Şimdi Ara

Lenovo K6 Note Oreo 8.1 (Gerçek Oreo - LineageOS) ANA KONU (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
1
Favori
31.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twrp sürümü önemli mi peki? Ve şuan 7.0 kullanıyorum da instagram'da hikaye izlerken ve başka bir hikayeyr geçmek istersen kasıyor anlamasız bir şekilde, bunu denediniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaylanKarahan3 -- 3 Şubat 2019; 11:46:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TaylanKarahan3 T kullanıcısına yanıt
    Instagram kullanmiyordum. Twrp sürümü fark eder.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi geceler. Bir sorum olacak , k6 note kullanıcısıyım. Lenovo nun kendi ana ekran widgetinde bulunan saati yanlışlıkla sildim.
    Daha sonra hangi widgeti seçersem seçeyim hiçbir şekilde orijinal saatini ekleyemedim . Sadece başka saat ekledim ve onu kullanıyorum . Orijinal hale hard reset yapmadan nasıl getirebilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

• Daha 1 saat önce yükledim sorunsuz bir şekilde, fakat error 7 hatası verir diye sizin başka bir kullanıcıya attığınız çözümü uyguladım ve oldu, şuan kullanıyorum ve baya iyi bir rom, instagram da kasmalar takılmalar yok

• met25 kullanıcısına yanıt
    Cihazi artik kullanmadigim icin deneyecemiyegim ama dediğiniz olay tanıdık geldi

Widgetlerden hava durumunu eklemeyi deneyin sizin orjinal saat dediginiz o oluyor galiba.

• TaylanKarahan3 T kullanıcısına yanıt
    O baska kullaniciya attığınız dediğiniz çözümü kopyalayıp atar mısınız buraya ? Ban kalkinca eklerim konuya.

• quote:

Orijinalden alıntı: general42420

Cihazi artik kullanmadigim icin deneyecemiyegim ama dediğiniz olay tanıdık geldi

Widgetlerden hava durumunu eklemeyi deneyin sizin orjinal saat dediginiz o oluyor galiba.
    Lenovo K6 Note Oreo 8.1 (Gerçek Oreo - LineageOS) ANA KONU

Oldu mu yani ?
    Bu saatler temaya gore de değişiyor bu arada

• general42420 G kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/VYrKEzmALko bu çözüm işe yarıyor

Olmadı , bir arkadaş sağolsun video çözümü yollamış onu deneyeceğim ilginiz için çok teşekkür ediyorum sağolun arkadaşlar.

• Lenovo K6 Note Oreo 8.1 (Gerçek Oreo - LineageOS) ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: general42420

Widgetten hava durumunu ekleyince düzeldi. Çok teşekkür ederim sağolasın.

Başta deneseydiniz keşke videolarla ugrasmadan önce

Aynen , İlginize çok teşekkür ediyorum sağolasın.

• Arkadaşlar ROM'u yükledim fakat Google Playden hiçbir uygulama yükleyemiyorum. İndir butonu yok, ne yapıcam?
  • zombie2001 Z kullanıcısına yanıt
    Gapps i yuklediniz mi ?

• Yükledim hocam, ilk başta WhatsApp'ı yüklemeye çalıştım. İndir butonu olmayınca Web'den yükledim. Bir bildirim geldi özel rom kullanınca hizmet vermiyoruz vs. diye. WhatsApp böyle bir önlem almış ilginç
  • zombie2001 Z kullanıcısına yanıt
    Benim şimdi kullandığım mi 6x in romu da miui eu rom özel rom yani. Oyle sorunlar olmadi bende

• Usta bootloader kilidi kaldırmaya çalışırken sistem belirtilen yolu bulamadı hatası alıyorum çözümü nedir ?
  • Arkadaşlar bayağı geçti üzerinden ama umarım görüp yardımcı olabilirsiniz. Daha önceki telefonlarımda da yaptığım için ben yedek almadan direkt rom atıyordum ve işe yarıyordu bunda da yedek almadım rom attım fakat içerideyken uygulamalar yarım çalışıyordu stock rom yüklemek için tekrar uğraştım ve şu an hiçbir şekilde işletim sistemi yükleyemiyorum QFİL ile de denedim ve "Qfil Switch to Emergency Download Mode..." tarzı hata aldım ne olur yardımcı olun teamviewer veya discord üzerinden bağlantı kurabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.