Şimdi Ara

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.211
Cevap
28
Favori
127.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben alırken Xiaomi redmi note 2 / Lenovo K3 K3te 1 yıllıktı piyasada.

Note 2 de işlemci MTK 6797 olsa da , şuanda pil / rom sorunu mevcut.

K3 note MTK 6752 (3/32 olanı olmasa da) işlemcili olsa da aktif kullanıcı / IMEI atılmasıyla çok avantajlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 27 Mayıs 2017; 23:59:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bukalemun kullanıcısına yanıt
    Dogrudur hatirliyorum, ben k3 note'u aldiktan 1 hafta sonra redmi note 2 cikmisti. Lenovo en f/p marka oldugunu kanitladi diyebiliriz

Yeri gelmisken yazayim sorunumu. Yukledigim her nougat romda video oynatmada sikintilar yasiyorum. Tarayicidan acinca ses var ama goruntu yesil cizgilerle gidip geliyor, izlenmiyor. Keza youtube uygulamasinda videoyu 1080p acinca da video kasiyor, sesle senkronizesi bozuluyor. Kaliteli bir marshmallow romu oneriniz var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 480mrt -- 28 Mayıs 2017; 0:6:3 >
  • Benc​hmark testi yapan biri paylaşabilir mi?

• Bu arada pil isterseniz bu fena degil, 2900mah civarinda orjinali gibi , ustunde yazilana bakmayin....

• Orj M.M rom sorunsuz.

Bu dedikleriniz ben de yok, zaten şuanda konu da incelediğim (2 ay oldu) RR. 7.1 kullanıyorum. R.R 5.8.3. N/7 rom u da indirip kurunca testleri ekleyecegim.

Video / browser sorunum yok.

Sadece hot spot çalışmıyor ve kamera flaşı ışık açıkken donuyor.

Needrom sitesinden takip ediyorsanız , hem yorumlar hem de çokça custom rom mevcut. Banka uygulaması/ kampanyalar nedeniyle şu aralar rom yükleyip TEST ekletemedim ana konuya.

• quote:

Orijinalden alıntı: superior001

Benc​hmark testi yapan biri paylaşabilir mi?

Testler ana konu da benim paylaştıklarım da

var.

Stabil ve kullanım açısından iyi olanları yüklüyorum. Çünkü 10 kadar N/7 rom mevcut şuanda.

Performans testin de büyük fark olmaz , stabilize ve uyumluluk önemli.

Tesekkur ederim, finaller bitince saglam olanindan bulana kadar deneyecegim. Bulunca burada paylasirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: belmethos

Bu arada pil isterseniz bu fena degil, 2900mah civarinda orjinali gibi , ustunde yazilana bakmayin....

DH de eski bir üyeden gümrüğe takılan K3 note cihazının ( iki parça şeklin de yollamış satıcıya) pil/kapak/kılıf ve jelatin olan kısmını 50 TL gibi rakama satın aldım.

Zaten cihazı 2 kapak , bolca aksesuarları almıştım. Pil ile birlikte 24 saat çift hat kullanım yanılıyorsunuz neredeyse.

Hepsi orijinal ve sorunsuz.

• New Arrival 4000mAh BL243 for lenovo K3 battery Note K50-T5 A7000 A7600-M Phone free shipping online track number

http://s.aliexpress.com/7nUjmU3I

(from AliExpress Android)

• Arkadaşlar titreşim problemi yaşayan varmı? Titreşim ilk telefonu aldığımda vardı sorunsuzdu ama 1 sene sonra gidip geliyor.Orjinal yazılımı kullanıyorum, sorun nereden kaynaklanıyor olabilir?
  • Konu altında duymadım.

Bir kaç kişi de LG G2 deki SARI LEKE (yanma) sorunu vardı.

evet doğru , ben o yüzden ekran değiştirmiştim. Mortal Kombat yüzünden biraz fazla ısınıyordu...

• https://www.needrom.com/download/resurrection-remix-5-8-3-2/
    Resurrection Remix 5.8.3
    05/23/2017 10:53 pm N/7.1.2

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ

•  LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ

• yukarıdaki romda çift tıkla açılma ve kapanma olayı varmıdır..?
  • 06ensar kullanıcısına yanıt
    Ultimate kernel 1.4 OC ile olur ayrica 2.0 ghz de calisir
    İlave:kapatma olayini nova launcher+ greenfy ile yapiyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanefe10 -- 31 Mayıs 2017; 20:48:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06ensar

yukarıdaki romda çift tıkla açılma ve kapanma olayı varmıdır..?

Menü yok ve Sadece uyutma secenegi var.. Uyuması içinde üst bar a tıklıyorum.

Htc kamera ve dolby atmos da flashladım gapps sonrası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 31 Mayıs 2017; 21:45:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanefe10

Ultimate kernel 1.4 OC ile olur ayrica 2.0 ghz de calisir
    İlave:kapatma olayini nova launcher+ greenfy ile yapiyorum ben.

nova launcher ile kapatma oluyor zaten oda bu rom içinde üst bara tıklama ile var sanırımda..açılma işlemide nova launcher ile oluyormu peki..
    birde bunda sanırım bilmediğim bir root olayı var..sizler bu romu normal supersu uygulaması ilemi root ettiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 1 Haziran 2017; 3:20:48 >
  • !!!https://forum.xda-developers.com/k3-note/development/official-build-lenovo-k3-note-k50a40-6-t3370537?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    telefona linkteki romu flash tools ile yükledim içinde rootda olması lazımdı fakat chamelephon root yetkisi yok diyor, recovery moddan 3-4 farklı root kuramaya çalıştım bazısında telefon hiç açılmadı ana ekran gelecekken öyle kaldı, ya da yükleme bitiyor yeniden başlatıyorum fakat bir değişiklik yok nasıl çözerim?????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt_Kaya -- 1 Haziran 2017; 2:14:23 >

• normal orijinal stok rom da root yapılınca ekran açılmıyor ve bununda twrp ile bu roma orijinal boot yüklemesi root tan sonra yapılınca telefonun rootlu olarak açıldığını görmüştüm ama şimdi hatırlıyamadım..ama siz root lu olanları yükleyin daha iyi..
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.