Şimdi Ara

Lazer Kesim Atolyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar istanbul avrupa yakasında beşiktaş veya mecidiyekoy çevresinde bildiginiz kaliteli ve ucuz iş yapan lazer kesim atolyesi varmı =) ?
    yan kapagı kestirecemde, anladımki metal makasıyla olmuyomuş

• uzun süre lazer kesim yapacak yer aradım bende ama en sonunda kasaya dekupajla giriştim eğer ince uçlu kaliteli bir testere ucu olursa dekupaj on numara iş yapıyor hem kullanması da gayet kolay
  • bana sorarsan kendin yap ben sanaiide adama çizip verdim adam bir girişti oksijen kaynağı ile kapak yamuk yumuk oldu kasaya zor takılıyor benden sana tavsiye kendin yap olmassa kendim yaptım elimden bukadar geliyor dersin
  • abi dekupaj ne kadar haberiniz varmı =))
    aluminyum lazer kesim yapan bi atolye benim işimi fazlasıyla gorucektir ama bulamıyorum işte =(
  • bende var dekopaj ama ah ulan şu garanti olmasa

• quote:

Orjinalden alıntı: atl5102

bana sorarsan kendin yap ben sanaiide adama çizip verdim adam bir girişti oksijen kaynağı ile kapak yamuk yumuk oldu kasaya zor takılıyor benden sana tavsiye kendin yap olmassa kendim yaptım elimden bukadar geliyor dersin

• ya bu

sada solda tavuk pişiren 5-6 ytl kızarmış tavuk satanlara sorsana bi o zımbırtıyı nerden aldıklarını

fırın gibi şeyi yapanlarda cok iyi kesim aletleri var dedemlerin evin karsısında o tür seylerden yapan bi yer vardı tasındılar

adamlar dolap fırın doner tezgahı lokanta vb yerlerde kullanılıcak herseyi yapıyorlardı

aliminyum & celik kullanıyorlardı beni bitiren olay o aliminyumu bütün haldegetirdiklerinde oluyordu aklımdan ne kasa olurdu bundan

ha kes bic felan filan diyordum ama adamlar gitti
  • Geç oldu ama, istanbul da lazer kesim yaptırdığım yeri yazıyorum. Belki faydası olur.http://www.motifarmalazer.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.