Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

LEADTEK PX6600GT TDH EXTREME

21
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> LEADTEK PX6600GT TDH EXTREME
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    184 Mesaj
    oc falan yapacaksan git silencer al sorunden kurtulursun.
    |
    |
  • Yarbay
    3446 Mesaj

Arkadaşlar,bu kart sınır değerlerde çalıştığından bir takım arkadaşlar üründe sorun yaşamış.Bu doğaldır , yine de kartın üzerindeki tozlanmaya ve kasa içindeki soğutmaya da dikkat edin.Bu da ambiyans sıcaklığını etkiler...

Resmi ambiyans ve esas sıcaklığı göresiniz diye koydum.Her ne kadar bu ürün overclock limitine yakın değerlerde de gelse ısınma sorunu yaşamıyor.Aleti kastırdığımda , 70C lere çıkardığımda dahi yeşillenme ve artifact vermiyor.Gayet sağlam bir kart ki zaten böyle büyük bir firma hepsi sorunlu olan bir seriyi üretmez.Türkiyeye gelen bir partideki kartlar sorun çıkarmıştır,o da bazı arkadaşlara denk gelmiştir.Ama bakıyorum bazıları bu modelin hepsinde sorun var demiş,kimisi de git paranı al o kartlar bozuk demiş.Böyle bir şey yok,biraz siz dikkat edip yapmanız gerekenleri yapın.Ona rağmen bu kart 550-1120 default hozlarında çalışamayıp yeşilleniyorsa değiştirme hakkınız doğar.

Bence default 550-1120nin altına çekilince kart düzgün çalışıyor bile olsa gidip değiştirmelisiniz çünkü bu karta extreme edition diye fazladan para ödediniz.Vaad ettiği hızların altında çalışacaksa sizin verdiğiniz fazlalık paranın bir anlamı kalmıyor!!!

|
    |

Kullanmış olduğum DAP'lar= Muzio JM200 , Iriver T10 , Cowon D2 , Samsung YP-Z5 , Sony NWZ-S616F
    Şuan kullandığım DAP=Ipod Touch 3G 32gb + SENNHEISER CX 500

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
google reklamları
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,190
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.