Şimdi Ara

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.211
Cevap
28
Favori
127.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: usorguncu

Neden kızmaya hakkım olmasın? Sırf birileri kendi yurt dışından alamıyor beceremiyor diye 2 3 katı pahalı almak zorundamı? Ben fazla aldıgım hiç bir ürünü bu şekilde satmadım. Daha iki gün önce 23 liraya malolan redmi note arka kapağını başka arkadaşların işine yarasın diye 25 liradan sattım. 2 3 katı nedir yahu?

merhaba , benim size bir teklifim var bugün k3 note yurdışından 370-tl alınabilir deniliyor , benim için bir tane alırmısınız ben sizden 450 tl alırım ,hem sizde kar yapmış olursunuz,yok ben aldığım fiyata satarım diyorsanız aliyyülala öpüp başım üstüne koyarım
  • hasanefe10 kullanıcısına yanıt
    geçen ay bu gün sipariş etmiştim.

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usorguncu -- 28 Mayıs 2015; 10:04:52 >
  • süraka kullanıcısına yanıt
    sen olayı yanlış anlamışsın hocam. telefonu ülkeye sokmak başka konu. çeşitli aparatları almak ayrı konu. telefon için riske girmek istemeyebilirsin çünkü gümrükte takılabilir ama çeşitli ihtiyaç duyulan yan ürünleri çok rahat alabilirsin benim milyarları bulmuştur alışverişlerim. kötü yerden vurayım dedin ama olmadı :)

not: bu arada kendim için elephone p7000 aldım beğenmezsem sana satarım aldıgım fiyata. ayrıca istediğin alınabilecek bişey varsa yardımcı olurum sıkıntı yok. forum yardımlaşmak için var. bu arada ben 370 liraya göremedim. telefon zaten 180 dolar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usorguncu -- 28 Mayıs 2015; 10:09:15 >
  • quote:

sen olayı yanlış anlamışsın hocam. telefonu ülkeye sokmak başka konu. çeşitli aparatları almak ayrı konu. telefon için riske girmek istemeyebilirsin çünkü gümrükte takılabilir ama çeşitli ihtiyaç duyulan yan ürünleri çok rahat alabilirsin benim milyarları bulmuştur alışverişlerim. kötü yerden vurayım dedin ama olmadı :)

not: bu arada kendim için elephone p7000 aldım beğenmezsem sana satarım aldıgım fiyata

tamam inşaallah nasipse olur,ben size şunu ifade etmek istedim ben 10 gün önce spariş verdim ,her ihtimale karşılık iki satıcıdan farklı ürün aldım,adam göndermezse yapılabilecek şey çok az belki verdiğim parayı geri alamayacağım nilkin kılıfı 7 dolara aldım yaklaşık 18 tl diyelim ki beğenmedim satacağım kargo evime 10km özel arabamla gidiyorum 35t satmak istiyorum istediğim fazladan para ile yüksek kar elde edebildimmi? ha ben toptan tanesi 2 dolardan 100 tane aldım ve bunu satıyorsam kar elde edebilirim hani dedinizya ( çeşitli ihtiyaç duyulan yan ürünleri çok rahat alabilirsin ) bu gün birazcık araştırma yapınca herkez çok rahat yurdışından alışveriş yapabilir yapmak istemiyorsa o zaman verdiği fazla paraya razı olmalı diyorum

• süraka kullanıcısına yanıt
    haklısınız
  • belmethos kullanıcısına yanıt
    Peki hocam çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bu tür alışveriş sitelerinden iphone sim açma iğnesi bile sipariş verdim o bile geldi..yani anlıyacağınız üzere adamlar gavur ama inanınki bizdeki adı müslüman olanlardan yüz kere daha dürüst.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

yok gelmedi
    burdan almayı düşünüyorum

http://www.sanalpazar.com/Lenovo-K3-Note-Tempered-Ekran-Cami-Silikon-Kilif__isp44525412

neyse aldım artık bekleyemicem..
  • quote:

quote:

yok gelmedi
    burdan almayı düşünüyorum

http://www.sanalpazar.com/Lenovo-K3-Note-Tempered-Ekran-Cami-Silikon-Kilif__isp44525412

neyse aldım artık bekleyemicem..

hayırlı olsun
  • Saolasın

• Telefon zaten büyük, bi de üstüne kılıf kullanılmaz bence.
    5.3" s860 ta bile kılıf çok kaba yapıyor diye kullanamıyorum.

• arkadaşlar bu telefonda flash içerikleri görüntülüyebiliyormusunuz apk sını yükleyerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: süraka

quote:

not: bu arada kendim için elephone p7000 aldım beğenmezsem sana satarım aldıgım fiyata

tamam inşaallah nasipse olur,ben size şunu ifade etmek istedim ben 10 gün önce spariş verdim ,her ihtimale karşılık iki satıcıdan farklı ürün aldım,adam göndermezse yapılabilecek şey çok az belki verdiğim parayı geri alamayacağım nilkin kılıfı 7 dolara aldım yaklaşık 18 tl diyelim ki beğenmedim satacağım kargo evime 10km özel arabamla gidiyorum 35t satmak istiyorum istediğim fazladan para ile yüksek kar elde edebildimmi? ha ben toptan tanesi 2 dolardan 100 tane aldım ve bunu satıyorsam kar elde edebilirim hani dedinizya ( çeşitli ihtiyaç duyulan yan ürünleri çok rahat alabilirsin ) bu gün birazcık araştırma yapınca herkez çok rahat yurdışından alışveriş yapabilir yapmak istemiyorsa o zaman verdiği fazla paraya razı olmalı diyorum

bence göndermez diye bir durum yok zira aldığımız siteler milyonlarca kişinin alışveriş yaptığı yerler..ayrıca herhangi bir olumsuz durumda ödemeyi satıcıya bile aktarmıyorlar..ayrıca mevcur satıcılar sorunu ilettiğinde anında sana dönüş yapıp gerekli izahatı yapıyor..bence bizim tek eksikliğimiz yabancı dilimizim zayıf olmasından kaynaklanıp meramımızı onlara anlatamıyoruz..üstelik ben bir zamanlar hp notebook'un yetkili türkiye servisinin değişim kabul etmemesi üzerine yabancı hp yetkili servisinde değişimi kabul ettirip hemde aynı model laptopun para iadesini dolar olarak almıştım.hem aynı laptopdan daha değerlisini aldım hemde 1500 tl.yanıma kar kalmıştı..bu olay beni çok sevindirmişti o zamanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06YALNIZKURT -- 28 Mayıs 2015; 17:58:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 06YALNIZKURT

quote:

Orijinalden alıntı: süraka

quote:

bence göndermez diye bir durum yok zira aldığımız siteler milyonlarca kişinin alışveriş yaptığı yerler..ayrıca herhangi bir olumsuz durumda ödemeyi satıcıya bile aktarmıyorlar..ayrıca mevcur satıcılar sorunu ilettiğinde anında sana dönüş yapıp gerekli izahatı yapıyor..bence bizim tek eksikliğimiz yabancı dilimizim zayıf olmasından kaynaklanıp meramımızı onlara anlatamıyoruz..üstelik ben bir zamanlar hp notebook'un yetkili türkiye servisinin değişim kabul etmemesi üzerine yabancı hp yetkili servisinde değişimi kabul ettirip hemde aynı model laptopun para iadesini dolar olarak almıştım.hem aynı laptopdan daha değerlisini aldım hemde 1500 tl.yanıma kar kalmıştı..bu olay beni çok sevindirmişti o zamanlar.

tamam üstadım itirazım yok ,az bir araştırmayla herkes alışveriş yapabilir biliyorum ve yaptımda gelmesini bekliyorum,ya kendimiz alacağız yada türkiyede satan arkadaşların fiyatlarına razı olacağız,

• 1522 geldi bayağı değişiklik var gibi, artık ben yarın deneyeceğm inşaallah
  • the edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06YALNIZKURT -- 29 Mayıs 2015; 13:36:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belmethos

quote:

quote:

Hem lenovo k3 note , hem jiayu s3 var esimle kullaniyoruz. Sorulariniz varsa alalim.

Jiayu ya orjinal batarya var ama lenovoya bulamadim, aliexpresste kime sorsam yan sanayi diyor.

ebayda var 16 dolar çok pahalı bence.

http://www.ebay.com/itm/Battery-2900mAh-BL243-for-Lenovo-Lemon-K3-note-K50-T5-smart-mobile-phone-/261874697195?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item3cf8f2c3eb

Onlarin orjinal oldugunun kaniti yok iste , ozellikle yaninda sarj aleti veriyorlarsa orjinal olmama ihtimali cok.

aynı markayı aynı işlevi sağladıktan sonra orijinalliği o kadarda önemli değil..dahası pek çok satış ilanlarında orijinal demişler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hem lenovo k3 note , hem jiayu s3 var esimle kullaniyoruz. Sorulariniz varsa alalim.

Jiayu ya orjinal batarya var ama lenovoya bulamadim, aliexpresste kime sorsam yan sanayi diyor.

ebayda var 16 dolar çok pahalı bence.

http://www.ebay.com/itm/Battery-2900mAh-BL243-for-Lenovo-Lemon-K3-note-K50-T5-smart-mobile-phone-/261874697195?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item3cf8f2c3eb

Onlarin orjinal oldugunun kaniti yok iste , ozellikle yaninda sarj aleti veriyorlarsa orjinal olmama ihtimali cok.

aynı markayı aynı işlevi sağladıktan sonra orijinalliği o kadarda önemli değil..dahası pek çok satış ilanlarında orijinal demişler.

Pillerde o is oyle olmuyor. Bugune kadar 20 ye yakin pil getirtmisimdir cesitli telefonlar icin. Hic biri orjinalin yerini tutmuyor. Ya bozuluyor ya da 2 ay sonra hic sarj tutmuyor.

Sanirim bu olayda cok tecrubeli degilsin, aliexpressteki orjinal lafina pek kanma , pillerde ise 3000 mah diye aldigin pil en iyi ihtimalle 2000 mah cikar.

Benim kadar para harcayip bunlari ogrenmek isterseniz buyrun para sizin :) sadece uyarmaya calisiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmethos -- 29 Mayıs 2015; 10:00:46 >

• belmethos kullanıcısına yanıt
    pil ölçüm cihazınız varsa bütün parayı geri alabilirsiniz. iade talebi açtıgınızda sizden kanıt istiyorlar ölçüm cihazıyla video çekip yolladıgınızda dispute hemen lehinize sonuçlanır.
  • quote:

pil ölçüm cihazınız varsa bütün parayı geri alabilirsiniz. iade talebi açtıgınızda sizden kanıt istiyorlar ölçüm cihazıyla video çekip yolladıgınızda dispute hemen lehinize sonuçlanır.

Pil kapasite olcumu icin cihaz yok, pile yuk baglarsiniz ne kadar surede voltajin dustugunu gosterirsiniz fakat telefona takili olmadigi icin birsey ispat edemezsiniz.

O yuzden sahte , kapasitesi yuksek beyan edilmiş pil kayniyor Çin. Hatta elephone mu mlais da mi ne, biri yuk baglayip pili olctugunde 4000 mah dedigi pil 2200 mah civari diye test vardi. Haliyle ureticilerin bile dogru soylemedigi bir yerde yan sanayi pillere guvenmeyin. Zerolemon , mugen gibi markalar haric.

Asagidaki aramadan bir yerlere ulasirsinz.

https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=fake%20battery%20capacity%20aliexpress%20lenovo

Bu arada xda ve neredeyse tum internette forumlari vs en az 5 senedir takip ediyorum, batarya kapasitesini sebep gosterip iade aldigini gosteren kimse duymadim, gormedim. Eger varsa merak ettim link verirsen sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmethos -- 29 Mayıs 2015; 12:41:58 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.