Şimdi Ara

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME) (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.516
Cevap
60
Favori
217.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • endorphine kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende xperia z2 vardı çift tık aç ve kapa sorunsuz kullanıyordum benim derdim de tam olarak guc tusunun yıpranmaması :) ters cevırınce kapanma ozellıgını deneyecegım sadece aramalarda oluyor sanmıstım onu. suan acmak ıcın cıft tıklama sorunsuz gıbı ama zamanla gorecegız dedıgınız gıbı zamanla uyku modu vs verım dusebılır kullanımda.benımkı 16GB lık model oldugu ıcın parmak ızı ıle acmayı kullanamıyorum:)
  • FenerliYigido kullanıcısına yanıt
    Çift tıklamayı aktif edince bekleme durumunda şarja baya olumsuz etkisi oluyor. daha önce deep sleep durumuna bakarken uzun süre test etmiştim.

• ellekem kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam ancak alıştım yillardir fedakarlık edeceğiz artık :) ayrıca ters çevirince kapatma yida denedim şimdi gayet güzel çift tık aç ve ters çevir kilitle güzel oldu tuş vs gerekmeden:)

• 32gb siyah renk kullanan varmı?

Ön kamerası K5 gibi dar açımı?

Çift hoparlör ve doly digital varmı?

Tüm uygulamalardan sorunsuz bildirim geliyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metintekin -- 20 Mart 2017; 21:17:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

32gb siyah renk kullanan varmı?

Ön kamera ile çekilen bir kaç fotoğraf ilk mesajda mevcut, yol gösterebilir.

Bildirimler sorunsuz olarak çalışmakta.

Dolby sistemi var fakat yine de ses seviyesi yetersiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

32gb siyah renk kullanan varmı?

Lenovo K5, K5 Plus - K5 Note - K6 , K6 Power hepsini kurcaladım , hepsinde ön kamera dar açılı, kafa zor sıgıyor :) Aralarında tek fark K6 da foto kalitesi daha iyi ama nedense Lenovo hep dar açılı lens kullanmakta inat ediyor.
  • İlginç olan şu ki standart kamera uygulamasında 4:3 moduna alınca daha geniş oluyor.

• Evet cok az farkediyor.

Bu arada naptınız launcher yüklediniz mi? Nasıl iyi mi

• ellekem kullanıcısına yanıt
    Hocam buzz launcher çift tıkla kapama ve aşağı çekince bildirim ekranı genişletme işini yapıyor ama alışamadım ona, çok değişik. Temaları çocuksu gibi geliyordu. Sonra tekrar Nova ve Arrow launcher lara baktım. Novada bu hareketler için prime versiyonu istiyor ama Arrow launcher a bu özellikler gelmiş. 10 dk kendime göre özelleştirdikten sonra çok güzel oldu. Microsoft çok iyi iş becermiş Arrow launcher ile.

Bu arada tavsiyeniz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deoksiribonükleotit -- 21 Mart 2017; 12:48:9 >
  • k6 note derken simdide k7 note cikacakmis

http://gadgetspricereview.co.in/lenovo-k7-note-price-in-india.html

• Nasıl alısamadınız hocam? Her türlü zevkinize göre tema indirip görünümü simgeleri değiştirebilirsiniz ücretsiz sekilde.

mesela s7 temasını indirdim program içinden çok iyi çocuksu falan değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 22 Mart 2017; 13:32:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePoseidon

Telefona kavuştum ve 5 saat kullanımdan sonra ilk izlenim olarak yüzümü güldürdü.

Yaşadığım tek sorun smslerin gelmemesi. Özellikle bankacılık işlemlerinde onay smsleri bir türlü gelmedi. Fakat cihazı yeniden başlatınca bütün biriken smsler geliyor. Bu sorunu yaşayan var mı ?

Hocam banada banka SMS leri gelmiyor siz nasıl çözdunuz.

Ayarlarda normal gözüküyor Avea arıyorum bizde bişey yok diyor 2 saattir uğraşıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mizan23

quote:

Telefona kavuştum ve 5 saat kullanımdan sonra ilk izlenim olarak yüzümü güldürdü.

Yaşadığım tek sorun smslerin gelmemesi. Özellikle bankacılık işlemlerinde onay smsleri bir türlü gelmedi. Fakat cihazı yeniden başlatınca bütün biriken smsler geliyor. Bu sorunu yaşayan var mı ?

Ayarlarda normal gözüküyor Avea arıyorum bizde bişey yok diyor 2 saattir uğraşıyorum

Mesajları simin içine kaydediyordu. Dolu olunca da gelmiyor. Eve gidince detaylı yazarım denersiniz

• quote:

quote:

quote:

Mesajları simin içine kaydediyordu. Dolu olunca da gelmiyor. Eve gidince detaylı yazarım denersiniz

Eyvallah bekliyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eyvallah bekliyorum

Mesajlar sekmesinin sağ üstünde bulunan simgeye basarak mesaj ayarlarına gidin. Daha sonra işaretli yerleri kontrol ederek değiştirin

Bir de telefon arama simgesine tıklayarak en sağdaki sekmeye gelin. Arama ve mesajlaşma engeli özelliğini devre dışı bırakın. Bu özellik hiç güzel çalışmayıp kafasına göre spam zannederek engelliyor.

• ThePoseidon kullanıcısına yanıt
    Kardeş sağolasın sabahtan beri uğraşıyordum sonunda sayende oldu😊

Herhalde arama kaydında arama SMS engelleyici kapatınca duzeldi..

• quote:

Kardeş sağolasın sabahtan beri uğraşıyordum sonunda sayende oldu😊

Herhalde arama kaydında arama SMS engelleyici kapatınca duzeldi..

Rica ederim hocam, ilk aldığımda beni de deli etmişti. Tekrardan bir sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

• Arkadaşlar ekran parlaklık sorununu çözen oldumu. Siyah ekrana geçince hala renk kisiyor mu?

• http://urun.n11.com/cep-telefonu/lenovo-note-k5-dual-a7020a48-32gb-cep-telefonu-P152107859 linkteki telefonu almayı düşünüyorum yalnız a7020a48 model kodlu olması normal değil mi? ana sayfa da a7020a40 tr model kodu olduğu yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.