Şimdi Ara

League Of Legends Fps Arttırma ve Ping Düşürme Programı (LoL Fast) Hizmetinizde. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
5
Favori
15.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Riota' ticket üzerinden konu ile alakalı bildirimde bulundum. Forumda konu açmadan önce Programın resmi sitesini bitirmeyi düşünüyorum.
    Buradan ve program üzerinden gelen geri dönüşlerinizi önerilerini eksik etmeyen arkadaşlara teşekkür etmek isterim. Programın 2. sürümü için kafamda bir çok şey var bunları daha düzenli bir şekilde programa entegre etmeyi düşünüyorum tabi bu güncellemeden önce riot'tan onay almayı bekleyeceğim.

quote:

Orijinalden alıntı: Haligarsi

Neden wtfast degilde sizin programinizi kullanmaliyim ?

Wtfast programının elbette bizden daha fazla sunucuları vardır bunlar üzerinden daha geniş bir kitleye hizmet veriyor olabilir.
    Bizim şuanlık sadece 5 tane sunucumuz var ama en azından biz bu projeden bir maddi kazanç beklemiyoruz. Yani kullanıcı ayrımı yapmıyoruz. İlerde talep artarsa ve sunucular yetmeyecek duruma gelirse bizde sunucu sayısını fazlalaştırabiliriz.
    Ve ek olarak wtfast sadece sunucu bazlı hizmet sunarken biz hem bilgisayarınızın delay ayarlarını hemde lol cleaner gibi 2 farklı araçla da size katkı sağlıyoruz.

• vpn ile kullanılabiliyor mu acaba
  • kötü bir yazılım diyemem bu tip yazılımları hep desteklemiştim. İnsanlar client dosyalarını virüs zannediyor ve çoğunlukla taramalarda virüs gibi gözüküyor. Fakat bu normal..

Ancak riot 3. parti yazılımları tarafında görmek istemediğini belirtti. Yani bunu kullanmak eğer riota göre size "avantaj" kazandırıyorsa muhtemelen sorun yaşarsınız. Programı incelemeden avantaj kazandırıp kazandırmadığını söylemek zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypertius

vpn ile kullanılabiliyor mu acaba

pek tavsiye etmem zaten vekil sunucu kullanıldığı için ters etki yaratıp daha çok pinge sebep olabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: Wi5rty

kötü bir yazılım diyemem bu tip yazılımları hep desteklemiştim. İnsanlar client dosyalarını virüs zannediyor ve çoğunlukla taramalarda virüs gibi gözüküyor. Fakat bu normal..

Ancak riot 3. parti yazılımları tarafında görmek istemediğini belirtti. Yani bunu kullanmak eğer riota göre size "avantaj" kazandırıyorsa muhtemelen sorun yaşarsınız. Programı incelemeden avantaj kazandırıp kazandırmadığını söylemek zor.

Evet hocam haklısınız.
    Direk oyuna bir müdahale söz konusu değil , sadece bir optimizasyon aracı şeklinde düşünüyorum ben ama tabi riot farklı değerlendirebilir. konuyla alakalı olarak riota ticket attım bakalım geri dönüş ne şekilde olacak bende merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dezy -- 13 Şubat 2015; 18:31:49 >

• XP de hata veriyor
  • HopeSlayer kullanıcısına yanıt
    programın çalışması için net framework 4 gerekiyor. bununla alakalı mı bir hata alıyorsunuz acaba
    http://www.gezginler.net/indir/.net-framework-4.html eğer hata bununla alakalıysa bunu kurmanız gerekiyor.
  • Deneyelim ellerinize sağlık
    edit:reddite konu açın daha çabuk yayılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doubleimp -- 13 Şubat 2015; 19:19:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

Lolde kasan pc mi var

benimkisi
  • hocam bende şu hatayı alıyorum win 7
     League Of Legends Fps Arttırma ve Ping Düşürme Programı (LoL Fast) Hizmetinizde.
  • la başka lanma yok mu bu hatayı
  • pingi düşürüyomu gerçekten ?
  • rez
  • Denenebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarınızda net framework 4 yüklümü hocam ?

@Elle Lawliet

İnternet sağlayıcınız ve bulunduğunuz yere göre düşürebiliyor hocam . Yani şöyleki benim istanbulda arkadaşlarım 40 50 pingle oynarken ben eskişehirden 70 80 pingle oynuyorum normal şartlar altında . Yani ping olayı league of legends sunucuların konumuna yaklaştıkca düşüyor diyebilirz. ama bu programla kendi testlerimde 1 senedir 80 pingle oynarken 68 65 70 arasında sabitlenme ye başladı.
  • The Fountain. T kullanıcısına yanıt
    Framework hatası almışsınız hocam microsoftun kendi sitesinden son sürümü indirin çalışır.
  • Dezy D kullanıcısına yanıt
    yüklü hocam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERKUTCN

Framework hatası almışsınız hocam microsoftun kendi sitesinden son sürümü indirin çalışır.

yaptım hocam aynı hata

• Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: Dezy

programın çalışması için net framework 4 gerekiyor. bununla alakalı mı bir hata alıyorsunuz acabahttp://www.gezginler.ne...r/.net-framework-4.html eĞ?er hata bununla alakalıysa bunu kurmanız gerekiyor.

League Of Legends Fps Arttırma ve Ping Düşürme Programı (LoL Fast) Hizmetinizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HopeSlayer -- 13 Şubat 2015; 22:02:24 >
  • HopeSlayer kullanıcısına yanıt
    evet bende bunu alıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.