Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.921
Cevap
18
Favori
107.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kozy

görüşme esnasında ki ses bozukluğu whatsapp üzerinden yaptığım aramalarda sorunsuz demekki donanımsal değil normal aramada sesi hoparlöre verince de cızırtı var fakat müzik yada video izlerken ses temiz tahminimce sistem modem doayası bozuk bi kaç tane rom denenebilir yada daha alt sürüm stock rom da denenebilir diye düşünüyorum henüz vaktim olmadı ama gapan yapmış yada yapacak olan varsa rom değişimini sonucu paylaşırsa sevinirim

Hocam hopörler sesiniz sorunsuz cızırtı olması çözülebilir custom oromlarda da aynı şekilde bazen sorun olabiliyor , mikrofon sorunun için donanım sorunun olabilir karşı tarafa sesin hiç duyulmayacak gibi gidiyorsa bu bir donanım sorunu olabilir.
    Hangi sürümü kullanıyorsun bilmiyorum ama Grosshop rom öneririm

• eyvallah hocam fırsat bulunca deneyip size de bilgi veririm teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu biraz canlandıralım stock rom kullanmak isteyan arkadaşlar bence tora33 romlara hiç bakmayın X720_ROM_CUOCO92 rom 30.11.2017 tarihli multilang le max 2 içinde güzel romları varmış

First 5.9.23S ROM release

- Gapps included

- New stock launcher with swipe up

- to open Google Search (or Dialer)

- Replaced stock calendar

- Removed Yellow Pages from dialer

- Added Viper4Android support

- and new features under cuoco settings

- Added the possibility to choose

- Enlarged Dialer ID or stock

- Cuoco settings with new features

-.OTA updates

- New reboot settings layout

- Magisk support

- Optimization for auto-install

- china apps while changing region

- Some other fixes

- more

Download link.

https://yadi.sk/d/YNu9MKC73QJpTE

• quote:

Orijinalden alıntı: anka4545

Konuyu biraz canlandıralım stock rom kullanmak isteyan arkadaşlar bence tora33 romlara hiç bakmayın X720_ROM_CUOCO92 rom 30.11.2017 tarihli multilang le max 2 içinde güzel romları varmış

First 5.9.23S ROM release

- Gapps included

- New stock launcher with swipe up

- to open Google Search (or Dialer)

- Replaced stock calendar

- Removed Yellow Pages from dialer

- Added Viper4Android support

- and new features under cuoco settings

- Added the possibility to choose

- Enlarged Dialer ID or stock

- Cuoco settings with new features

-.OTA updates

- New reboot settings layout

- Magisk support

- Optimization for auto-install

- china apps while changing region

- Some other fixes

- more

Download link.
    https://yadi.sk/d/YNu9MKC73QJpTE

Kesinlikle deneyeceğim yalnız konunun direk linkini atabilir misin ?

Edit:Buldum kendi sayfasında paylaşmış geliştirici.

https://www.facebook.com/pg/cuoco92/posts/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 5 Aralık 2017; 11:12:28 >

• Bende otomatik parlaklık çalışmadı onun haricinde bir sıkıntı yaşamadım bir süre kullanmayı düşünüyorum başka sıkıntıya rastlarsam yazarım.

Saygılar......

• anka4545 kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkçe dil desteği var mı acaba? Ve şu anda stabilitesi nasıl. Pil olarak ta nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: anka4545

Bende otomatik parlaklık çalışmadı onun haricinde bir sıkıntı yaşamadım bir süre kullanmayı düşünüyorum başka sıkıntıya rastlarsam yazarım.

Saygılar......

Error 7 hatası veriyor yüklerken çözümü var mı arkadaşlar
  • TWPR 3.1.1.0 son sürümü dene bende de hata vermişti twpr 3.1.0.0 yüklü idi güncelledim ve yüklendi.

Saygılar...
    Stabilite iyi gibi pil için yorum yapmaya erken daha sabah kurdum
    Türkçe dil mevcut.
    LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anka4545 -- 5 Aralık 2017; 14:12:25 >

• Dediğin gibi twrp'den kaynaklanıyormuş hocam şimdi yükledim teşekkür ederim :)
  • Artık sizin yorumlarınız bizler için daha önemli değerlendirmeni yaparsan seviniriz.

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anka4545 -- 5 Aralık 2017; 14:35:45 >
  • İstersen inceleme videosu bile çekerim sen yeterki iste hocam :)

Bu arada ilk izlenimlerim rom muazzam birkaç enteresan hata ile karşılaştığımı itiraf edeyim ama sorunları çözdüm size tavsiyem ilk önce kurduktan sonra ayarlarını yaptıktan sonra bir yeniden başlatmanız bu sayede çok daha verimli kullanım yapabilirsiniz :)

Rom kesinlikle tavsiyedir. TR seviyesi %75 civarında Cuoco92 ayarlarıda güzel nerdeyse yok yok sadece magisk testini geçemedim neden bilmiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 5 Aralık 2017; 15:16:59 >
  • lazye kullanıcısına yanıt
    Ben asıl miui 9 android 7.1.2 bekliyorum onuda denedim aslında kullanılabilir düzeydeydi bir tek parmak izi çalışmıyordu root edemedim bir türlü ve çinli uygulama çoktu google port kamera çalıştı biraz odaklama sorunu vardı ama otomatik video stabilizaszasyon çalışıyordu bir sonraki sürümde daha iyi olur o zaman ona geçeceğim.

Saygılar...

• Batarya konusunda eui 5.9.21s oneririm 1gun bekleme suresi + 7.20 batarya aliyorum parlaklik yarinin altinda biraZ

• Miui 9 bilmiyorum ama Cuoco92 Rom'u gerçekten harika olduğunu söylemeliyim miui 9 içinde bence biraz beklenmeli hiç kimse olumlu konuşmamış rom için çince uygulamlardan nefret ediyorum zaten :) Tora'nın miui 9 için bir çalışması var bildiğim kadarıyla onuda isteyen deneyebilir henüz daha çıkmadı :)
    Hocam sen google kamera icin stock rom kullanmiyordun ne degistirdi kararini 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: hakann07

Hocam sen google kamera icin stock rom kullanmiyordun ne degistirdi kararini 😁

Tam tersi hocam ben sevmiyorum custom romları çok sebebi stock arayüzden çok sıkılan biriyim ilerde yine custom rom kurabilirim ama genellikle stock tabanlı romları daha çok seviyorum en azından arayüzü göze daha hoş geliyor :)
  • Lazye kardeşim şu Flashone deki isim sorununu bende aşamadım nereye atsam ne isim versem hata veriyor. Siz nasıl çözmüştünüz

Edit:İşlemi çözdüğüm için silmiyorum yorumu. main.exe üzerine sağ tıklayıp uyumluluk sorunu gider dedikten sonra sorun ortadan kalktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serkan Türk -- 5 Aralık 2017; 19:54:42 >
  • Arkadaşlar şu hafıza problemi için olan işlemleri yapıyorum. bilgisayar telefonu görüyor. dosyaları indirdim. dediğiniz driverleri yükledim. EDL moda giriyorum. Telefonda hiçbir belirti yok. Acaba bildirim ışığı falan mı yanıp yanıp sönecek EDL moda girdiğimde. Neyse EDL moddayken qfil i flaslıyorum(Flashone programı ile) ve %1 de takılı kalıyor. yarım saat bekleyip açtığımda yine stock romu açılıyor telefonun. hiçbir işlem yapılmamış görünüyor. Bu neden olabilir. Bu işlemlerden öncesi TWRP yüklemiştim cihaza yedek almak için. Onla bir alakası olabilir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serkan Türk -- 5 Aralık 2017; 21:32:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Türk

Arkadaşlar şu hafıza problemi için olan işlemleri yapıyorum. bilgisayar telefonu görüyor. dosyaları indirdim. dediğiniz driverleri yükledim. EDL moda giriyorum. Telefonda hiçbir belirti yok. Acaba bildirim ışığı falan mı yanıp yanıp sönecek EDL moda girdiğimde. Neyse EDL moddayken qfil i flaslıyorum(Flashone programı ile) ve %1 de takılı kalıyor. yarım saat bekleyip açtığımda yine stock romu açılıyor telefonun. hiçbir işlem yapılmamış görünüyor. Bu neden olabilir. Bu işlemlerden öncesi TWRP yüklemiştim cihaza yedek almak için. Onla bir alakası olabilir mi acaba?

Hocam yüklenmediğini nasıl anladınız ki bence yüklendi zaten Stock rom yüklenmiş olmasa cihazın açılmaz %1 de kalmaz CPU Z indirip internal stroage bakip ise yarayıp yaramadığına bakabilirsin hocam bence sorunsuz bir şekilde yüklendi romunuz edl mode cihazın "com" şeklinde gözüküyorsa sorunsuzdur hocam ekran kapalı tek belirtisi bu . Bildirim ışığı falan yanmasına gerek yok .

Baktım hocam hala 48 olarak görünüyor. Bir deiğişim yok. Tekrar son kez bir deneyeceğim. Herşey sorunsuz ilerliyor aslında. Bilgisayrda telefonda herşeyi görüyor. Ama işlemden sonra normal rom açılıyro ve hafıza değişmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.