Şimdi Ara

Lenovo Ideapad Y580 Kulübü[GTX 660M][Yenilendi][83 Üye] (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.762
Cevap
35
Favori
335.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizin laptoplarda recovery tuşu yok mu klavyede? geri tuşu gibi bir işaret var, ufak bir tuş. Sol üstte.
  • Var elbette ama herkes silmiş
  • Ih ıh malesef. Bende recovery yi çaktım sahte cd ile geçtim biraz uğraştım ama oldu sonunda.
    :D
  • Benimde recovery cd lerim çalışmıyor , kopya win 7 ile kurulum yaptım. Diskleri nasıl birleştiriyorduk win 7 de.
  • İlk aldığım gün 6 dvd mi ne tuttu recovery yedekledim ama çalışmıyor !
  • Arkadaslar bios yklerken elektrik gitti isiklar fnlar donuyor ama ekrana goruntu gelmiyor yardim edebileck varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunca seneden sonra Y580 hala alınır mı sizce? Anlaşılan kronik sorunu yok galiba bilgisayarın. Bir de tek fanlı galiba yapısı ama nasıl soğutuyor bilgisayarı hayret. 2. eline ne kadar ödemeliyim en fazla?
    Bir de GDDR5 bellekli GT750M'den daha iyi midir bundaki ekran kartı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder.t -- 7 Eylül 2016; 12:35:07 >
  • Y580 için 1900 istiyorlar. alınir mı sizce. gta5 rahat oynar mı. bu bilgisayarin alternatifi ne olabilir. sorunlu bir model mi biraz bilgi verebilirmisiniz

• 2012 senesinde 1800 liraya aldı çoğu arkadaş. Gta 5 oynatıyor medium, bazı ayarlar high ama yağ gibi beklemeyin.

Dolar şu an almış başını gitmiş böyle bir makinanın yanından geçemeyen makinalar 2000 liraya satılıyor. Bence vadesini doldurmuş bir laptop. Fallout çok zor oynanıyor, bf3ten sonra gelen seriler de kasıyor. Ama diğer tüm işler için çok harika. İ7'li versiyonunda ssd bile var o yüzden alınabilir. Fakat oyun için en fazla 1-2 sene daha dayanır. Bu arada Fifa, nba serisi 14-15'ten sonrasını kaldırmıyor 15'i bile lowda eh peh oynarsınız.
  • Benim bir sorum var arkadaşlar, aranızda alt kasayı değiştirmiş olan var mı ? Benim sol alt bölgesi kırık zaten ızgaralar tek tek kırılmıştı. İnternetten baktım alt kasanın 100 lira gibi bir maliyeti var. Alsam takabilir miyim kendi başıma ? Yoksa direk izmir'deki servise götürsem onlar mı değiştirse ? Açmışken fanı temizletip macunları da yenileteyim diyorum ama Bize ne kadara patlar ki bu iş
  • lakers45 kullanıcısına yanıt
    Müdür alt kasa ve fan temizliği sorularına cevap bulabilirsen ben de aynı sorunları yaşıyorum. ben de izmir'deyim yaptırırsan haber ver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecekaa

Müdür alt kasa ve fan temizliği sorularına cevap bulabilirsen ben de aynı sorunları yaşıyorum. ben de izmir'deyim yaptırırsan haber ver.

Arayacağım yarın bakalım bir fiyat çekerlerse söylerim
  • alt kasa sorunu bendede var arkadaşlar. yaklaşık 1,5 seneden beri kasa kırık.önce ızgaralar gitti sonra kasa köseden ayrılmaya başladı ve şu an çatır çutur. neler denedim yapıştırdım ama şu an hala kırık kullanıyorum. ama cihazımdan çok memnunum. 2012de 2200tl ye aldım. şu anda bile piyasada bulunan cihazların %80ininden iyidir. maşallahı var. sorusu olan arkadaş içinde belirteyim ki kronik bir arızası yok. sadece fan havalandırmasındaki ince plastik ızgaralar kırılıyor.

sorum şu: kasayı değişiren varmı acaba? internette bende buldum ama değiştirsemmi diye düşünüyorum. bu sorunu olmasa daha bi 4 sene daha götürür bu makine beni.
    ayrıca bu cihazla oynamadığım oyun kalmadı. hala da performansı makul derecede. gta5'i çok rahat bir şekilde düşük olmayan ayarlarda oynadım ve bitirdim. ısınma sıkıntısı da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakers45

2012 senesinde 1800 liraya aldı çoğu arkadaş. Gta 5 oynatıyor medium, bazı ayarlar high ama yağ gibi beklemeyin.

Dolar şu an almış başını gitmiş böyle bir makinanın yanından geçemeyen makinalar 2000 liraya satılıyor. Bence vadesini doldurmuş bir laptop. Fallout çok zor oynanıyor, bf3ten sonra gelen seriler de kasıyor. Ama diğer tüm işler için çok harika. İ7'li versiyonunda ssd bile var o yüzden alınabilir. Fakat oyun için en fazla 1-2 sene daha dayanır. Bu arada Fifa, nba serisi 14-15'ten sonrasını kaldırmıyor 15'i bile lowda eh peh oynarsınız.

GTA 5 i ultra-high akıcı şekilde oynamıştım.Şu an piyasadaki orta seviye laptoplarla denk sayılabilir bu laptop.
    i7 var bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: Laat Dovahkiin

quote:

Orijinalden alıntı: lakers45

2012 senesinde 1800 liraya aldı çoğu arkadaş. Gta 5 oynatıyor medium, bazı ayarlar high ama yağ gibi beklemeyin.

GTA 5 i ultra-high akıcı şekilde oynamıştım.Şu an piyasadaki orta seviye laptoplarla denk sayılabilir bu laptop.
    i7 var bende.

bende i5 var ondan dedim, i7 daha rahat gider 2-3 sene. Piyasada şu an sizin makinaya denk bir şey almaya kalksak en az 3000 lira...

• 5 senedir kullanıyorum. Çok memnunum. En az 2 sene daha götürür beni....
  • Arkadaşlar hdd'im bozuldu yerine ssd almayı düşünüyorum. Acaba laptop sata 3 mü destekliyor yoksa sata 2 mi? Teşekkürler.
  • Pubg deneyen var mı arkadaşlar?
  • graffon G kullanıcısına yanıt
    can you run it 'den test ettim ama başarısız kalıyor indirip iade ile hiç uğraşmak istemedim.
  • Decemst kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı şekilde Witcher 3 için de çalıştırmaz söylüyordu ama 25-30 fps arasında oynatıyor. Pubg alıp indirip iade etmek evet üşendiriyor sanırım kimse de denememiş
  • 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.