var telefonun yamulma problemleri ile almış başını gitmiş durumda ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.

android 7 güncellemsini dün yaptım ses sorunu kalmadı
  • k6 power almayı düşünüyorum . ses gitmeme vs problemlerden bahsedilmiş sıkıntı yaratacak düzeyde problemleri var mı ? 4000 mha batarya çekici duruyor
  • Telefonu 7.0 güncelledim. Fakat gelen aramayı cevaplamak için telefonu direk kulağıma götürünce cevapliyordu, şimdi o ayarı bulamıyorum. O özellik kalktımı acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdalx47

Telefonu 7.0 güncelledim. Fakat gelen aramayı cevaplamak için telefonu direk kulağıma götürünce cevapliyordu, şimdi o ayarı bulamıyorum. O özellik kalktımı acaba.

Telefon tuşuna basın ... nokta olan bölümden aktif hale getirebilirsiniz.

• Allah razı olsun. Ben rehber ve arama için true phone kullanıyorum. O yüzden bulamadım demekki. Şimdi oldu.

• k6 ve k6 power'^da ses gitmeme sorunu düzeldi mi arkadaşlar ? halen çok şikayet bulunuyor hoparlör ses konusunda
  • telefon çok kasmaya başladı güncellemeden sonra. nasıl çözeriz bunu.

• Bende güncellemeyi yaptıktan sonra telefona format attım. Telefonu güncellemeden önce hiç kasma, takılma yoktu. Şimdi çok kasıyor yazı bile yazamıyorum.

Telefon yeni sürüme geçtiği için sistemin alışması gerektiğini, 1-2 gün sonra kasma olayının çözüleceğini söylediler. Bekleyelim bakalım, kasma sorunu düzelmezse bi güncelleme daha verirler diye umuyorum..

EDİT: Aradan biraz zaman geçti, telefona res attım artık kasmıyor, kasma sorunu çözüldü diyebilirim. Ufak ufak arada bi takılmalar olsa bile, sistem yeni versiyona alışınca tamamen bu takılma,kasma vb. sorunlar kalkacaktır.

K6 Note

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerim674 -- 16 Temmuz 2017; 16:8:57 >
  • Yeni yazılım sonrası video izlerken daha fazla ses gelmeye başladı sanki.Bildirim ekranı ve birkaç ufak değişim olmuş.Bunlar haricinde çok büyük bir değişim görmedim gibi. Kasma vb durumlar yok.
  • bugun formatladim ben de telefonu. donma kasma yok simdilik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 3 çeşit K6 var ve hepsinde farklı problemler yaşanabiliyor.
    K6
    K6 Power
    K6 Note

Güncelleme yaptıktan sonra sorun yaşayıp format atmak zorunda kalan veya sorun yaşamayan kullanıcılar hangi telefonu kullandıklarını yazarlarsa hepimiz için daha yararlı olur. Ben K6 düz modeli kullanıyorum ve android 6 da sorunsuz kullandığım için güncelleme yapmak için bir süre beklemeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bien -- 16 Temmuz 2017; 15:51:44 >
  • arkadaşlar son güncelleme ile k6 notedaki karşıya ses gitmeme sorunu düzeldi mi ? birkaç bahsedilmiş ama yine de sormak istedim.

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Benim bi arkadaşım k6 power aldı çok memnun ses sorunu neredeyse yok gibiymiş sadece biraz boğuk geliyormuş ama anlaşılabilecek düzeydeymiş sıkıntı değilmiş o kadar. tavsiye ederim telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

arkadaşlar son güncelleme ile k6 notedaki karşıya ses gitmeme sorunu düzeldi mi ? birkaç bahsedilmiş ama yine de sormak istedim.

evet düzeldi
  • i.y4114 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam o zaman güncelleyip bir format atayım bakalım neler olacak paylaşırım bir süre geçince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

teşekkürler hocam o zaman güncelleyip bir format atayım bakalım neler olacak paylaşırım bir süre geçince.

hocam ben format atmadım güncelleme sonrası sorun görmediğim için yinede bir denemek lazım
  • i.y4114 kullanıcısına yanıt
    genelde güncelleme sonrası kasma ve şarjın daha az dayanması durumu olduğu için demiştim. olmadı günceller biraz kullanıp ona göre formatlarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Hocam Note u tercih etmeme sebebim büyüklüğü vede 16 GB hafıza bana çok rahat yetecektir şuan GM Discovery 4 GB kullanıyorum bu bile yetiyor. Benim telefondan beklediğim Whatsapp, internet gezintisi mail falan.

Ama bu ses sıkıntısının yanında bu telefonu kullanan sayısıda çok az değil vede F/P açısından en uygun telefon bu son olarak bütün telefonların bir tane kronik sıkıntısı mevcut P9 lite alacaktım fakat forum vede Şikayet var telefonun yamulma problemleri ile almış başını gitmiş durumda ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.

Hocam p9 lite kullanıyorum yamulma problemi diye bir şey olduğunu ilk kez senden duyuyorum. Forumda da hiç karşılaşmadım bence sen tekrar araştır. 1000 liraya alınabilecek en iyi telefondur fiyat/performans açısından p9 lite.

• K6 Note güncellemesinden memnun kalan var mı? Şu telefonun en büyük özelliği bataryası, o da güncelleme ile bozulduysa hiç elleşmeyeyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar güncellemeden sonra Dolby çalışmıyor sizde de aynı sorun var mı?

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.