Şimdi Ara

Lcd Tv Ekran Kırılması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arçelik A40L 4531 0B modelinde 100 ekran bir Televizyonum var. Bir darbe sonucu ekran kırıldı. Ekran beyaz olarak gösteriyor. Yarın servisine göndericeğim ama bilgili arkaşlardan tahmini bir fiyat öğrenmek istiyorum televizyon kadar tutacak ise pek yaptırmayı düşünmüyorum.

Görüntü:
    Lcd Tv Ekran Kırılması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim1564 -- 14 Mayıs 2020; 23:48:0 >

• Merhaba hayırlı bayramlar. Arcelik 102 inç 4k smart tv sahibiyim ilk aldigimda 1400 tl ye revizyonlu olarak fabrikasindan alıştım. Çocugumun kumanda ile vurmasi sonucu panel kırıldı ve servise götürdüm. 1.800 tl fiyat istediler bende yaptırmadım. Daha sonra arkadaşım bir akıl verdi fabrikada yine revizyonlu bir urun varmı diye sormamı ve varsa ekrani kirik urunu alin yerine yeni tv verin farkını odeyim diye teklif etmemi soyledi. Bende oyle yaprım ve fabrikada 1 adet aynı tvden revizyonlu bir urun oldugunu ve uzerine 1.200 tl verirsem o urunu gondereceklerini ve 1 yil garantili olacagini soylediler. Birde kendilerinin telefonuma ginderdikleri bir link tende odeme yapmami istediler oradada yapi kredi kredi kartim ile faizsiz 10 taksit yaptım. Süper oldu şimdiki televizyonuma etiglass ekran koruyucusu aldım 300 tl ye. Sutten agzi yanan yogurdu ufleyerek yer derler. Allaha emanet hayırlı bayramlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.