Şimdi Ara

LENOVO 81UT00D8TX Ideapad S145/Ryzen3-3200U/8GB RAM/256GB SSD/Vega3 Graphics/15.6 HD/W10 2999 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
5.105
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_8kv07ea-i5-8265u-8gb-ram-512gb-ssd-mx110-2gb-15-6-w10-siyah-1206150.html?rbtc=aka%7Cops%7C%7C%7Cp%7Cstandart%7C&v=1.30.8

50tl indirim kuponu ve Hp iade ile birlikte 3500tl'ye bunu almak varken niye Lenovo alıyorsunuz? Hem işlemci hem ssd farkı buna değer.
    Hocam şu an 5000 TL görünüyor. Diğer indirimler nedir. Nasıl 3500 oldu. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cegabo85 kullanıcısına yanıt
    Akşamları 4000'e düşüyor. Mediamarkt Club üyelikle 50tl kupon kullanırsınız bir de HP laptop alana 480tl iade kampanyası var. Forumdan eski hp seri nosu satın alın HP'yi arayın kampanyaya katilmak istediginizi söyleyin yardimci olurlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Akşamları 4000'e düşüyor. Mediamarkt Club üyelikle 50tl kupon kullanırsınız bir de HP laptop alana 480tl iade kampanyası var. Forumdan eski hp seri nosu satın alın HP'yi arayın kampanyaya katilmak istediginizi söyleyin yardimci olurlar.
    Teşekkürler hocam. Şimdi gg sitesinde aynı satıcı 4200 satiyor. Akşama yine bakayım. 4000 yakalar, dediğiniz gibi bir de HP iade alırsam süper olur. HP iade hakkında bilgim yoktu. Araştıracağım şimdi. Biz ödeme yapıyor sonrasında karta iade mi oluyor.

Hp'ye kampanya kayfi yaptiktan sonra yeni laptopun faturadiyla birlikte İban veriyorsunuz yaklasik 1 ay sonra nakit ödeme yapiliyor. Mediamarktin kendi sitesinde fiyat o şekilde oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 31 Mayıs 2020; 14:27:16 >
  • quote:

Hp'ye kampanya kayfi yaptiktan sonra yeni laptopun faturadiyla birlikte İban veriyorsunuz yaklasik 1 ay sonra nakit ödeme yapiliyor. Mediamarktin kendi sitesinde fiyat o şekilde oluyor.
    Peki hocam siz faydalandıniz mi kampanyadan. HP bilgisayar da yok. Seri no nereden bulabiliriz. Çek satıştan mi

Henüz faydalanmadım ips ekranli HP arıyorum. Bu hafta alirim muhtemelen.
    https://forum.donanimhaber.com/hp-geri-odeme-kampanyasi-480tlye-kadar-icin-satilik-kodlar-20-tl--140737541 bu arkadastan alabilirsiniz
    Unutmadan laptop satin almadan önce mutlak suretle kayit yaptirmaniz gerekiyor, sonradan olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 31 Mayıs 2020; 14:39:48 >
  • quote:

Henüz faydalanmadım ips ekranli HP arıyorum. Bu hafta alirim muhtemelen.
    https://forum.donanimhaber.com/hp-geri-odeme-kampanyasi-480tlye-kadar-icin-satilik-kodlar-20-tl--140737541 bu arkadastan alabilirsiniz
    Unutmadan laptop satin almadan önce mutlak suretle kayit yaptirmaniz gerekiyor, sonradan olmuyor.
    Teşekkürler tekrar hocam. Sizin yolladiginiz bilgisayar hoşuma gitti. Sizin baktığınız IPS ekranlı modeller nasıl? Fiyat olarak. Var mı kafanızda örnek bir model. Belki sizin kime kayarim ben de

HP alırsam Amazon'da satılan mx330'lu modeli alıcam şu an fiyat artmış durumda. Aklımdaki asıl model ise Dell 5593 notebook. Şu an hiç bir yerde stok yok ama Haziran ayında Ebrar bilgisayar'a yeni mal gelecek. 4500tl'ye ilk hangisini mâl edebilirsem onu alacağım. İkisi de ips full hd güzel cihazlar. Ekrandan çok beklentisi olmayan için şu an tüm piyasadaki en mantıklı model Mediamarkt'taki Hp.

• quote:

HP alırsam Amazon'da satılan mx330'lu modeli alıcam şu an fiyat artmış durumda. Aklımdaki asıl model ise Dell 5593 notebook. Şu an hiç bir yerde stok yok ama Haziran ayında Ebrar bilgisayar'a yeni mal gelecek. 4500tl'ye ilk hangisini mâl edebilirsem onu alacağım. İkisi de ips full hd güzel cihazlar. Ekrandan çok beklentisi olmayan için şu an tüm piyasadaki en mantıklı model Mediamarkt'taki Hp.
    Hocam şu almaya karar verdiği biz de beni de etiketler ya da mesaj atarsanız çok sevinirim.

Tamamdır hocam.

• quote:

Tamamdır hocam.
    Biz indirim beklerken zam yaptılar. Artık beklemeye devam ☹️

Bu ay içinde güzel bir pc alırız. Takipteyim

• quote:

Bu ay içinde güzel bir pc alırız. Takipteyim
    Eskiden çok iyiydimm her özelliği bilir bilgisayarimi sürekli guncellerdim. 10 senedir çoluk çocuk iş güç derken koptum. Şu an çok anlayamıyorum bazı ozelliklerden. 3.500 Max 4.500 bütçe var. Sizle beraber alalım hocam güzel bir şey. istediğim f/p ürünü olsun.

Bu arada HP kod almadım daha alıp mi bekleyeyim acaba. Siz aldınız mi

Ben de almadım. Alıp saklayabilirsiniz yalniz kayit olutsaniz 60 gun icinde pc almaniz şart. Benim deMax butce 4500. Çok bir şey beklemiyorum 3500u veyaüzeri iyi bir işlemci ve ips ekran. Günlük kullaniciyim. Oynayacağım oyun ise en fazla Cs1.5:D yaş 29 oldu ben de geri kaldım bu işlerden. Paramiza en iyi pc'yi alicaz bakalim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.