Şimdi Ara

LCD Monitor Problemi..Yardım lütfen..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir lap top kullanıcısıyım ve monitorum lcd..bunda bi problem var.hani bazen televizyonların yanına mıknatıs fanl yaklaşınca ekranın bir bölümünde bi renk değişimi olur ya işte bundada aynen öle bişi oldu.sol alt köşede mesela massengerda biri online olduğunda o pencere beyaz diilde pembemsi bi renkte çıkıyo..bunun için yapabileceğim birşey varmı...garanti kapsamına girermi bu olay... Fujitsu-siemens m1451g kullanıyorum...

• zannedersem ekranını kapattıgında o bolgeye klavyeden biseyler baskı yapıyo olabilir bi bak oraya..cunku benzer bi sorun arkadasımın dizüstünde de mevcuttu...
  • tabiki garanti kapsamındadır... bu tur arızalar. sen yınede manyetik bir alanda kullanmadıgına emın ol o aleti.
  • monitoru kapadığımda ekrana bi baskı olmuyo fakat klavyenin sadece o bolumu sıcak oluyo onun için olduğunu zannediyorum..bunu yok etmenin bir yolu yokmudur sizce mesela normal monitolerde bi olay verdı böle monitoru şokluyo gibi bişi yapıp o kızarmayı yok ediyodu.benim lcd de de bu tarzda bu problemi yok edecek bi yontem yokmu acaba...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.