Şimdi Ara

leblanc mid üstünlüğü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
4.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Loneliest

quote:

Orijinalden alıntı: hasmettt

quote:

Orijinalden alıntı: Ölüm Lokumu

quote:

Orijinalden alıntı: rodelero75

quote:

Ahri(Çok rahat)

ahrinin en iyi counteri leblanc dır dostum

blasphemy diyorum ben.Çok değişken olabilir.Ahri pasif kalıp minionları pushlasa,leblanc yaklaşınca da charm+q atsa çok can yakar.Ap herolarında counter olma durumu azdır.Melee vs range filan değilse..

smartcast bilirmisin? sen charm atana kadar combosu biter lbnin ahri mainim gayet iyi biliorum lbyi kesmesi cok zor tabi lb oynamayı bılıyosa

Hocam lb nin her skilini yiyecekseniz önce ahride prolaşın .

Leblanc minion herosu değil. Champ herosu fakat ahri ile counterladım counterlarım bunu tekrar yazayım w skili sayesinde herşey olabilir. Minionlar ile çok rahat kuleyide alırsınız midide alırsınız. Pasif oynayın illaki alırsınız hp rune kullanan lb görmek nasip olmadı.

Ulti atarak kaçamzsın her skilin nerdeyse skill shot lbda 2 tane kaçma skili var kaçar.Ultini w , e ve ultisinde w ,e ille kullanırsa ultin ile kaçamazsın.Ahrinin topundan w ile kaçar aynı şekilde charmdanda kaçar q - r -w ahri ölür zaten.Artı olarak ahrinin skillerinin gitmesi leblanca göre yavaş sen bir charm atarsın bi orb of decepticon mu ne var q skili işte onu atarsın leblanc ise combosunu bitirmiş farm yspıyo olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HurinThalion -- 9 Ağustos 2012; 3:57:47 >

• sağlam oynarsan fizzde ezebilir. Ama zorlanırsın. Onun stunını yememen lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babazula008

allahım anivia demişler ahri demişler morde demişler kaç wininiz var ya mordeyle e spamla demişler sen e spamlarken adam izleyecek mi cok merak ettim burst'u kalkan falan dinlemez... su yönden dusunun olayı, iyi bi leblanc vs iyi bi ahri. hemen 1 kere kötü oynayan lb görünce ANIVIA!!!111 AHRI!!!111 demeyin...

Ben lb izler demedim,ancak eger morde e spam yaparsa Lb q spama baslayıp manayı bitiriyo sonrada morde kesiyo genelde seneryo bu oluyo iki champ ta damage ağırlıklı olduğundan morde hep alıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HurinThalion

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ahri(Çok rahat)

blasphemy diyorum ben.Çok değişken olabilir.Ahri pasif kalıp minionları pushlasa,leblanc yaklaşınca da charm+q atsa çok can yakar.Ap herolarında counter olma durumu azdır.Melee vs range filan değilse..

smartcast bilirmisin? sen charm atana kadar combosu biter lbnin ahri mainim gayet iyi biliorum lbyi kesmesi cok zor tabi lb oynamayı bılıyosa

Leblanc minion herosu değil. Champ herosu fakat ahri ile counterladım counterlarım bunu tekrar yazayım w skili sayesinde herşey olabilir. Minionlar ile çok rahat kuleyide alırsınız midide alırsınız. Pasif oynayın illaki alırsınız hp rune kullanan lb görmek nasip olmadı.

Ulti atarak kaçamzsın her skilin nerdeyse skill shot lbda 2 tane kaçma skili var kaçar.Ultini w , e ve ultisinde w ,e ille kullanırsa ultin ile kaçamazsın.Ahrinin topundan w ile kaçar aynı şekilde charmdanda kaçar q - r -w ahri ölür zaten.Artı olarak ahrinin skillerinin gitmesi leblanca göre yavaş sen bir charm atarsın bi orb of decepticon mu ne var q skili işte onu atarsın leblanc ise combosunu bitirmiş farm yspıyo olur

hocam mantıklı olabilir ... ama ne zaman ahri alıp lb geldiyse karşımdakini ezdim. [Ranked maçlarında dahil olmak üzere.] Karşımdakiler mi çok ezikti ben mi proyum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HurinThalion

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ahri(Çok rahat)

hocam mantıklı olabilir ... ama ne zaman ahri alıp lb geldiyse karşımdakini ezdim. [Ranked maçlarında dahil olmak üzere.] Karşımdakiler mi çok ezikti ben mi proyum

O eziktir çünkü lb ile sadece combo yapmayı bilsen ve taktik uygulasan alırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: faststyla94

quote:

allahım anivia demişler ahri demişler morde demişler kaç wininiz var ya mordeyle e spamla demişler sen e spamlarken adam izleyecek mi cok merak ettim burst'u kalkan falan dinlemez... su yönden dusunun olayı, iyi bi leblanc vs iyi bi ahri. hemen 1 kere kötü oynayan lb görünce ANIVIA!!!111 AHRI!!!111 demeyin...

Ben lb izler demedim,ancak eger morde e spam yaparsa Lb q spama baslayıp manayı bitiriyo sonrada morde kesiyo genelde seneryo bu oluyo iki champ ta damage ağırlıklı olduğundan morde hep alıyo

morde zorlar aslında ama yine de geride kalıp 6da burst atarsa alır diye düşünüyorum. onun dısındaki heroların AGIR counterıdır leblanc. ahriyle alıyorsan bil ki adamın salaklıgındandır.

• hepsini geç veigar la çıldırtırsın lb yi. Rabadon çıktın mı tamamdır. Komboyu zaten iyi atıcan veigar kombodan ibaret. E skili ile açılışı yap ama rakibi çembere ortalamıycan kenarlarını adama denk getir. W yi ardından adam stunlandıgında hemen at yoksa kaçabılıyor. Sonra malum Q, yetmedıyse R yı giydir. You slain an enemy...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faststyla94

quote:

Deneyelim, sana kill vermem

• quote:

Çok rahat aslında Le blanc i midde alabileceğim champlar;

Ahri(Çok rahat)
    Cassiopeia(Spam ile. w & e)
    Veigar(w skiline gidin minion kaybetmezsiniz ayrıca uzaktan vurur)
    Annie(Çok çabuk kırılıyor bu yüzden ap set yerine hp+ap+m penet rune alarak girin çok rahat alırsınız)
    Sion( Arkadaşın dediği gibi w yani shield e gidin stun ı atın patlatın can yarıda )
    Lux( e spamlayarak alabilirsiniz )

.. Bu liste devam eder. En önemlisi Lb vs Lb adamın yanlışları seni doğruya çeker pasif oyna ve sonra 5 lvda aktifleş üstünlüğünü koy mana regen runeları çok işini görür.

ahri ile lb'yi tabiki alabilirsin ama karşındaki iyi kullanamıyorsa. iki ahri ve le blanc prosu karşlılıklı oynasa ahri hiçbirşey yapamaz malesef gerçekler böyle.

• Benim lb ile dariusu ezmişliğim var LB Yaklaştırmaz arkadaşlar prosu konuşuyor burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: inleyennağmeeeeler

quote:

Çok rahat aslında Le blanc i midde alabileceğim champlar;

Ahri(Çok rahat)
    Cassiopeia(Spam ile. w & e)
    Veigar(w skiline gidin minion kaybetmezsiniz ayrıca uzaktan vurur)
    Annie(Çok çabuk kırılıyor bu yüzden ap set yerine hp+ap+m penet rune alarak girin çok rahat alırsınız)
    Sion( Arkadaşın dediği gibi w yani shield e gidin stun ı atın patlatın can yarıda )
    Lux( e spamlayarak alabilirsiniz )

.. Bu liste devam eder. En önemlisi Lb vs Lb adamın yanlışları seni doğruya çeker pasif oyna ve sonra 5 lvda aktifleş üstünlüğünü koy mana regen runeları çok işini görür.

ahri ile lb'yi tabiki alabilirsin ama karşındaki iyi kullanamıyorsa. iki ahri ve le blanc prosu karşlılıklı oynasa ahri hiçbirşey yapamaz malesef gerçekler böyle.

doğrudur hocam pasif oynayıp oyunun ortalarında aktif oynadım bugün oynadım daha ve aldım. Garip bir durum

• Cho'gath desem ?

Cidden fırlatması ve silence'ı ile zorlayabilir.Abyssal alırsın.
  • Fizz alır, hemde öyle böyle değil. Sadece saldırmasını combosunu yapmasını bekleyeceksin, tam saldırdığında E açacaksın. Kule altına girmezse o LB ölür.
  • fizz ile milyonlarca lb ezdim aksini idda eden varsa feritferitxd east add.
  • Bir kişi de Talon dememiş.O silence yiyince ne yapacak?

Talon.
  • bırakın feedlensin TFde direk yerde
  • LB nin en iyi counterı Talondur ayrıca ad carry banshee kasarak le blanctan kaçabilir
  • Çok basit.
    adam 6 olmadan önce al bir negatron, miniona odaklan gg
  • Savunma gidersen sadece, kassadin akali falan yalan. 2.6 Silence kurtaramaz Q+R kombosonu yiyen oturur.

Edit: Birisi açıklar mı talon nasıl lbyi counterlar? Silenceymiş, Kassadin'de alası var. Ayrıca talon silenceyi uzaktan vurmuyor adamın dibine gidiyor. 1 saniye esnasında E+Q+R+W kombosunu yer ki 1 saniye nedir ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demacia -- 9 Ağustos 2012; 11:48:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Savunma gidersen sadece, kassadin akali falan yalan. 2.6 Silence kurtaramaz Q+R kombosonu yiyen oturur.

Edit: Birisi açıklar mı talon nasıl lbyi counterlar? Silenceymiş, Kassadin'de alası var. Ayrıca talon silenceyi uzaktan vurmuyor adamın dibine gidiyor. 1 saniye esnasında E+Q+R+W kombosunu yer ki 1 saniye nedir ki?

İyi bir talon o 1 saniye içinde bütün kombosunu yapar ve sonunda r açarak görünmez olur, ulti kapandığında ise lb ölür.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.