Şimdi Ara

LENOVO A8 A806 [ANA KONU] İMEİ-ROOT-ROM (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.184
Cevap
22
Favori
61.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cevizli paylaş romunda sıkıntı çıkıyor hata veriyor
  • Flas tool ile benim dediğim romu yükleyemezsin 1447 romu Flas tool ile yükle daha sonra recovery ingilizce olanı yükle üst yorularda link atmıştım benim dedim romu hafıza sdkart yükle telefonu kapat ses açma ve ses kısma tusuna aynı anda basarken power tusunu basılı tut recoveri menü gelince internet olduça video var daha fazla ayrıntı cevizpaylas da mevcut yüklemyi bu şekilde yapman gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merok M kullanıcısına yanıt
    Hatasız demedik hata oldukça az dedik ben şuan bunu kullanıyorum. Daha iyi rom bulursak tabi hep beraber geçeriz

• quote:

Orijinalden alıntı: ahme02

merhaba hocam, flash tool ile yükledim verdiğin dosyayı fakat telefon açılmadı dll imaje size fail hatası verdi bir daha denedim bu seferde telefon hiç açılmadı araştırdığım kadarıyla hadr brick olmuş.yani şuan telefonum hiçbirşeye tepki vermiyo şarj dahi olmuyo.bir önerin var mı hocam ne yapmalıyım.

Telefonu açmaya çalıştığında lenovo logosu da mı gelmiyor ?

Telefonun bataryasını çıkartıp bilgisayara usb kablosu ile bağladığında bilgisayar da yeni donanım bulundu ama yüklenemedi gibi bir uyarı geliyor mu ? Aynı şekilde usb kablo takılı iken, aygıt yoneticisinde tanınmayan aygıt var mı ?

quote:

Orijinalden alıntı: x571
    şuan bizim kullandığımız custom rom mu? bilmiyordum. orjinal ingilizceye nasıl dönebiliriz ?

Son zamanlarda bu tarz konularda ugrasacak çok vaktim olmadı, şimdi zamanım olursa, Lenovo A806 nın orjinal en son çıkan romunu internete yüklemeyi istiyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43
    Hocam senin kullandığın rom hangisi? Görüntüsü çok hoşuma gitti.
    Ayrıca tam türkçe ve en stabil rom hangisi şu anda tavsiye edebileceğiniz?

Evet bir kaç yeni tema gelmiş, deneyip inceleme yapıcam, sorun çıkartmazsa tüm detayları ile paylaşırım.

• Kurmadım.6.0.1 romunun görüntülerini ararken buldum.
    http://forum.android.com.pl/topic/287257-cleanos-v01-czysty-android-442/
  • Arkadaşlar, benim telefonun alt kısmındaki home, back ve diğer tuşun olduğu kısım dokunmayı algılamıyor. sorun donanımsal mıdır? yoksa başka rom yükleyerek çözülebilir mi? donanımsal ise hangi parçayı değiştirmek gerekir?

• teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: brl266

teşekkürler

Rica ederim, ayrıca sen yinede yurt dışından malzeme siparişi yapmadan önce romunu yükle, dokunmatik panelin arızalı olduğuna tam emin olduktan sonra alıp taktırırsın. Kendin yapmanı tavsiye etmem ama malzeme eline ulaştıktan sonra bu işleri yapan bir telefon tamircisine malzeme ile telefonu goturmen iyi olur.
  • Allah rızası icin yardim edin,kafayi yemek uzereyim.A 806 telefonumu yaklasik 4 aydir kullaniyorum ama ilk defa bozuldu ve tam bozuldu.Telefonu sarjdan alinca kapaniyor ve acils ekraninda kaliyor.sarja taktigimda aciliyor. Sorunun yazilimsal oldugunu dusunup satin aldigim telefoncuya rom attirdim ama yine ayni hata.. Sizce sorun bataryadan mi? Elimde yedek batarya olmadigi icin deneyemiyorum,lutfen bilen varsa bana yardim etsin lutfen ogrenciyim ve param yok yeni telefon almaya:(

Bu mesaja eklenen görseller:

LENOVO A8 A806 [ANA KONU] İMEİ-ROOT-ROM

• quote:

Orijinalden alıntı: badworld96

Allah rızası icin yardim edin,kafayi yemek uzereyim.A 806 telefonumu yaklasik 4 aydir kullaniyorum ama ilk defa bozuldu ve tam bozuldu.Telefonu sarjdan alinca kapaniyor ve acils ekraninda kaliyor.sarja taktigimda aciliyor. Sorunun yazilimsal oldugunu dusunup satin aldigim telefoncuya rom attirdim ama yine ayni hata.. Sizce sorun bataryadan mi? Elimde yedek batarya olmadigi icin deneyemiyorum,lutfen bilen varsa bana yardim etsin lutfen ogrenciyim ve param yok yeni telefon almaya:(

Bu mesaja eklenen görseller:

LENOVO A8 A806 [ANA KONU] İMEİ-ROOT-ROM

Biraz zaman geçmiş umarım sorunu çözmüşsündür. Bir sorum olacak.

Telefon açılış ekranında ne kadar süre kalıyor açılış ekranında kalıp bir süre sonra kapanıyorsa muhtemelen sorun bataryadır.

Bunun dışında bataryanın pinlerini temizle oksitlenmeden dolayı tam güç aktarımı olmayabilir...

• İki saniye bekliyor tekrar acilis ekranina donuyor :(

• hadi amaa yok mu bunun caresi

• Badworld benim telefon da ayni seyi yapmaya basladi. Buyuk ihtimalle bu kadar tesaduf degildir. Baska rom yuklemeyi dene bence. Su anda ben telefonla ilgilenemedigim icin tasinabilir sarj aleti aldim. Ona takili vaziyette kullaniyorum...

• benim telefon sabahtan beri mobil aga ulasilamiyor hatasi veriyor turkceli aradim hatta sorun yok dedi ayni hatti kullanan diger telefonda sorunsuz calisiyor (not yurt disindayim uzun zamandir burada sorunusz kulaniyorum sabah aniden boyle oldu )
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocakus

Badworld benim telefon da ayni seyi yapmaya basladi. Buyuk ihtimalle bu kadar tesaduf degildir. Baska rom yuklemeyi dene bence. Su anda ben telefonla ilgilenemedigim icin tasinabilir sarj aleti aldim. Ona takili vaziyette kullaniyorum...

Kardeşim sorun batarya,aliexpressten yeni batarya sipariş et o gelene kadar discovery1 in bataryasını tak ben öyle idare ediyorum şimdilik...
  • Ben de tasinabilir sarj aleti ile idare ediyorum simdilik. Aliexpressten siparis gectiginiz yeri özel mesajla iletirseniz beni arama derdinden kurtarmis olursunuz ;)

• Arkadaşlar bir tavsiye bekliyorum Dealextremeden mi alayim yoksa aliexpressden mi

• felixmagad F kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen gümrüğe takılacağı için farketmez. Artık baya sıkı tutuyor gümrük işi.

• Gümrüğe takılınca ne oluyor bir çözümü var mı

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.