Şimdi Ara

Lenovo’dan K6 akıllı telefon serisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
2
Favori
1.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben kullanıyorum gayet güzel telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LENOVO K6 POWER ALDIM 2 GUN KULLANAMADIM BOYLE TELEFON MU OLUR KARŞI TARAFIN SESI AZ GELIYOR SESINI AÇTIGIMDA ÇIZIRTILI GELIO HIC ANLANMIYOR DIŞ HOPARLORU AÇARAK KONUSUYORUM
    2.Cİ OLARAK DA TİTREİŞİMİ ÇOK ZAYIF DIGER MODELLERI BILMIYORUM GURULTULU ORTAMDA CALISIYORUM TITRESIMI YOK SESINIDE SATEN DUYMUYORUM 30 LIRALIK TELEFON BILE ONUN 3 KATI TITRESIM YAPIYOR 3.UN SORUNUDA 3 GDEN 2 G YE OTOMATIK ALMIO KENDIM 2 G YE ALMAM LAZIM YOKSA 1 GUN BEKLEDIM GINE ALMADI

• gpudan kısıyorlar :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar k 6 lenovo yeni aldım bildirim ışığı watsap veya SMS gelince arama olunca yansın istiyorum önceden yanıp sonüyordu şimdi ise ayarı bulamıyorum yardımcı olabilecek varmı ?

• uygulamalar güç seçeneklerinde o ayar var
  • Bir haftadır kullanıyorum pil 2 gün ,hızı 4 g de aşırı hızlı 3 g de yine hızlı beğendim ,kasası çok şık metal ve ele oturan dolu dolu bir tasarım ,parmak izi sensoru iyi çalışıyor hiç ikiletmedi ses sorunu şikayetleri gordum ama hiç sıkıntı çekmesine konuşurken ,şans işi olsa gerek . Hoparlör kaliteli sesi dışarıda da net duyuluyor mp 3 vs de ama gel gelelim aksesuaraa ...o kulaklık nedir ya 2000 li yılların basit kulaklıklari gibi ve şarj cihazı çok çok büyük cebinde tasiyamazsin kablo kalın kıvırmaya korkuyorum.. 4000 mah pil den olsa gerek

Genel olarak fiyat performans ve tasarım açısından xioami mi 5 ten sonra alınacak çok iyi bir telefon 32 gb bulursanız kaçırmayın ben bulamadım vatanda

• ben altın rengini kullandım.bence casperdan iyi.3 gb ram lik telefon kulvarında parmak izli metal kasalı güzel bir cihaz.şarjı 2.gününde hala bitmedi.bence alınır

• Kesinlikle tavsiye etmem lenovo K6 power aldım mikrofonu bozuk karşı taraf sesimi duymuyordu 4 ay süründürdüler en son 3.garantiden sonra para iadesi yaptılar ayrıca bu sürümün hatalı olduğunu bildikleri halde hala reklamı yapılıyor Kimse alipta mağdur olmasın.

• telefon fiyat performans konusunda iyi ama güncel yazılım beklemeyin alın 2 sene kullanın bitti gitti.

• cem650 kullanıcısına yanıt
    ilk çıktığında android 6 ile gelmişti şimdi android 7 güncellemesini verdiler bu telefona da.
  • super_player S kullanıcısına yanıt
    Biliyorum işte hepsi bu olur kalır 7.1 bile gelmez artık alete

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.