Şimdi Ara

LENOVO A8 A806 [ANA KONU] İMEİ-ROOT-ROM (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.184
Cevap
22
Favori
61.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen, Türkiye de olsa da pahalı. Çok eski model olursa bir ihtimal gg de filan olabiliyor. İnşallah bu sefer sorunsuz olur işiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliexpress Li He phone accessories store dan ürün aldım. ürün bozuk çıktı,çalışmıyor.video çekerek itiraz ettim. satıcı kabul etmedi. sonunda aliexpress çözüme dahil oldu.bozuk olduğu açıkça görülen ürün de satıcı haklı bulundu . param iade edilmedi. bundan sonra 5 dolardan fazla tutan ürünleri almayacağım.
  • merhaba arkadaşlar, a806 lenovo telefonuma ''VIBEUI V2.0 1536 room''unu atmak istiyorum ama factory mod çince, daha önce ingilizceye çevirmeye çalıştım ama beceremedim, yardımcı olabilir misiniz, daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?
  • Selam arkadaşlar,VIBEUI V2.0 1437 7.2.1 ST A806 Multilang GAPPS yyüklemiştim 2-3 sene önce arkadaşın annesine yan düğmesini yapıştırmış :) oda devamlı aç kapa pili bozmuş sanırım.... Telefoncu önce yazılımsal deyip kurcalamış pil denedik çalıştı bende tekrar yukarıdaki 1437 versiyonunu yükledim imei hallettim ama telefon bi çekmiş sonra gsm çekmemeye başlamış (vodafone) tekrar 1437 kurup atıp benim vodafone da denedim bi çekti sonra çekmedi en sonunda çekti ama arayamadı/aranamadı... Kadıncağızın işini görüyordu, zorda olsa yeni pilde bulduk varmı konu hakkında tecrübeniz? Ya da sorunu çözebilecek room tavsiyeniz şimdiden teşekkürler.... Bu arada 2016 başlarında 4 kişiye almıştım 240 liralara 1 tek bunda sorun çıktı :) Oda kullanıcı hatası...
  • Ben de o tarihlerde almıştım kardeşim kullanıyordu. Kaç senedir sorun çıkarmadı. Sadece şişince rom değiştirip hallediyorduk. Şu an wifi sorun veriyor. Bağlanmıyor, bazen bağlanıyor, wifi az çekiyor, wifi ayarlarında nvram hatası görünüyor, programlar kilitleniyor kapanıyor. Romu baştan kurdum, olmadı. Bu sorunu LENOVO_A806_1536_ST rom varken ayarlardan sıfırlama yapmaya çalışınca verdi. Sıfırlanmayınca rom u baştan kurdum, olmadı. Ana rom u flashlayınca düzelmesi lazımdı fakat düzelme yapmadı. Her halde telefon kullanmaktan eridi artık. Yenilemek lazım fakat dolar malum.
    Yani siz de ilk rom u flashlayıp temel ayarlara döndürdüyseniz, yine durum değişmiyorsa sanırım öldü demektir. Ben içini açıp bir temizlik yaptım. Güç tuşu eskimiş, tuş üstüne de düşmüş galiba ben de açınca dağıldı gitti. Eski telefondan bir tuş bulup incecik karta zar zor lehimledim. Normalde tuş takımının değişmesi lazım da, çinden gelmesi ve dolar insanın canını sıkıyor. Başka yapacak bir şey var mı acaba?

• ahme02 A kullanıcısına yanıt
    Konuyu bayağıdır takip etmedim de, mesajı yeni gördüm. İlk sayfadaki gibi root rom işlerini yaparsanız sorun çıkmaması lazım. Flashtool ile twrp kurun.
  • tEŞEKKÜRLER son zamanda çıkan romları buldum bi yüklemeyi deneyeceğim becerirsem ve sonuç alırsam yazarım, Kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleinesk

tEŞEKKÜRLER son zamanda çıkan romları buldum bi yüklemeyi deneyeceğim becerirsem ve sonuç alırsam yazarım, Kolay gelsin...
    1447 bralajbi romundan sonra stabil Türkçe rom çıktımı

• rom desteği yok diye biliyorum ama siz yine de araştırıp buraya yazın. bizde faydalanırız. benim telefonun önce ekran bozuldu şimdide durduk yere bataryası gitti. 4 yıldan sonra telefon dökülüyor. daha önce nokia lumia kullanıyordum kırılmasa hala sağlamdı hatta evden biri kırılmayan diğer lumia yı hala kullanıyor. gmd1 var babama verdim o da hala sapa sağlam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crow in cornfield -- 24 Mayıs 2018; 11:43:17 >
  • Qklavye Q kullanıcısına yanıt
    LENOVO_A806_1536_ST bu rom, bu telefona en iyisi bence. Bunu deneyin.

• Bende çok aradım en azından 4.4.4 rom olsa iyiydi. Needrom da bazı custom rom lar var ama çok sorunlu feedback leri var.

Yazık aslında bu donanıma rom çıkmaması

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

LENOVO_A806_1536_ST bu rom, bu telefona en iyisi bence. Bunu deneyin.
    baralajbi rom da güncelleme uyarısı çıkıyor,indiriyorsun kurarken hata veriyor ve kurmuyor. böyle birşeyle karşılaştınız mı ?
  • crow in cornfield C kullanıcısına yanıt
    O şekilde kurulum yapmadım hiç. Rom olarak yükledim sadece. Miu rom larda 4g çalışmıyor, galeri ve bazı şeyler hata veriyordu. Telefona fazla rom seçeneği çıkmadı.

• quote:

O şekilde kurulum yapmadım hiç. Rom olarak yükledim sadece. Miu rom larda 4g çalışmıyor, galeri ve bazı şeyler hata veriyordu. Telefona fazla rom seçeneği çıkmadı.
    ben orijinal romun birini denedim google play yok ve yüklenmiyordu. sonra uğraşmadım daha. düzgün ingilizce de olsa sorunsuz bir rom bulsam indirip kullanacağım valla.
    Size üstte yazdığım rom u kardeşime yükledim ve bıraktım. Şu an telefonda sorunlar var. Fakat idare ediyor. Google play çöküyordu, apk indirip kurdum. Nvram hataları var wifide. 1432 yi flashladım, downlad + all format yaparak. Imei uçtu meta maui ile girdiğim. Her şeyi baştan kurdum fakat nvram hatasını çözemiyorum. Wifi ssid elle girip manuel bağlantı kurdum. Anca öyle çalıştı. Telefon eridi artık. Değiştirmesi lazım, fakat fiyat ve dolar uçtu. Ben geçen temmuzdan beri mi6 kullanıyorum. Allah dan tam zamanında aldım. Hatta ben alırken bile dolar biraz yükselmeye başlamıştı. Az zarar etmiştim, dolar alıp saklamadığımdan.

• quote:

Size üstte yazdığım rom u kardeşime yükledim ve bıraktım. Şu an telefonda sorunlar var. Fakat idare ediyor. Google play çöküyordu, apk indirip kurdum. Nvram hataları var wifide. 1432 yi flashladım, downlad + all format yaparak. Imei uçtu meta maui ile girdiğim. Her şeyi baştan kurdum fakat nvram hatasını çözemiyorum. Wifi ssid elle girip manuel bağlantı kurdum. Anca öyle çalıştı. Telefon eridi artık. Değiştirmesi lazım, fakat fiyat ve dolar uçtu. Ben geçen temmuzdan beri mi6 kullanıyorum. Allah dan tam zamanında aldım. Hatta ben alırken bile dolar biraz yükselmeye başlamıştı. Az zarar etmiştim, dolar alıp saklamadığımdan.
    telefon rom bakımından fosil oldu cidden. düzgün çalışan ingilizce orijinal romu olsa daha giderdi. LENOVO_A806_1536_ST yi needrom dan kaldırmışlar. sahibi sildi herhalde. en kötü telefon 1000 tl olmuş,kıyıp veremiyorum cidden.

http://www.ceviz p a y l a s.com/lanovo-a806-vibeui-v2-0-1536-rom-turkce-en-iyisi-bu.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 1 Haziran 2018; 23:15:35 >
  • arkadaşlar elinde A806 nın arızalı olan var mı. bana kasası lazım. satın alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iz789

arkadaşlar elinde A806 nın arızalı olan var mı. bana kasası lazım. satın alabilirim.
    n eresi lazım kasa derken ekran mı anakart mı ?
    bende anakart var. Ekran ve kasa kapakla birlikte lazım

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.