Şimdi Ara

Lazer Yazıcı Önerileri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
15.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kaliteli olarak demek istediğim yazılan pdf lerde yazıların etrafında nokta nokta şekiller oluyor mu yoksa fotokopiciden çıkmış gibi mi oluyor.HP840c inkjet printerımdan çıkardığım pdflerde yazıların etrafında noktalar oluyor ve bu da okumayı zorlaştırıyor.Acaba 600dpi da yazılmış yazı örneği koyabilecek arkadaş var mı,örneğin xerox 3117 si olan bir arkadaş örnek sayfa koyabilir mi buraya?

Çok teşekkür ederim arkadaşlar
  • Benim görüşüme göre büyüteçle incelemedikçe fotokopicideki sonuçla ayırt edilmiyor. Ki ben takıntılı biriyimdir. Eğer bir sorun hissetsem, rahatsız olur ve yazıcımı değiştirirdim. Çoğu zaman monitörde okunmayan ufak şeyleri yazıcıdan basarak okurum.

Pdflerde yazıların etrafında nokta nokta birşeyler oluyorsa ya yazıcınız 600 dpi değildir, ya da yazıcınızda sorun vardır. Ama her halukarda pdfleri kağıttan okumayı tercih edenlerden iseniz, tercihiniz lazer yazıcı olmalı.
  • Verdiginiz cevaplar icin cok tesekkurler arkadaslar

diger forumda bir arkadas Xerox 3117 nin elle besleme yapilarak bile onlu arkali basilamayacagini soyledi.Acaba bu dogru mu?Cunku ben onlu arkali baski yapiliyor diye biliyordum?

Saygilar
  • Yazıcıyla birlikte gelen programın menüsünden bile ayarlayabiliyosun önlü arkalıu baskı işini... sadece kağıdın önyüzleri basıldıktan sonra arka yüzlerini koyuyosun, yazıcı kendi harmanlıyo... Diğerbaşlıkta da anlatmıştım. Gerçi diğer başlıkta da arkadaşın belirttiği özellik dubleks baskıdır, yani elinle kağıdın arka yüzlerini çevirmeye gerek kalmadan basabilme özelliği...

Güzel özellik tabi de, bu özelliğe sahip bir yazıcı bu fiyatlarda ve bu kadar ufak boyutta olabilir mi?
  • slm arkadaşlar, buraya yazmayı unutmuşum,yazdım diye hatırlıyordum,kusura bakmayın, XEROX 3117 yazıcıyı alalı baya oldu, şimdiye kadar yaklaşık 200 sayfa bastım be performansından gayet memnunum, toner tasaruf modunda gayet iyi baskı alıyorsunuz... vista da herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz, bilg.yazıcıyı tanıyor, ilk baskı süresi gerçekten 10 snaiye bile sürmüyor. çok ama çok tavsiye olunur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cehennemli -- 19 Şubat 2009; 15:53:22 >
  • drum nedir arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cehennemli

evet biliyorum onu, ama BROTHER HL 2040 tam dolu toner ile geliyormuş...

fotoğraf baskısı için farklı bir kartuşmu almak gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: smeriç

drum nedir arkadaşlar

Konuyu hortlatmışsın be arkadaş :D
    Bulamazsın piyasada ama bulursan al bir tane Xerox 3117.
    canavar gibi çalışıyor yıllardır. 1 kilo toner aldım 35 liraya zamanında.
    bittikçe kendim söküp dolduruyorum. 2009'dan beri daha 3 defa dolum yaptım toplamda ise 15binden sayfadan fazla çıktı aldım.
    Win7 kullanıyorum otomatik tanıyor yazıcıyı.
    çift yönlü baskı özelliği yok, elle besleme yapıyorsun bunun için.
    Hortlatma cevabı olsun bu da :)

İlave : toner çipsiz olduğundan bittikçe doldur, en büyük avantaj bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cehennemli -- 24 Şubat 2013; 16:29:52 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.