Şimdi Ara

Legend hakkinda bilgisi olan

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu arac hakkinda bilgi ve tavsiyelere acigim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu aracı alacaktım ancak ekspertizde problem çıktı vazgeçtim. Sonra diger favori aracim e60 530i aldım.

3.5 v6 295 ps

4bin d/d den sonra çok gùzel bir ses eşliğinde hızlanıyor. Daha alt devirlerde ivmelenme biraz daha silik geldi.

Sh awd en ònemli ozelligi

Konfora yonelik bir araç iç malzeme.kalitesi oldukça iyi

Eksiler

Tùketim çok yüksek.

Motor lpgye uyumlu ancak simit depo yeri ufak mecburen silindir tank gerekiyor uygun menzil için

Mtv malumunuz yüksek

5 ileri... 6.ileri olaymis keşke

Yedek parça kolay bulunamayabiliyor

2.eli zayıf

Artılar

Sh awd.

Klasik honda sorunsuzluğu

Fiyat performans noktasinda gayet iddiali bir arac

Motor sesi çok güzel

Ozellikle ust hizlarda ivmelenmesi çok daha iyi.

Aracı aldınız mı bu arada ?

Yoksa halen bakıyor musunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acc04 -- 15 Ocak 2017; 21:11:11 >

• sh awd sistemi yuzunden cok istahlanmistim ancak bir yakinimin servis calisani arkadasini aradik kapisina dahi dokunma olurda bir parca arizalanirsa asla bulamazsin diye aldigimiz cevap sonrasi vazgectik. aklima geldikce heyecanlaniyordun ama aldigim cevap resmen yeni araca kusturdu beni.

ne gibi bir problem cikti expertizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurozer -- 15 Ocak 2017; 23:3:34 >
  • ugurozer U kullanıcısına yanıt
    Baktırdığım araçta ön airbagler daha önce patlamış ve tamir edilmişti.

Ayrıca 4 motor kulağı, ve salıncakların yenilenmesi gerekiyordu.

Ayrıca sol arkada hasar çıktı. Şaseye ufakta olsa işlem uygulanmış

Ayrıca araçtaki bir kaç sensör hata veriyordu.

Ön cam da çatlaktı.

Başka ufak tefek hatırlayamadığım şeylerde çıktı

Anlayacağın pek çok problem çıktı.

Ancak yetkili servis periyodik bakımları tam idi.

Airbagler orjinal olaydı gene alabilirdim zira sahibi (airbagler hariç) masraflar için yetkili servisin çıkardığı yaklaşık 10bin tl yi fiyattan düştü. Ama airbag te oynama olunca almadım.

Buna rağmen test sırasında araç pek ses vermedi. Anlayacağın tüm problemlere rağmen araç sürüşte gayet konforlu idi.

Mutluhan Honda parçaları tedarik edebiliyor. Özel Honda servisleri de parçaları bulabiliyor. Ancak kaporta hasarı problem teşkil edebilir. O kısmı riskli tabi. Belki beklemen gerekebilir parça için.

Tüm bunlara rağmen konfor, performans, teknoloji ve dayanım noktalarında çok iddialı bir araç. Zira F sınıf.

Son hız 260 ancak muhtemelen üzerine çıkar kadran hatasıyla falan.

160' tan sonra bariz daha hızlı. Sanırım 0-100 'de 4 çeker ve 5 ileri olmasının dezavantajlarını yaşıyor. Ancak gene 7sn civarı 0-100 sprint süresi var.

Benzer paralara bunları sunan araç pek mümkün değil.

Benzer performansı sunan araçlar var ancak çoğusu E sınıf, ve Honda kadar sorunsuz değil.

Bu arada güncel aracınız nedir ?

Legendtan vazgeçtiğinize göre hangi araçlara bakıyorsunuz ?

• vtec2 ve crv var suan . 4 ceker lazim oluyor ancak crv hantal geliyor bir turlu karar veremedim bir sure arac almayi erteleyecegim civic turbo yu merak ediyorum yine zf sanzimanli dizeli cok merak ediyorum belki biraz para biriktirip e250 cdi 4 matik olabilir her ikisini satip legend yerine.. kafa iyice karisti ama aceleyle is yapmak istemiyorum sorunsuzluk benim icin en onemlisi sukur 2 aracimda da tik yok

• ugurozer U kullanıcısına yanıt
    4 Çekerde Subaru alternatiflerini değerlendirebilirsin ancak lpg yi pek sevmeyen motorları var.

Dediğin üzere Yeni.crv 1.6 160ps dizel 9 ileri ZF le geldi.

Değerlendirebilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.