Şimdi Ara

##League Of Legends Rehberi## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
6
Favori
170.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu kadar rehberler felan yapıyorsun, biz tavsiye verince tefe koyuyorsun. Aydınlat madem bizi reyyis
  • Hangi DÜZGÜNCE YAPMIŞ tavsiyenize kötü bir cevap vermişim ki.

Neyse konular daha fazla kirlenmesin lütfen bi sorununuz varsa PM den yazınız.
  • Her buildinin altında "Ben daha iyi bilirim" edalarındasın konularına gir tek tek gör

Bence de burdan yazma artık post kasma yeter.
  • Ben hiçbir zaman hiçbir yerde ''Ben daha iyi bilirim'' edalarında değildim. Öyle birşey iddia etmemde ve olmamda.. Dikkat edersen paylaştığım şeylerde hatalarım olabilir düzeltirseniz sevinirim. yazarım.

Benim sizinle bir problemim yok ama sizin bir sorununuz varsa pm atın. Gereken cevabı veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *HardCore*

Hangi DÜZGÜNCE YAPMIŞ tavsiyenize kötü bir cevap vermişim ki.

Neyse konular daha fazla kirlenmesin lütfen bi sorununuz varsa PM den yazınız.

Eğer biri "düzgünce yapmış" derse bu tavsiye olmaz onaylama olur.

get a dictionary troll
  • Watafak, peki lütfen birdahaki eleştirinizi pm'den yapınızki bende sizi blocklamak zorunda kalmayım.

Teşekkür ederim, İyi forumlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: *HardCore*

Ben hiçbir zaman hiçbir yerde ''Ben daha iyi bilirim'' edalarında değildim. Öyle birşey iddia etmemde ve olmamda.. Dikkat edersen paylaştığım şeylerde hatalarım olabilir düzeltirseniz sevinirim. yazarım.

Benim sizinle bir problemim yok ama sizin bir sorununuz varsa pm atın. Gereken cevabı veririm.

Buildlerinin altına "şöyle şöyle yapsan daha iyi" dendiği zaman direkt olarak savunma pozisyonuna geçmeden o stratejiyi deneyip yorum yapsan çok daha iyi. Hesaplamalarıyla anlatmama rağmen da hala "yok ben böyle oynadım böyle biliyom ok sen takıl" tipi yorum atıyosun. Gerçekleri duyunca da "hadi ordan ben seni takmam ki kimsin sen kimmmm" edalarına giriyosun, post atmadan önce keşke sağlam bi onay sistemi gelse de farkında olsan ne yazdıklarının. Oyun bilginin çok öte olmadığını iddia ediyorsan bilenlerinkine saygı göster

• Adaniell peki lütfen birdahaki eleştirinizi pm'den yapınızki bende sizi blocklamak zorunda kalmayım.

Teşekkür ederim, İyi forumlar..

Bu son uyarımdır.
  • yarbayçavuşudövüyor.jpeg
  • Peki.. Adaniell ve Watafak bir probleminiz varsa sizde ''Takip Et'' butonunun solunda bulunan ''Blok'' butonuna tıklayabiliriniz.
  • Adaniell, Watafak
    Ne istediğinizi kavrayabilmiş değilim ama size normal insan muamelesi yapalım

Birinin hatası varsa PM atarak bildirebilirsiniz. Yada yorum olarak düzgün bir üslupla belirtirsiniz (ki bakın diğer arkadaşlar öyle yapmış) ve Hardcore'de düzeltir.

Dikkat ettim diğer konulardada böyle yapıyorsunuz. Eğer çok bilgiliyseniz paylaşım yapında bizde yararlanalım. Yok ama sağda solda milletin hatasını arayıp dalga geçmek ne size bişey kazandırır ne bize.

Ayrıca oyundaki Summoner name'nizi server belirterek yazarsanız sevinirim.
  • Yav belirtsinler hatamı düzelteyim ben rehber dört dörtlük diye bir iddiada bulunmadım ki. Ama hatayı belirttikleri zaman bile terbiyesizce belirtiyorlar.

Hadi onları geçtim herşeyiyle benim olan(ilk 2 resim hariç) rehberi copy paste yapmışın dedi adamlar yav..

Neyse bundan sonra zaten onlara cevap vermek yerine direk şikayet edicem dertlerini yöneticilere anlatsınlar.
  • Hatalarını belirttik madem düzeltme zahmetine giriş? Senin kısa süre kavramını çözemedim oyun season 1 i tamamlasa open betadan yeni çıkmış diyeceksin Oyuna senin başladığın zaman open beta olmuyor yani

Bence de boş mesajlar göndermek yerine şikayet et Hardcore, biz yanlışlarını düzeltiyoruz sen ise tabiri caizse rrrrrrrrrrage yapıyorsun (oyun deyimlerini bilmezsin gerçi)
  • Artık hata bulucam derken saçmalamaya başladınız. Konuya bakan birisi ilk mesajın atıldığı tarihe bakar. Anlarki benim konuyu açtığım zaman oyun open beta'dan yeni çıkmış. Bu gidişle sen forumda rage quit olucaksın.
  • 13 Ağustos 2010; 18:18:52

Şaka mısın sen? 13 Ağustosta mı çıktı Open Betadan
  • Şaka mısın sen? 13 Ağustosta mı çıktı Open Betadan DEMİŞİM?

Off off konuştukça batıyon dostum. Vazgeç artık.
  • Oyun open beta'dan yeni çıktı zaten
    Neyse artık cevap yazmazsan sevinirim. İlk önce üslubunu düzelt daha sonra belki tartışmaya devam ederiz.
  • Peki, konuşma üslubunu düzeltmedikçe konularıma mesaj atmayınız lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x21

Adaniell, Watafak
    Ne istediğinizi kavrayabilmiş değilim ama size normal insan muamelesi yapalım

Birinin hatası varsa PM atarak bildirebilirsiniz. Yada yorum olarak düzgün bir üslupla belirtirsiniz (ki bakın diğer arkadaşlar öyle yapmış) ve Hardcore'de düzeltir.

Dikkat ettim diğer konulardada böyle yapıyorsunuz. Eğer çok bilgiliyseniz paylaşım yapında bizde yararlanalım. Yok ama sağda solda milletin hatasını arayıp dalga geçmek ne size bişey kazandırır ne bize.

Ayrıca oyundaki Summoner name'nizi server belirterek yazarsanız sevinirim.

kyutoryu asura - eu - lvl 30 . 1467 rat 5v5 solo

• Rune başlığının altına ek olarak satıldığını da ekleyebilirsin.Yeni başlayacaklar için önbilgi olur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.