Şimdi Ara

Led televizyon'a Bluetooth kulaklik baglama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar televizyonlar samsung 42f5570 ve sony bravia bilmemne. Bir adet bluetooth kulaklik var. Benim bu televizyonun ses cikisini bu kulakliga almam icin ne menem bi aparat gerekiyor? Bluetooth dongle falan mi? Kullanan eden marka tavsiyesi veya baska bi tavsiyede bulunabilecek olan var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: frendlyy

Arkadaslar televizyonlar samsung 42f5570 ve sony bravia bilmemne. Bir adet bluetooth kulaklik var. Benim bu televizyonun ses cikisini bu kulakliga almam icin ne menem bi aparat gerekiyor? Bluetooth dongle falan mi? Kullanan eden marka tavsiyesi veya baska bi tavsiyede bulunabilecek olan var midir?

hocam tesaduf yazını gordum ben de baya ugrasmıstım yazıyım dedım
    eger televızyonda bluetooth ozellıgı varsa yazılımla bu ıs yapılabılıyor forumlara bakın bızım vestellere yapıldı
    yok eger hıcbır ımkan yoksahttp://www.geekbuying.com/item/TS-BT35F02-Wireless-Bluetooth-Transmitter-T3-5-A2DP-Stereo-Audio-Adapter-Dongle-Sender-for-TV--PC-Tablets----Black-349572.html
    boyle bır aparat almanız lazım n11 de 100 lıraya satılmıstı ama demın baktım goremedım bluetooth transmitter ya da verici seklınde aratırsanız belkı bulabılırsınız
    not.: sıte guvenılır daha once baya alısverıs yaptım ama farklı fıyat ve sıtelere de bakabılırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktorbursa -- 18 Mart 2016; 13:27:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.