Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.921
Cevap
18
Favori
107.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu

Hocam ayarlar doğrumu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pa77er

Hocam ayarlar doğrumu?

aynen. sadece fsycn ve crc ayarlarinin yanlarindaki on/off ikonunu aktif hale getir. hepsi bu

• Emrah_Tr kullanıcısına yanıt
    Herşey için teşekkürler kardeşim.2 güne aldığım ortalama ekran sürelerini paylaşırım :)
  • Le Pro 3 x727 root atarken brıck oldu telefon acılmıyor sarja takınca tepkı yok guc+ses kızmada bırsey olmuyo Qfıl yaparken %1 de kalıyor yardımcı olursanız sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pa77er

Herşey için teşekkürler kardeşim.2 güne aldığım ortalama ekran sürelerini paylaşırım :)

sistem ayalarindan yine ekstra ayarlar yapman gerekiyor. Daha once de yazmistim bunlari, yani kernel disinda, pili harcayacak ayarlari kapatmalisin, kullanmadigin seyleri felan. Topici biraz arastirip onlari da yap. 15-16. sayfadan itibaren olmasi lazi. Hizli hizli gecip yazdigim postlara bak. Tam olarak nerdeler hatirlamiyorum. Bir de dedigim gibi, romu ve kerneli ayri ayri zamanlarda flashlarsan biraz daha iyi sonuclar alabilirsin diye tahmin ediyorum. Kal saglicakla
  • kral0701 K kullanıcısına yanıt
    qfil de % 1 de kalmıyor siz sadece biz görmüyoruz siz qfil işlemi yapın ve 10 ,15 dakika sonra teli çıkartın ve açın teliniz açılacaktır,ancak qfil den hemen sonra tele tekrar fastboot rom atın aksi halde hafıza kapasitesi düşer,tüm bu işlemelerden sonra twrp ve istediginiz romu atabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral0701

Le Pro 3 x727 root atarken brıck oldu telefon acılmıyor sarja takınca tepkı yok guc+ses kızmada bırsey olmuyo Qfıl yaparken %1 de kalıyor yardımcı olursanız sevınırım

Qfil rom atarken %1'de kalması genel bir sorun rom yüklenmiyor anlamına gelmiyor sadece bekleyin 10-15 dakika diğer konuyu okursanız gerekli cevaplara daha hızlı ulaşabilirsiniz. Ayrıca cihaz kapalıyken nedendir bilmiyorum otomatik bazen edl mode'a giriyor farkında olan var mı bilmiyorum güç tuşuna uzun basmayı deneyin(30-40sn) civarında zaten telefon titreyecektir. Başına böyle birşey de gelmiş olabilir.
  • lazye kullanıcısına yanıt
    nerdeyse 1 saat bekledım telefon acılmıyor rıca etsem atıcagım romları bılıyorsanız paylasabılırmısınz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral0701 -- 29 Kasım 2017; 10:19:52 >
  • quote:

nerdeyse 1 saat bekledım telefon acılmıyor rıca etsem atıcagım romları bılıyorsanız paylasabılırmısınz

Hocam ne atmak istediğini siz bileceksiniz.
    Şuanda cihaz ekranı hiç mi gelmiyor fastboot mode alın(ses kısma+power) .

Ve diğer konudaki Grossohop Rom'u indir 17S sürümü uğraşmazsın twrp ile falan direk fastboot romunun yüklenmesini bekle en son
    1.
    2.
    3.
    şeklinde seçenekler gelecek enter'a bas cihaz kendini recovery'de başlatacak .

sonrasını burada grossoshop rom başlığı altında yazıyor buradan devam edin hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 29 Kasım 2017; 10:47:0 >

• Hocam telefon hic acilmiyo hic bir tepki yok sadece bilgisayar aygit yoneticisinde qualcoom baglantisi gozukuyor tus kombinasyonuda calismiyor

• kral hocam root atarken brıckleyını ılk defa gorudm nasıl becerdiniz inş düzeltirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: lennoeris

Hocam telefon hic acilmiyo hic bir tepki yok sadece bilgisayar aygit yoneticisinde qualcoom baglantisi gozukuyor tus kombinasyonuda calismiyor

Diğer konudaki unbrick yöntemini deneyin hocam pc görüyorsa kesinlikle düzelir.
    Unbrick 1.Yöntemi denemeniz sizin için daha iyi olacaktır en garanti yol .
  • quote:

Le Pro 3 x727 root atarken brıck oldu telefon acılmıyor sarja takınca tepkı yok guc+ses kızmada bırsey olmuyo Qfıl yaparken %1 de kalıyor yardımcı olursanız sevınırım

telefonu ne sekilde root etmeye calistigini ve brick ettigini anlatirsan, diger arkadaslara da yardimci olmus olursun ki onlar bu hatayi tekrar etmezler.Insallah telefonu duzeltirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_Tr -- 29 Kasım 2017; 13:37:14 >
  • Merhabalar, önümüzdeki hafta le pro 3 x650 4gb/64 gold renk getiriyorum. Türkiye'de bu model ilk sanırım. Satış fiyatı henüz belli değil.

• Emrah_Tr kullanıcısına yanıt
    Fabrika romuna tıklıyorum doya bulunamıyo.Fabrıka romunu bıldıgınız bır lınk var mı acaba ?
  • %1 de yarım saat bıraktım degısen bırsey olmadı.Fabrıka romu yanlıs olabılır mı acaba?Bıldıgınız fabrıka romu varsa lınk atarmısınız acaba ?
  • Hocam neyi yapamıyorsunuz ben anlamadım lütfen önce okuyun.
    Flashone programında fabrika romunu göstereceksin %1'de kalması önemli değil %1'i gördüğünüzde 10 dakika bekleyin sonra fişi çekip cihazın açma kapama tuşuna 1 dk kadar basılı tutun.

Siz pcnize adb ve minimal fastboot diag driver'ı kurdunuz mu ? Sonrasında bu işleri yapmanız gerekiyor.

Ayrıca aygıt yöneticisinde cihazınız Qualcoomm 9008 şeklinde görünmesi gerek flashone programında (comx) x temsili bir sayı 3,5,27 gibi bunların hepsini sağladıysanız olmaması bir mucize .
  • Özelden pm atarsan 30 dakika içinde teamwiver'dan yardımcı olabilirim ama konuyu adam akıllı okuduğunuzu düşünmüyorum .
  • SAR değerleri yüksek sanırım.
  • TELEFONU SIMDI BILGISAYARA YADA SARJA TAKINCA KIRMIZI ISIK YANIP SONUYOR AMA TELEFON ACILMIYOR
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.