Şimdi Ara

★ LED ZEPPELIN FAN CLUB ★ [66 KİŞİYİZ] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
7
Favori
7.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya böyle grubu sevdiğinizi belirtiyorsunuz ama fan cluba girmek istiyor musunuz anlamıyorum arkadaşlar isteyen söylesin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Axl Rose

madem arrtık fan kulübüyüyüz ekleyelim bir iki şey

favori şarkımla başlayayım

abi inanmıyorum ya, sen benim kayıp ikizim falan mısın? hep mi denk geliriz böyle? favori şarkıma karar verebildim ama 2.ye karar veremedim asla. bazı seçenekler:

aslında 2. sıra için 15'e yakın alternatif var da konuyu kirletmeyim dedim.

• Droogie D kullanıcısına yanıt
    Buradan cidden Achilles Last Stand'ın yeri çok çok ayrı bende, gün boyu birkaç kez dinlemezsen aklıma takılıyor

Carouselambra da çok değişik bir şarkı çok güzel :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ysgramor

Buradan cidden Achilles Last Stand'ın yeri çok çok ayrı bende, gün boyu birkaç kez dinlemezsen aklıma takılıyor

unutmuşum onu ya, o da en sevdiklerimden biri Zeppelin'in, bulunduğu albüm çok ön planda olmadığı için atlamışım.
  • quote:

carouselambra çok güzel ama aslında led zeppelin'in bonzo yaşasaydı piyasaya oynayacağının (burada kötü anlamda kullandım, tarz değiştirmekten bahsetmiyorum) kanıtı gibi bir parça. john lennon'ın yaptığı en iyi iş the beatles'ı 1970'de dağıtmaktı derler ya, led zeppelin kesinlikle efsanesinin bir parçasını 70'lerde kalmasına da borçlu. ekürisi deep purple'a bakalım: bugün resmen kendi kendilerinin parodisi olmuş durumdalar, halbuki 1975'ten sonra birleşmeselerdi kesinlikle daha iyi ve daha çok bilinirlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

quote:

carouselambra çok güzel ama aslında led zeppelin'in bonzo yaşasaydı piyasaya oynayacağının (burada kötü anlamda kullandım, tarz değiştirmekten bahsetmiyorum) kanıtı gibi bir parça. john lennon'ın yaptığı en iyi iş the beatles'ı 1970'de dağıtmaktı derler ya, led zeppelin kesinlikle efsanesinin bir parçasını 70'lerde kalmasına da borçlu. ekürisi deep purple'a bakalım: bugün resmen kendi kendilerinin parodisi olmuş durumdalar, halbuki 1975'ten sonra birleşmeselerdi kesinlikle daha iyi ve daha çok bilinirlerdi.

Bu konuda sana katılıyorum zaten her ne kadar henüz tamamlamasam da grubun diskografisini yazarken de Physical Graffiti sonrası düşüşe geçtiğini belirttim. Benim için en güzel albümleri Houses of Holy albümüdür.

Yine de Presence ve In Through the Out Door albümlerinde o düşüşü görsek de arada nadir olarak çıkan başyapıtlar uzun bir hikaye yazmışlar da altına son cümlelerini ekleyip bitirmişler gibi. Çok vurucu.

• Led Zeppelin-Fool In The Rain
    http://www.youtube.com/watch?v=t2015S3A-lg

Çok güzel şarkıdır bilmeyen arkadaşlara tavsiye ederim. Bilen arkadaşlar da bir hatırlamış olsunlar. Bir de paylaştığımız şarkıları link olarak eklersek hem konumuz kirlenmez hem de mobil kullanan arkadaşlar da faydalanabilir.
  • Dünya tarihinde Since i've been loving you'dan daha iyi bi parca gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekler misin hocam
  • Professional Geek kullanıcısına yanıt
    Ekledim hocam

• Bu arada mesajı yazmışım ama dememişim, beni de ekleyin hocam

bu şarkı adamı ağlatır valla ağır Jimmy Page hayranıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aradesh -- 26 Şubat 2014; 20:28:57 >

• yaz beni de hacı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tasmalı Kedi -- 26 Şubat 2014; 21:04:21 >

• Eklendi
  • @Ysgramor

Hocam konuyu aktif tutalim. Agir fanim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schraderbrau

@Ysgramor

Hocam konuyu aktif tutalim. Agir fanim

Elimden geldiğince tutarım tabi ama malum vize dönemleri çok ilgilenemezsem kusuruma bakmayın, sizler canlı tutun buraları o zaman da.

Hele benim ne kadar ağır fan olduğumu bir bilsen

• Back vokalde Jimmy Page

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aradesh -- 27 Şubat 2014; 3:07:56 >
  • Eklermisin hem imza falan neden yok?
  • Achilles Last Stand ve Stairway to Heaven kraldır.Tabii tüm şarkılarını dinledim Ekle benide ve imzayıda ilk mesaja yapıştırabilirsin

Kod:
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_87533875/tm.htm][image]https://store.donanimhaber.com/aa/fc/9c/aafc9c86965be57c361c721fd6f128ec.jpg[/image][/link] 
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_87533875/tm.htm][color=#FF0000][b]Led Zeppelin Fan Club[/b][/color][/link][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 20 Nisan 2014; 17:34:46 >

• Eklendi, imza da artık var
  • Eklendi, ayrıca imza için çok teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.