Şimdi Ara

Lav Tazı Balon Saldırısı Hakkında Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar lav tazı-balon destesiyle oynayanları bir türlü yenemiyorum nasıl savunma yapmalıyım?

Kullandığım deste resimdeki gibidir.
    Hep bu desteyle oynarım ve bu desteyle 3800 kupaya kadar geldim.
    Herkesi yenerim yada berabere kalırım ama lav tazı balonla oynayanlara karşı hiç şansım yok hep yeniliyorum.
    Ne yapmalıyım sizce? Desteyide değiştirmek istemiyorum ona göre kartları yükselttim ve alıştım artık.

• Bu destenin hic bi mantığı yok ki,kartlarin yüksek diye yeniyodun muhtemelen.Tazi destelerine karşı oynarken adamlarin büyük bir atak yapmasini engellemen gerekiyor yani sürekli baski yapacaksin adamda lav tazisinin arkasını dolduramayacak.

Sağdan tazı attıysa soldan binici goblin aticaksin mesela .

Bak mesela bu adamı izle,adam tazıyı atmak için karşının gelmesini bekliyor ki hem tazı ile ejderhaya ve diğer şeylere tank yapıyor hemde atağın arkasını dolduruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 29 Ekim 2017; 16:30:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Küçük minyonları ilerlemek istiyorsan kasmalısın her tğrlü.

• Adam gibi sağlam anti-air kartı yok ki. Yenememeniz normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

Adam gibi sağlam anti-air kartı yok ki. Yenememeniz normal.

O konuda haklısın.
    Mezar taşı yerine gizli tesla, ateş kulesi veya cehennem ejderhası kullansam işe yarar mı sence?
  • sssemih24 kullanıcısına yanıt
    Sadece 2 hava kartı çok fayda etmez bence. Son zamanlarda çıkan pekka domuz executioner lı destelerden birine geçebilirsin.

• Tazı destesi kullanıyorum, sıkıntı yaşadığım desteler genelde cehennem ejderi-felaket kulesi içeriyor. Ancak çarpma kullanılırsa onun da önüne geçilebilir. En mantıklısı ve örneğin benim için en sıkıntılısı -tazının arkasına ejder-balon kombinasyonu yaptığımda- o dar alana roket göndermek. Hem elim boş dönüyorum hem de iksir 0:) roketle durdurup pekka büyücüyle atağa çıkabilirsin. Denemeni öneririm, yine fikir alışverişinde bulunmak istersen özelden yazabilirsin, fotumda satış konuları dışında böyle konular görmek çok güzel. Bol şans.

• Hortumu yada felaket kulesini al. Bir baloncu olarak bu ikisinden biri olanlari hic yenemiyorum.

Benim destem bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hancerkarizma -- 5 Kasım 2017; 22:13:22 >
  • Lav tazısı açıldı bende yıllarca bekledim

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinbjk1903

Lav tazısı açıldı bende yıllarca bekledim

bende lav tazıyı 2.seviye yaptım ama kullanmasını bilmiyorum.
    tazı-balonlu desteyle oynasam adam ters yönden elit barbar yada binici atıyor kilitleniyorum.
  • Mezar taşı yerine kasırga al, lav tazı geldiğinde sevinir hale geleceksin emin ol

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.