Şimdi Ara

Lenovo A3300-H Android Tablet (Sadece 3G Data - Rom ile Telefon Özelliği) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
21
Favori
58.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende başardım şu an çok mutluyum dil sadece ingilizce bu arada başka sıkıntısı yok ben eylül ayının romunu yükledim kasım ayının romunu deneyen varsa yazar mı belki içinde onun türkçe dil vardır
    bu arada yardımcı olmaya çalışırım rom yükleme konusunda
  • A3300-HV 22 olanı yükledim son sürüm 22 olan. sp flash tool kullanarak yükledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytaha07 -- 25 Aralık 2014; 17:10:59 >
  • Arkadaşlar hiç bilmeyen birine anlatır gibi anlatsanız en baştan..hep terimli konuşuyosunuz ben kaçırıyorum valla
  • İndirdiğini rar dosyasını rardan çıkarınız ve karşınıza aşağıda ki gibi dosyaların bulundu bir klasör gelecek.
     Lenovo A3300-H Android Tablet (Sadece 3G Data - Rom ile Telefon Özelliği)
    SP_Flash_Tool_OLD adlı klasörü açın ve içinde mavi simgesi olan Flash_tool.exe programını çalıştırın (Eğer windows xp harici bir windows kurulu ise yönetici olarak çalıştırın)
    Flash Tool açıldıktan sonra benim talimatlarımdan başka bir şey yapmayınız aksi taktirde cihazınız sizlere ömür olabilir :)
    Şimdi program penceresinden Scatter-loading yazan yere tıklayın. Açılan pencereden indirmiş ve rardan çıkarmış olduğunuz klasöre gidin ve target_bin klasörünün içine girin. MT6589_Android_scatter_emmc.txt adlı dosyayı seçin.
    Flash Tool açıldıktan sonra benim talimatlarımdan başka bir şey yapmayınız aksi taktirde cihazınız sizlere ömür olabilir :)
    DA DL All with check sum seçeneğinin işaretli olduğundan emin olun.
    Şimdi tabletini kapatın ve 15 saniye kadar bekleyin. USB kablonuzu hazırlayın. DOWNLAOD (Eğer download butonunu bastığınızda hiç bir hata mesajı almazsanız ve işlem başlamaz ise " FIRMWARE->UPGRADE " seçeneğini deneyiniz. )tuşuna basın ve yaklaşık 5 saniye sonra tabletini USB kablo ile bilgisayara bağlayınız.Program üzerinde sarı ışığı görmeye başlayacaksınız ve bu işlem yaklaşık 5-10 dk arası sürecektir Bu esnada kesinlikle tabletinizi bilgisayardan ayırmayınız. Yeşil yuvarlak halkayı gördüğünüzde tabletiniz ayırabilir ve açalabilirsiniz.
     Lenovo A3300-H Android Tablet (Sadece 3G Data - Rom ile Telefon Özelliği) Lenovo A3300-H Android Tablet (Sadece 3G Data - Rom ile Telefon Özelliği)

Driver
    Flash tool son versiyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytaha07 -- 25 Aralık 2014; 17:32:16 >

• tamam son sürüm o hacam zaten sistem güncellemesinde çıktı 5mblık bi şey 19 olanı kurdum 22 oldu şimdilik tek sıkıntı türkçe dil desteği yok
    lg smart asistandan bakıcam ordan güncelleme çıkar mı dil için acaba
    benim indirdiğim dosyada driver dosyası sp flash tool programı hepsi vardı 5-6 dakikada güncelleyip bitti
    hocam sizde de güncelleme dosyası gözüküyor mu kontrol ettiniz mi bu arada haporlerden arada bir çıt sesi geliyor sizde de oluyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat121 -- 25 Aralık 2014; 17:21:19 >
  • güncellendikten sonra geç açılıyor biraz tablet hatta ben kapatıyordum tableti kapatma tuşunu basılı tuttum son anda başlangıç ekranı eldi
  • ilk başta biraz geç açılıyor ama 1-2 açıp kapatmadan sonra düzeliyor bende hiç sorun yok. Tek sorun ingilizce olması. Acaba Uğraşsak google playide türkçeleştirebilirmiyiz.
  • bytaha07 B kullanıcısına yanıt
    google playde dil tükçeleştirme uygulamları var samsung cihazlarda işi yarıyor ama
    hocam sizin tablette haporlerden arada çıt sesi geliyor mu
  • ferhat121 F kullanıcısına yanıt
    Hayır gelmiyor. ama ses çok güçlü telefonla konuşuyorken dışarıdan duyuluyor bende sesi kısdım.
  • chcts1 C kullanıcısına yanıt
    ben Kingo Android Root kullandım. Diğeri işe yaramadı.
    Benim a7 tablet ve a10 flex2 de geldi.İlk izlenim olumlu fakat bu bahsettiğin hoparlör sesi bende de var.Hoparlör açılıp kapandığında (herhangi bir ses için,klavye sesi,müzik sesi vs..) çat diye ses yaparak kapanıyor.Sinir oldum açıkcası.
    Birde a7 tabletin 3 tarafının bakış açısı harika yandan vs net görünüyor baya ama tek taraf (lenovo yazısı sağa yatıkken üst taraf) çok kötü,az bir eğim olsun hemen siyahlaşıyor.Bende mi bir tek böyle bilmiyorum?

2. olarakta her ne kadar konusu burası olmasada A10 Flex2 de de kullanılmış ürünü göndermişler (ürün temiz nispeten.) açar açmaz kurulum ekranı yerine direk uygulamalar vs geldi.Oyun filan yüklenmiş...İade ediyorsun bari insan bir format atar...Birde A10 da ekran gerçekten kötüymüş normal kullanımda sorun yokta yazı filan okumak için berbat,tabletin baya güzel ips olduğu için,karşılaştırınca A10 komik görünüyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Benim a7 tablet ve a10 flex2 de geldi.İlk izlenim olumlu fakat bu bahsettiğin hoparlör sesi bende de var.Hoparlör açılıp kapandığında (herhangi bir ses için,klavye sesi,müzik sesi vs..) çat diye ses yaparak kapanıyor.Sinir oldum açıkcası.
    Birde a7 tabletin 3 tarafının bakış açısı harika yandan vs net görünüyor baya ama tek taraf (lenovo yazısı sağa yatıkken üst taraf) çok kötü,az bir eğim olsun hemen siyahlaşıyor.Bende mi bir tek böyle bilmiyorum?

2. olarakta her ne kadar konusu burası olmasada A10 Flex2 de de kullanılmış ürünü göndermişler (ürün temiz nispeten.) açar açmaz kurulum ekranı yerine direk uygulamalar vs geldi.Oyun filan yüklenmiş...İade ediyorsun bari insan bir format atar...Birde A10 da ekran gerçekten kötüymüş normal kullanımda sorun yokta yazı filan okumak için berbat,tabletin baya güzel ips olduğu için,karşılaştırınca A10 komik görünüyor..

hocam ben pazar günü mağazadan aldım açılmamıştı son pakat kalmış şansıma onu da ben aldım
    bu arada tablet ve netbook hakkında söylediklerinizi katılıyorum sonuna kadar ama şu an için hoşuma gitti ürünler telefon özelliği çok iyi kulaklıkla görüşme yapılır rahat
    haparlör soronu benim çözüldü hocam şöyle s019 yazılımını kurdum ben sonra güncelleştirmelerle s022 oldu ve o çat sesi olmamaya başladı sizde direk s022 romunu indirip kurun telefon özelliği de açılmış olur ama dil ingilizce
    ben romun yedeğini almadım umarım bir kişi romun yedeğini alır ve burada paylaşır teknik bi arıza olursa bunu kurar ve yollarız

Deniyorum hocam umarım düzelir çat sesi, teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bytaha07 B kullanıcısına yanıt
    çok ilginç ben de onla yapamadım.
  • cihazı full brik edip rom yükledim arkadaşlar artık bu cihazla ilgili rom konusunda her türlü yardım edebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Helal olsun

S22 nin türkçesi yok mu ki hocam? İngilizce deyince yüklemekten vazgeçtim ben,çocuklar filan kullanıyor çünkü.

Bu hoparlör sorununu başka nasıl çözebiliriz acaba?
  • XnetaS kullanıcısına yanıt
    Hocam simdilik tek çözüm bu gibi belki build propla yapılırsa hem Türkçe olur hem telefon özeliği kullanılabilir zuckuss eline tablet geçince denicek bu arada orijinal romu yedekleyebilir misniz hocam ben yedeklemeden ROM attım bi şey olursa onu kurar servise yollarız

• Benim tablette ekran beyaz rengi veremiyor sarımsı gibi sizde de öylemi internette gezerken sayfalarda çok belli oluyor su an mat jelatin var tabletin uzerinde o sebep olabilir mi

ya hocam allah rıza
    sı için root nasıl atacaz açık yazın hiç bir program uymuyorr
  • oldumu telefon özelliği?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.