Şimdi Ara

Legendary Twisted Fate Rehberi (Koridor) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Erescat-

Roa almak iyi mi sence? Bana fena degil gibi geldi mana sorunlarini da cozuyor.

RoA alınabilir. Yani şöyle iyi mana sorunu zaten pek yokta. Zhonyanın late'te yetersiz kalacağını düşündüğün zamanlarda. Mesala karşıda Vi+Malp vardır. Üstüne bir de assasinleri varsa. Tek ulti kombosuna ölmemek adına, hem de lanede tek komboya öldürebilecek mid lanelere karşı gayet iyi bir seçim.
  • Tf tr de fazla alınmıyor.Karşıma bi kere geldi.Aynı seviyedeyken Victorun bi çiziğiyle yarı canı gitmiştiAcayip kırılgan bişey.
  • Tf tr de fazla alınmıyor.Karşıma bi kere geldi.Aynı seviyedeyken Victorun bi çiziğiyle yarı canı gitmiştiAcayip kırılgan bişey.
  • İlk sayfadan.
  • Her matchupta pasif oynamak zorunda değilsin.

Atiklik cizmesi(cdr botuda olur oyun tarzina bağli)-roa-lich-zhonya core itemler son 2 itemi karsiya gore ayarlarsin.(Rabadon luden veya void)

Oyundaki duruma gore lich den önce cehennem asasida alinabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JJimi -- 2 Şubat 2016; 9:03:36 >
  • Viktor bu matchupda üstün zaten. Jungle pressure bağli ve gank yemeye müsait bir hero viktor, cleanse alirsan sorun olucagini dusunmuyorum ama ignite ilede vurursun kafasina.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JJimi -- 2 Şubat 2016; 9:03:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JJimi

Viktor bu matchupda üstün zaten. Jungle pressure bağli ve gank yemeye müsait bir hero viktor, cleanse alirsan sorun olucagini dusunmuyorum ama ignite ilede vurursun kafasina.
    Vay JJimi kardeşim, nasılsın ya? Seni fena özlemişim gel bir sarılayım.

Selam cici kıslar. Sizleri de özledim. Yarım bıraktığım rehber için üzgünüm. Yılına göre iyi bir rehber olmuş diyebilirim. Okuması keyifli.

Dopa bul beni yavrum. Bu rehberi okuyup tf spamlamaya başladın biliyorum. Ben de seni izledim ve rehberi yazmayı bıraktım.

Forumu bırakma sebebim ise bambaşka. Şimdi iki tane yumurta kırmalıyım, hoçcakalın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devamını bekliyorum. Sizin Udyr rehberi vardı dimi?

• q kart atar
    w kart atar
    e kart atar
    r tp atar

kabiliyetler 30-0-0
    rünler full ap

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.