Şimdi Ara

Lenovo 81ax00dptx bilgisayar 2379 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
3.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Hocam 1 kaldırılmış 2 U işlemci çok yanaşılmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BartogPL kullanıcısına yanıt
    8.Nesil U serisi işlemciler 4 çekirdekli sadece çekirdek hızı düşürülmüş. Performansları 7.nesilin çok üstünde.
  • https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-nb-v330-81ax00dptx-i5-8250u-8g-1tb128gb-ssd-2gb-P241004988
    Fiyatları bu civarda bu modelin. Tek kötü yanı ekran kartı sanırım. Diğer türlü denildiği gibi 8. nesil işlemci ile çekirdek sayısından dolayı güzel performans veriyor. Oyun/grafik odaklı olmayacak kullanımlar için gayet güzel bir bilgisayar.
  • Ben mühendislik okuyorum, U işlemcisi bana göre değil programı açarken bayılır, her ne kadar iyi olsa da.

• BartogPL kullanıcısına yanıt
    Athlon 860K ile bile çatır çatır matlab solid autocad kullanılıyor. Çizım programları eskisi gibi verimsiz tek çekirdek çalışmıyor eskide kaldı onlar 5 yılı aşkındır bu tarz işlemciler ile bu programları kullandım zaman geçtikçe her versiyon da hızlandı artık yeterli gelecektir.

• U serisi işlemciler neye göye yetersiz kime göre yetersiz? Bi de mühendislik okuyomuş... azıcıl kulaktan duyma bilgilerden kurtulun.

• Tamam sz-iz alın o zaman ben 8700k dan memnunum

• En son ve ağır programları i5 u7200 ve 16 gb ram seri şekilde kullandırır mı soru bu?
  • 2.260,05 TL şuan, alınır mı dersiniz, ofis, AutoCAD ve photoshop kullanılacak giriş seviyesinde.

• Render dışındaki herşey için fazla fazla yeter arkadaşlar. Veya aynı anda ağır ve fazla işlem yaptırmıyorsanız.

• dün alanlara kötü haber
    Lenovo 81ax00dptx bilgisayar 2379 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: azosial

U serisi işlemciler neye göye yetersiz kime göre yetersiz? Bi de mühendislik okuyomuş... azıcıl kulaktan duyma bilgilerden kurtulun.

bendede i5 u işlemcili masaüstü var.gerçekten çok kötü çok ağır.

http://www.vatanbilgisayar.com/hp-15-ay006nt-core-i5-6200u-2-3ghz-4gb-500gb-15-6-2gb-w10-notebook.html#genel-bakis

• Cihaz geldi, F1 F2 Fn+F1 Fn+F2 hepsini denedim BIOS a giremedim

Sistem kuracağım 1 TB de sıkıntı yok SSD yıl seçince bu diske önyükleme yapmayı desteklemeyebilir diyip kurmuyor. Nedir derdi?

• MySun kullanıcısına yanıt
    İşletim sistemi kurulumu sırasında SSD yi formatlamayı denediniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MySun kullanıcısına yanıt
    hocam işletim sistemi tipi uefi veya legacy seçeneği olmalı onunla alakalıdır.bi deneyiniz iki seçeneği birden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cevaplar için teşekkürler. Yeni bir eufi destekli USB hazırladım sıkıntısız kurulum gerçekleşti. Önce denediğimde ISO 7/8.1/10 birlikte olan oynanmış bir sistemdi, kurulum sayfasında touch pad bile çalışmiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: BartogPL

Ben mühendislik okuyorum, U işlemcisi bana göre değil programı açarken bayılır, her ne kadar iyi olsa da.

Hangi programı açarken bayılıyor ?

O bayılma senin dandik hdden olmasın ?

6200u+850 evo ile autocad sap 2000 vs mükemmel hızla açılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Hocam ssd var dandik hdd ne alaka?? 530 a 560 yazma okuma var. Belki msata olmasa bile yeterli bence. Almak isteyen alsın ben kendi fikrimi belirttim düşman bilenmeye gerek olacağını düşünmüyorum

EDIT:Madem dediğiniz kadar efsane bir bilgisayar o zaman Quadro ekran kartları neden üretiliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BartogPL -- 8 Mart 2018; 14:10:32 >
  • bu fiyata tekrar düşer mi acaba?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.