Şimdi Ara

LC WAIKIKI'DE ÇALIŞMAK ! ? ! ? ! ? ! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
9
Favori
174.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • part time çalışacağım 1 ay çalıştıktan sonra sorun çıksın istemiyorum bir yere başvuru yapınca emin olmak istedim yarın görüşmem var da lc waikiki de
    bi de ücretleri nelerdir kaç saat çalışılır yemek yol varmı
  • part time çalışacağım 1 ay çalıştıktan sonra sorun çıksın istemiyorum bir yere başvuru yapınca emin olmak istedim yarın görüşmem var da lc waikiki de
    bi de ücretleri nelerdir kaç saat çalışılır yemek yol varmı
  • Başvuruyu netten mi yapıyorsunuz yoksa direk gidip mi konusuyor sunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebulfeth

quote:

Orijinalden alıntı: BayernM

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: quneshlee

beyler bugun aradılar şirinevler şubesinden yarın mülakat var direk mağazaya gidicem değil mi sormadım da heyecandan mülakat nerede diye ilk mağaza tecrübem olacak

Benide bugün aradılar LCW şirinevler şubesinden yarın görüşme için çağırdılar.Sen görüşmeye gittin mi peki ?Gittiysen görüşme nasıldı ?Çalışma saatleri ücret falan .Yardımcı olursan çok sevinirim.Başka biyerden telefon bekliyorum çünkü bana uygun değilse hiç görüşmeye bile gitmem belki .

dostum asıl sen ne yaptın gittin mi ne sordular ne yaptınız işe girdin mi?

Gittim ben.Direk personel odasında görüşmeye aldılar.Mülakat bazında bazı sorular sordular.Neden mağazacılığı seçtin?Mesleki hayatındaki hedefin nedir gibi sorular sordular. şartları sundular ücret 400 küsür part time olduğu için + 8.25 günlük yemek ücreti sigortanı yatırıolar.Tm dedim 2.bi görüşme için(Genel müdürle) bidaha arıcaz dediler tabide hepsi öyle dio zaten :)

ben gittim dostum merhaba dedim girdim işte napıyosun su anda dedi sınava girdim sonucunu bekliyorum dedim e nolcak peki dedi,adana yazıp kalıcam burda dedim e zor olcak ama dedi olsun alışırım dedim çok zor bir iş bu dedi bende zoru severim dedim tamam dedi kagıt cıkarttı bunları yarın 4 den önce bana getirmelisin dedi hayırlı olsun dedi eyvallah dedim

tmmdır dostm olmuş senin iş .Anlaşmışsınız İst.da çok fazla başvuru oluo o yüzden almıyolar hemen.Hayırlı uğurlu olsn

Kaç yaşında başlıyorsunuz peki işe bir de işçi ihtiyacı olduğunun nasıl anlıyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 42ultrAslan42

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: quneshlee

beyler bugun aradılar şirinevler şubesinden yarın mülakat var direk mağazaya gidicem değil mi sormadım da heyecandan mülakat nerede diye ilk mağaza tecrübem olacak

Benide bugün aradılar LCW şirinevler şubesinden yarın görüşme için çağırdılar.Sen görüşmeye gittin mi peki ?Gittiysen görüşme nasıldı ?Çalışma saatleri ücret falan .Yardımcı olursan çok sevinirim.Başka biyerden telefon bekliyorum çünkü bana uygun değilse hiç görüşmeye bile gitmem belki .

dostum asıl sen ne yaptın gittin mi ne sordular ne yaptınız işe girdin mi?

Gittim ben.Direk personel odasında görüşmeye aldılar.Mülakat bazında bazı sorular sordular.Neden mağazacılığı seçtin?Mesleki hayatındaki hedefin nedir gibi sorular sordular. şartları sundular ücret 400 küsür part time olduğu için + 8.25 günlük yemek ücreti sigortanı yatırıolar.Tm dedim 2.bi görüşme için(Genel müdürle) bidaha arıcaz dediler tabide hepsi öyle dio zaten :)

ben gittim dostum merhaba dedim girdim işte napıyosun su anda dedi sınava girdim sonucunu bekliyorum dedim e nolcak peki dedi,adana yazıp kalıcam burda dedim e zor olcak ama dedi olsun alışırım dedim çok zor bir iş bu dedi bende zoru severim dedim tamam dedi kagıt cıkarttı bunları yarın 4 den önce bana getirmelisin dedi hayırlı olsun dedi eyvallah dedim

tmmdır dostm olmuş senin iş .Anlaşmışsınız İst.da çok fazla başvuru oluo o yüzden almıyolar hemen.Hayırlı uğurlu olsn

Kaç yaşında başlıyorsunuz peki işe bir de işçi ihtiyacı olduğunun nasıl anlıyorsunuz ?

fiziksel olarak 18- 19 un üstünde gözük yeter yaz sezonunda daha fazla satış oolduğu için yoğun geçiyor işçi sayısınıda arttırıyorlar ok

• iamburak kullanıcısına yanıt
    bende şuan eskişehirde çalışıyrum bayram için destek o müzikler insanı delirtir. yorgunluk ilk gün kafayı yiyorsun şuan 3. günüme gidiyorum çok rahatım bir sürü part arkadaşımla konuştum çok fazla çalıştırırlar ama içerde paran kalmaz diyolar lcw için bide herkese bey hanım demek zorundasın en alttan en üste.
    seni aşağılayın biri varsa şikayet edebilirsiniz diye biliyorum üstlere hemen harakete geçiyolar elemana çok önem veriyolar. ayrıca maaş kart veriyolar elden değildir para verilişi günlük fazla gece mesai ye kalırsan her dakka saniye + para demektir bildiğim budur daha ilerleyen zamanlarda neler olcak paylaşırım arkadaşlar
  • Ben de Perşembe günü başladım. Destek amaçlı değil ileride de çalışma amaçlı girdim, gerçi bu müdürlerin takdirine kalmış birşey. Saat 1-10 arası çalışıyorum, günde 1.30 saat mola var. Haliyle yorucu bir iş. Daha yeni olduğum için izin günleri ya da bayram tatili ile ilgili herhangi bir soru sormadım kimseye. Bu konuda bilgisi olan var mıdır? 4 gün sonra bayram var ve tatil veriyorlar mı bayram için?
  • ErdenayGuler kullanıcısına yanıt
    Fiyat hakkında da biraz bilgi verir misiniz? Hangi ildesiniz?
    @ErdenayGuler
  • Evet arkadaşlar güncel maaşlar hakkında bilgisi olan var mı?
  • 600 lirayamı çalışıyorsunuz güldürmeyin çalışma saatleri ney ben öğrenciyim 8:30 5:30 aldığım maaş 900 mesaisiz mesaili 1.300 askerliğimi daha yapmadım 2 yıllık okul okuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: handanovic

600 lirayamı çalışıyorsunuz güldürmeyin çalışma saatleri ney ben öğrenciyim 8:30 5:30 aldığım maaş 900 mesaisiz mesaili 1.300 askerliğimi daha yapmadım 2 yıllık okul okuyorum

mağaza sektöründe part time isen 7.5 saat çalışıyon ortalama 600-650 kazanıyon full time isen 1200 filan alan oluyo saatide artıyo tabi part time olmak iyidir bu tür yerlerde seninde güzel işin varmış hee hangi bölüm okuyon ne iş yapıyon kardeş

• Engelli çalışan genelde ne iş yapıyor ve ne kadar çalışıyor ücreti ne kadar orada çalışan bilen arkadaşlar varsa cvb yazarsa sevinirim LC Waikiki mağzası için
  • arkadaşım çalışıyor orda haftada 4 gün yanlış hatırlamıyorsam 600 veya 650 sabit ücret primlerle mesaiyle 800 civarı alıyor öneririm
  • iş olursa ben daimi olarak girecem işe bu şekilde nasıl olur sizce o arkadaşın engelli olrak mı çalışıyo haftada 4 gün
    ben işe engelli olarak girecem nasip olursa onlarda engelli arıyorlar daimi olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _vezir_ -- 9 Nisan 2014; 14:48:07 >
  • Anılarım canlandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NE OLDU )))
  • benim arkadaş çalışıyordu orada :D bence bir dene beğenmezsen bırakırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenaltinbas

bende şuan eskişehirde çalışıyrum bayram için destek o müzikler insanı delirtir. yorgunluk ilk gün kafayı yiyorsun şuan 3. günüme gidiyorum çok rahatım bir sürü part arkadaşımla konuştum çok fazla çalıştırırlar ama içerde paran kalmaz diyolar lcw için bide herkese bey hanım demek zorundasın en alttan en üste.
    seni aşağılayın biri varsa şikayet edebilirsiniz diye biliyorum üstlere hemen harakete geçiyolar elemana çok önem veriyolar. ayrıca maaş kart veriyolar elden değildir para verilişi günlük fazla gece mesai ye kalırsan her dakka saniye + para demektir bildiğim budur daha ilerleyen zamanlarda neler olcak paylaşırım arkadaşlar

Hâla calisiyomusun hocam eskisehirdeki magazaya nasil basvurdunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600 liraya az bir arkadaşım macarons d'antoniette diye bir yerde çalışıyor 1.100 lira.
  • Evet LCW'de çalışmak çok yorucudur, sabır gerektirir. 500 civarı maaş 200 civarı prim artı 80TL de AGİ alırsınız. Haftada 4 gün çalışmaya rağmen bana sorarsanız çok iyi para. Neredeyse Asgari ücret kadar para yapıyo. Ayrıca Şirket müthiş kurumsaldır. 15 dakika bile fazla mesai yapsanız hemen telafi edilir. Maaşlar mutlaka gününde yatar. Haftasonu'na denk gelirse erken bile yatabilir. Bana sorarsanız şuanda Türkiye'deki en kurumsal 10 şirketten biridir. Ayrıca 1 yılı doldurduktan sonra yükselme şansınız da var. Pozisyonuna göre Kasa, Depo veya Reyon Yöneticisi olabilirsiniz. Dediğim gibi iş zor ve sürekli yoğun ama iş ortamı çok güzel. Özellikle öğrenci part time'ların olduğu mağazalarda çalışmak çok zevklidir.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.