Şimdi Ara

LAWBREAKERS | ANA KONU | ÇIKTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LAWBREAKERS | ANA KONU | ÇIKTI

Oyunun Adı: Lawbreakers
    Çıkış Tarihi: 8 Ağustos 2017
    Platformlar: PS4 / PS4 Pro / PC
    Geliştirici: Boss Key Productions
    Yayıncı: Nexon
    Oyun Fiyatı: 89 TL
    PSN Store Linki: LawBreakers

Efsanevi oyun tasarımcısı Cliff Bleszinski ve ekibinin yeni FPS oyunu LawBreakers'da, yer çekimine meydan okuyan eşi benzeri görülmemiş bu savaş alanında mücadele ederken, yeteneklerini geliştirin ve tüm açılardan düşmanlarınıza saldırın.

Her biri hareket ve savaş kabiliyeti ile silah kombolarına sahip eşsiz karakterler arasından kendinize en uygun olanını seçin. Roller: Çeşitli anti-kahramanlara ait becerileri kullanarak 9 farklı roldeki 18 kahramanla birlikte, benzersiz düşey şiddetin keyfini çıkarın. Haritalar: Geleceğe ait bir Santa Monica'dan tutun yeniden tasarlanmış bir Büyük Kanyon'a kadar, tanınması güç mekanlar. Modlar: yenilikçi çok oyunculu modlarıyla LawBreakers, kesinlikle eşsiz ve neşeli bir deneyim vaat ediyor.

LawBreakers - Rise or Fall | PS4

LawBreakers Gameplay Trailer PC Gaming Show E3 2017

LawBreakers - First PS4 Gameplay

LAWBREAKERS | ANA KONU | ÇIKTI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 8 Ağustos 2017; 0:50:16 >

• Açık beta indirilebilir durumda.Boyutu 9.8gb, Beta tarihi ise 28-31 temmuz arası.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Mağazadan indirilebildiğine göre yarın sunucuları açarlar diye ümit etmiştim. Neyse beklemekten başka çare yok. Oyun yapımcılarının sürekli iddia ettikleri gibi yetenek aralığı geniş ve rekabetçi bir oyun olursa bu fiyata tadından yenmez. ( hem 60 fps, hem yarı fiyata, hem de PRO destekli )
  • Oyun çok güzelmiş kesinlikle oynayacağım listesine girdi. Bana birazcık Titanfall 2'yi andırdı nedense:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: delio

Mağazadan indirilebildiğine göre yarın sunucuları açarlar diye ümit etmiştim. Neyse beklemekten başka çare yok. Oyun yapımcılarının sürekli iddia ettikleri gibi yetenek aralığı geniş ve rekabetçi bir oyun olursa bu fiyata tadından yenmez. ( hem 60 fps, hem yarı fiyata, hem de PRO destekli )

Dediklerinize aynen katılıyorum. 9 law - 9 breakers olmak üzere 18 karakter var, bunlara yeni karakterler de mutlaka gelecektir. Kesinlikle oldschool espor oyunu geliyor diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Oyun çok güzelmiş kesinlikle oynayacağım listesine girdi. Bana birazcık Titanfall 2'yi andırdı nedense:)

Dinamikleri Titanfall a benzese de oldschool quake, unreal tournament tarzı oyun:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Oyun çok güzelmiş kesinlikle oynayacağım listesine girdi. Bana birazcık Titanfall 2'yi andırdı nedense:)

Dinamikleri Titanfall a benzese de oldschool quake, unreal tournament tarzı oyun:)

daha önceden bu oyun hakkında hiç haberim yoktu, başlığı da öylesine girdim merak işte:) oynanışı izledim çok hoşuma gitti. Sıkıldım artık değişik fps arıyordum ne zamandır bu ilaç gibi geldi bana:)fiyatta uygun, oyuncu sayısı nasıl olur tabi bakalım:)
  • Open Beta için hazır mıyız arkadaşlar? Ön yüklemeler açıldı. 28 ağustos 17:00 gibi başlayacak sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrioVentus -- 27 Temmuz 2017; 20:46:8 >
  • FrioVentus kullanıcısına yanıt
    Yeah!!

• Serverlar acildi

Oyun ping degerini gosteriyor benin 60-65 ms arasi.

Sizin kac?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 28 Temmuz 2017; 17:33:56 >
  • eve yeni geldim direk konsol başında geçip birkaç el attım. oyun on numara olmuş. karakterler de arttırılırsa tadından yenmez. quake, ut tadında oyun olmuş, overwatchdan veya ow un cartoon grafiklerinden sıkılanlar için çok iyi bir secenek olur lawbreakers. karakterler arttırılırsa espora damgasını vurur bu oyun 1-2 sene.

ping ise

eu da 60-80
    diğer bölgelerde 130+

hangi bölgede oynayacağınızı siz seciyorsunuz.
  • Özellikle assasin ve wrath karakterleri cok hosuma gitti. Oyunun buyuk bir gelecegi var. Suan alip almamak konusunda kararsizim tabii ki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrioVentus

Özellikle assasin ve wrath karakterleri cok hosuma gitti. Oyunun buyuk bir gelecegi var. Suan alip almamak konusunda kararsizim tabii ki.

Enforcer de çok iyi

• Betayı şuan oynuyorum oyun gerçekten baya hoşuma gitti. Hızlı oynanış yapısı tam benlik zaten. Özellikle Enforcer ve Gunslinger karakterleri baya op olmuş diğerlerine göre.
  • Bu oyun 1 yıla kalmaz f2p'e geçer demedi demeyin
  • Oyunu denedim ama çok OW çakması. Eline su dökemez ayrı. Yine iyi olmuş ama gelişmesi gerek çok. az harita karakterle olmaz.
  • Oyuna medic sınıfı koymuşlar ama kendine hayrı yok,ne adam vuruyor ne birisini iyileştiriyor Fuzuli bi sınıf olmuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi die.Rache -- 31 Temmuz 2017; 12:45:49 >
  • Ow un bir kisiligi var karakterle oynarken insan arasinda onunla bag hissediyor, bunda o yok 3. Sinif hollywood aksiyon filmi gibi her yerde patlama falan.

• FPS lerde en önem verdiğim konu olan analog kontrolü bu oyunda çok iyi ve deadzone bile ayarlanabiliyor. İlk başta oyunu televizyonda oynamak gibi bir hata yaptım, neredeyse betayı silecektim. İmkanınız varsa düşük laglı pc monitörüyle oynayınız.

Oyunun espor potansiyeli ciddi olarak var. İçeriği zengin tutmaları lazım yoksa ne kadar süreyle oyuncuyu kendine bağlayabilir bilemiyorum. Ayrıca takım oyunu gerektiriyor, DM kafasıyla oynayanlarla kanser olma potansiyeli OW kadar yüksek.

Oyunda OP karakter var gibi gelmedi. Sadece oynanış tarzına bağlı olarak her karakter bir öğrenme süreci gerektiriyor. Karaktere hakim olan oyuncu döktürüyor. Mesela battle medic ile sürekli birinci olan adamlar gördüm.

Son olarak ileride gelecek DLC lerin ücretsiz olacağını bilmek güzel. Önsiparişimi geçtim.
  • Bu tarzı seven için güzel ben alışamadım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.