Şimdi Ara

league of angels 2 satılık hesap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba oyuna yeni başladım 2 hafta oldu oyuna başladım ancak pek bilmiyordum bir yandan oynadım bir yandan öğrendim şuan ailevi sorunlar yüzünden babamın da hasta olması sebebiyle hesabımı satmak istiyorum hesap server birincisidir 11m sg vardır ve bir çok item mevcuttur geliştirilebilir ve iyi ilerleme yapılabilir bir hesaptır 1. yada 3. loncalara alınabilir hesap ve bu sayede daha iyi yerlere ulaşabilirsiniz birinciliği elden bırakmam diyorsanız ve iyi oynarım diyorsanız tam size göre hesap 68 lv hesap satılana kadar 70 olur oyuna yeni başaldığım için pek ayrıntıya giremeyeceğim vip seviyesi 6 bir çok etkinlikte extra ödülleri alınıyor fiyat konusunu orta yollu birşeyler yapmaya çalışırız ben hesabın emek parasını almayacağım hiç bir şekilde sadece yüklediğim parayı çıkartmak istiyorum çünkü para acıl lazım babamın hasta olması sebebiyeti ile satmam gerekiyor günde 2 saatinizi ayırıp günlük görevleri yaparsanız kimse sizi kolay kolay geçemez almayı düşünenler 501794253 whatsap vs mesaj atabilir araya bilir ana ve moi de itemler mitik ve 3 yıldızdır moi de bazılarında yıldız var ve sv +4 ejderha pet'i de mevcuttur item ve pet geliştirmeleri için envanter de malzemeler mevcuttur fazlasıyla şu ana kadar hiç bir etkinliği kaçırmadım parça parça yükleme yaptığım için her etkinlikte iyi ödüller aldım karakterler moi hariç +8 ana karakter +10 +11 için prizmalar mevcuttur ancak lv 71 e kadar yükseltme yapamıyorum lv 71 olunca +11 olacak ve iyi ödüller gelecek ciddi alıcılar ulaşabilir ayrıntılı görüşürüz server S254-Nefertiti ayrıca 4 5 tane tam kostüm bulunuyor ve etkinlikten gelecek kart ile her karaktere kostüm alacağım 6 adet kart gelecek 4 karakterin kostümünü açacağım league of angels 2 satılık hesapleague of angels 2 satılık hesap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amonra172 -- 7 Ekim 2017; 3:8:48 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.