Şimdi Ara

LENOVO IDEAPAD Y550 DERNEĞİ (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.529
Cevap
14
Favori
303.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşlerim :D artık benide su listeye sokanız ? :D bugune bugun deli bi IDEAPAD kullanıcısıyım :D hem reor yaptım :D geldiği gibi işletim sistemi muaf oldu pc den :D sonra sizin yardımınızla düzelttim :) ama bilgilerim dışında oldugundan bide heycan vardı had ialın benide :D:D:D
  • Lanet bilgisayar hala gelmedi yaa Gelse zaten ben onu karırştırırken arkadaş gibi direk çökertcem yani

Bu recovery olayını aslında bi servisi arayıp sorsanız nasıl çalışıyormuş dosyaları nerdeymiş. Neler yapınca kayboluyomuş geri nasıl getiriyormuşuz.İlk geldiği gibi kurtarma dvd si yapıp sonra hardisk i komple formatlayıp istediğimiz gibi ayırdığımızda DVD ile ilk geldiği hale getirebiliyor muyuz? Gibi sorular bi liste çıkarında sorun yaa valla
  • :D araycaktımda dün pazar dı bugunde hiç aramak istemedim :D gerek yok diye
  • recovery olayını yaptım bugün..pcyi tamamen kapattim ve recovery tusuyla actım, sonrası gayet basit zaten..fakat bi sorunum var C çok fazla büyük D ise çok az..Cyi biraz küçülttüm şuan 82 gblik bi alanimi kullanamiyorum bölmeme rağmen bilgisayar'a girdiğimde Dyi görmüyor :s bunu nasil düzeltebilirim? birde ses açma kapama çubuğu görünmüyor bunun çözümü nedir? bilen varsa yardımcı olabilir mi şimdiden tşkler.
  • şizofrenia o ayırdığın partiyşını dos altında biçimlendirmen gerek, bunuda en basit xp cd n ile yapabilirsin ,ama bunu yapmak için önce biostan hdd yi ide yap işin bitince yine hdd yi ideden eski şeysine çevir

ses içinse d nin altında driver klasöründe yüklenmemiş desktop uygulamalarını yükle..
    -------------------

bense bahtsız bir şahsiyet olarak xp için verilmiş wirelles driverini kuramadım ve bir hışımla win7 ye geçtim alet acaip hızlı çalışmaya başladı , vistanın neredeyse 3 katı kadar seri çalışıyor , aynı anda 6 , 7 program kurulumu açık ve aynı anda bir dvd yazdırıyorum ve üzerine msn falan filan açık gık demiyo makina

win7 de sadece şu ekranın altında beliren ışıklı sürüklemeli icadı kullanamıyosunuz ve klavyenin yanındaki ses kontrol tuşları çalışmıyor

• Bilgisayarım>Sağ Click>Yönet>Disk Yönetimi

Gerisini yaparsınız zaten.
  • :D win 7 yi kuran reis naptın sen öle :D eee sorun varmı ? bende bit sürümü var win 7 nin :D 7600 serisi full katılımsız türkçe :D isteyene vereblirim beyler bu arada win 7 de bu kayan arac cubugu ne alemde errör ? oldumu
  • disk yönetiminden hallettimde..şimdide 3 alana bölük oldu D ile E yi birleştiremeyiz dimi? :)

şu ses çubuğu mute bildirimi felan gözükmüyor ya nasil yapicaz onu :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schizophrenia_ -- 15 Eylül 2009; 0:11:09 >
  • hmm :D tabi birleştirirsin ya sorun mu sana o :D bu ses olayıda realtek in 177 mb lık bi dosyası var kardeşim onu yüklersen olar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: optiqpasqan

:D win 7 yi kuran reis naptın sen öle :D eee sorun varmı ? bende bit sürümü var win 7 nin :D 7600 serisi full katılımsız türkçe :D isteyene vereblirim beyler bu arada win 7 de bu kayan arac cubugu ne alemde errör ? oldumu

kayan şey çalışmıyo malesev ama gerekte yok valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: optiqpasqan

hmm :D tabi birleştirirsin ya sorun mu sana o :D bu ses olayıda realtek in 177 mb lık bi dosyası var kardeşim onu yüklersen olar :D

biraz boş konuştun gibi geldi dostum nasıl birleştiriliyor onu sordum :)

realtek'in 177 mblik dosyası yüklü zaten fakat hala görünmüyor ses çubuğu ;o
  • EVET ARKADASLAR INSALLAH YARIN MERSIN'DEN TRENE ATLAYIP DOGRU ADANA VE VATAN BILGISAYARDAN LENOVO YU ALMAYA GIDICEM:))

AMA BEN ALINCA SIZIN GIBI KURCALAMICAM HICCC:)))SADECE RECOVERY CD OLUSTURCAM SONRA LENOVOMUN TADINI CIKARICAM :))
  • w7 kurdum ama home teathterları yükleyince pc bozulmaya başlıyo kaldırıyom düzeliyo ne iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre675

w7 kurdum ama home teathterları yükleyince pc bozulmaya başlıyo kaldırıyom düzeliyo ne iş.

bende homtehatre yi kurdum ama hiç bişey kurulmamış gibi davranıyo pc ne yavaşlama var nede bi aktivite
  • bende yenı y55oıme w7 kurucam arkadaslar drıverler sorun olur mu dıye merak edıordum yukarda acıkca yazmıssınız sorunları pekı d nın ıcındekı drıverler w7 de oluyormu arkadaslar yoksa ınternetten tekrar mı ındırdınız ?
  • errör arkadasım eger bir verim alamıorsan driverden driveri pcınden sılıp mıcrosofta gonderme yaparsan onlar senın ıcın uyugun drıverı bulup tekrar gerı donuyorlar ıstersen bıde oyle dene yalnız bu ozellık sadece vısta ve w7de var ve orjınal surum olması lazım:) w7 deneme surumunde oldugundan bıraz ustune dusuo sanırım mıcrosoft sana hemen yardımcı oluyo
  • w7 için niye bu kadar ecele ediyosunuz vistanın tadını çıkarın
  • kullanıs ve verım acısından deneme surumu olmasına ragmen w7yı tek gecerım
  • quote:

Orijinalden alıntı: lufer

bende yenı y55oıme w7 kurucam arkadaslar drıverler sorun olur mu dıye merak edıordum yukarda acıkca yazmıssınız sorunları pekı d nın ıcındekı drıverler w7 de oluyormu arkadaslar yoksa ınternetten tekrar mı ındırdınız ?

vista driverleri w7 de çalışmadı mealesef , ama dediğn gibi microsoft bizim için driver bulup yolluyosa kıyamet yakındır derim
    ama denemekten zarar gelmez

vistanın tadı demiş arkadaş ama ne hikmetse her heves edip vistayı elime aldığımda kabak tadı verip ekranı maviye dönüyo vistacığımın

şaka değil en az 7 ,8 pc de aynı cinneti getirip aynı gece xp ye kesin dönüş yaptım

• saka gıbı gelıo ama ben denedım oldu :D lenovo 3000 n200 vardı bende w7 kurdum parmak ızı okuyucu drıverlerı lenovonun sıtesınde uyusmadı bende mıcrosofta gonderme yaptım onlarda bana lınk yolladılar bende oradan ındırdım vısta drıverlerı uyusmadıysa w7 drıverlerını nasıl buldun errör ?? lenovonun sıtesıne baktım orada da w7 drıverlerı yoktu???
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.