Şimdi Ara

Lego Pirates of the Caribbean Video İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
12.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende ayar oluorum o 3DS reklamındakilere. Nasıl bi şaşırma şekilleri varsa?
  • evet 3ds cıdden gıcık ınsanların verdıgı tepkılerın gercekle bır gram alakası varsa bana ban atın :D
  • İlk başlarda neysede artık 3ds reklamı cidden çok sıktı bütün çingenleri toplamışlar 3ds denetmişler sırf o reklam yüzünden 3ds den soğudum ya çok mu düşünmüşler bu reklamı anlamıyorum
  • LEGO bu işi biliyor
  • bence çok az vermişsiniz en az 9 almalıydı
  • İnceleme için teşekkürler .Düşük puan almış sanki
  • Oyun cool indirin takılın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnceleme güzel ama banada biraz düşük geldi puanı.
  • Oha Diyen Kadın Ne Görüyor Acaba :)
  • Şu güzelim film'e güzel bir oyun yapmadılar gitti.Legoya gelince gayet başarılı görünüyor.Aslında oyunu normal yapsalar da başarılı olabilirler gibi görünüyor.
  • ben de alacaklar listesine ekledim bu oyunu...
    Serinin tüm bölümlerini ve henüz yeni çıkmış bölümü cömertçe oyun için dahil etmeleri çok hoşuma gitti. indiana jones gibi tek tek yapmamışlar, iyi olmuş.
    Sony türkiye den ajanımız ayrıldıktan sonra oyun fiyatları yükselişe geçti, bakalım nasıl alıcam, hepsiburada.com da 150 TL...
    http://www.hepsiburada.com/Liste/lego-pirates-of-caribbean-lego-karayip-korsanlari-ps3/ProductDetails.aspx?productId=oyuntig019155&categoryId=1200412

Neydi o güler, 107 TL ye sıfır, taptaze, yepyeni, türkçe oyunlar aldığımız günler...

• Oyun gerçekden çok hoşuma gitti zevkle bitirdim coop olarak bitirmekde ayrı bir zevk verdi açıkçası lego oyunları gittikçe dahada kaliteli bir hal almaya başladı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.