Şimdi Ara

Leeco Max 2 (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.590
Cevap
34
Favori
50.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim anladığım bu telefonu kimse orjinal romuyla kullanmıyor bende sırf bu yüzden alamıyorum çünkü orjinal rom dışında rom kullanmayı sevmiyorum..

x820 yada x821 modeli acayip ilgimi çekiyor oysa ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: csungu

Crisbal un 6b sini denedim pil tuketimini sevmedim ondan 5c ye dondum ve suan memnunum... hersey guzel calisiyor kamerada duzgun calisiyor.

v7 nasil? 5c le karsilastirabilirmisiniz pil vs acisindan...

buarada bu leeco nun crisbal a ciddi para odemesi gerek adam 3 gunde bir yeni yazilim guncellemesi yapiyor, mubarek sanirim sevgilisi yok boyle devam eder insallah :P

suan leeco icin tercih edilebilecek guvenilir tek rom developer crisbal bence...adama soru soruyorum xda da aninda cevap veriyor, eksigi yaziyorsun hemen sana patch gonderiyor felan...enteresan guzel insan cikti masallah :)

bu tür custom romlar yüklüyken telf da bankacılık vs işlerini güvenle yapabiliyor musunuz?

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    Orjinal rom esasinda , sadece biraz optimize edilmis hali... Yoksa orjinal romuyla kullanabilirsiniz sorun olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili Le Max 2 ci akadaslar, biraz sessiz buralar. Sirf google camera kullanabilmek icin Android 7 ye gecmeye calisiyordum RR falan denedim ama en iyisi Slim rom

https://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/7-1-2-slim7-lemax-2-t3636674

cok memnunum , pil iyi gidiyor ses gayet normal RR deki tizlik yok. Denemenizi tavsiye ederim..

• Herkes tatilde galiba, Slim rom giderek iyileşiyor bu arda google kameranın buradan 2.1 allinone ı kurarsanız değişik ayar seçenekleri var "config" bölümünde düşük ışıkta güzel sonuç veriyor.

https://www.androidfilehost.com/?w=search&s=mgcb&type=files

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmethos -- 2 Eylül 2017; 19:35:58 >
  • Beyler letv iflas mı vermiş haberi olan var mı, güncelleme gelecek mi bizim telefonlara, resmi bir açıklama var mı

• resmi açıklama yok , güncelleme allah kerim :) Ama custom romcular sıkı çalışıyor.

Abd tesislerini falan boşaltmışlar,, Çin e geri çekildiler , hala kapanması mümkün...

https://www.gizmochina.com/2017/09/01/aftermath-massive-u-s-lay-off-leeco-silicon-valley-office-complex/

• Sizdeki 6 gb ram 64 gb hafiza modelimi

• Bende ki x820 4 - 32 modeli bant 20 li olan.... 6 + 64 ler genelde x829/sanirim

• arkadaslar telefonunuza dikkat edin az biraz suya dahi gelemiyor bilginize...Suya dayanikli felan diyordu siteler, soyunma kabininde mayo degistirirken yere dusurdum yuz ustu ama sert dusmedi...yerde hafif islaklik vardi, hic dusunmedim bile bisey olmustur diye...

bi baktim kendini acik kapatiyo telefon... pil icinde oldugundan ekranda cikmadigindan vidayla felan pil bitene kadar bole ac kapa yapti...

eve geldim fon cihaziyla isitip vantuzla cikardim ekrani saglamcana... pili sokup saf suya yatirdim ve yuzeysel kurutup pirince biraktim... ama maalesef... ne isik var ne bisey...sag ustten hep su almis,ekranda o tarafta islak zaten...

pc ye bagladigimdada ne fastboot ne recovery ne adb mod hicbisey yemiyor tanimiyor... telefon pert...

inaninda bukadar basit bi durumdan telin pert olmasi sok etti beni ( tel tamirinden anlarim muhtemelen ekran yada kapak acilabilir olsaydi pil hemen cikarilabilseydi kurtulurdu ama pil bitene kadar yakti demekki komponentleri)

kisacasi su konusunda dikkat edin, inanin dustugu suyu gorseniz gulersiniz...

• geçmiş olsun aliexx de motherboard ları satılmakta isterseniz bakın benda hatırı sayılır zamandır kullanıyorum bu paraya hakkını veren tek telefon bence sıvı teması olayında iphone lara bile güvenmiyorum sıvıdan koruması için nefes alan goretex kumaş kullanıyorlar ancak dağcılık ve bisiklet sprorundan biliyorum gore tex kumaş bile yetersiz sıvı herdaim elektronik komponentlerin düşmanıdır
  • Merhaba arkadaşlar.

Ben de telefonu alalı birkaç ay oldu. IMEI kayıtlı değil.
    Ankara da hem IMEI hem de ROOT atacak bir arkadaş var mıdır?
    İletişim bilgileri nedir? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • yurerden Y kullanıcısına yanıt
    pm attim

• Merhaba arkadaşlar, dün miui romun son sürümünü kurdum Universal olanı. Kamera sıkıntılı, odaklanma problemi var. Aynı problemi yaşayan var mı, yada romu tekrar mı kurayım?

• a.eser01 A kullanıcısına yanıt
    Odaklanma sorunu yaşıyorsanız, ya eui ye dönüp deneyeceksiniz yada infrag ın aicp sini kuracaksınız. Eğer bunlarda da düzelmezse donanım sıkıntısı olabilir Normalde odaklama sorunu sadece nougat romlarda oluyor esasında, miui ise android 6. Sorun yaşamanız ilginç...

• belmethos kullanıcısına yanıt
    smal eui ve acoslim romda kurdum aynı. acaba krarken hatamı yapıyorum. WIPE yaptıktan sonra kuruyorum.
  • O slim den bahsetmemiştim.

AİCP BURADA

https://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/kernel-blackscreen-leeco-x2-t3604445

Slim Burada

https://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/7-1-2-slim7-lemax-2-t3636674

Yedekleri alınız ve opengappsdan pico arm64 7.1 i çekin.

Dalvik, cache, data, system silin, tekrar recovery e girip romu, gapps i kurun....

• Bir kaç tane rom kurdum sonunda düzeldi ama yinede sapıtıyor. Telefona hafifçe vurunca düzeliyor bazen? Korkum donanımsal olması.

• Selam arkadaşlar.Aliexpressde bir bağazada 170-180dolar gibi bir fiyata inmiş x821 versiyonu.ilgimi çekti tabii ki ve bilgi toplamaya başladım.Tek sorun 2k ekrana 3100mAh batarya gibi geldi.Ekran süreniz nasıl ve bu telefonu almayı önerirmisiniz şimdiden teşekkürler
  • Telefonun 2 eksiği var , pil 4 saat gibi gidiyor ve direk kulaklık çıkışı yok (adaptörle gelio malum). Onun dışında o fiyata çok başarılı... Tr de kuklanmak için x829 almayın geri kalan aynı zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmethos -- 17 Eylül 2017; 13:15:44 >
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.