Şimdi Ara

Lastik ömrü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cok haklısınız bu kadar dandik bir lastik gormedim primacy 3 olani..kac defa kaydirdim..hafif islak zeminde özellikle asfaltta buzda gibi kayiyor..hala bu lastigi ovenleri anlamak cok zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasal diş derinliğine kadar kullan bir lastik olmuş 300tl
    sınırları zorlamıyorsan bir sıkıntı olmaz
    benim araçta 5.5 yıllık contiecocontactlar var 45bin kmde dişleri bitene kadar devam
  • Bugün muayeneye gittim. Pirelli lastikler sanırım 4 yılı geçmiştir belki de 5. 5 mm diş derinliği ölçülmüş raporda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Malik the Mafia

Size göre YUMUŞAK galiba

Alıntıları Göster
    Tabi ki yumuşak. Siz hiç michelin lastiği elinize aldınız mı? Diğer markalarla karşılaştırdınız mı? Bazen şaşırıyorum nasıl bu kadar iddialı konuşuyor insanlar diye. Michelin o kadar yumuşaktır ki çukurlarda en kolay yarılan lastiklerden. İyi yol tutar ama. En iyi lastiklerdendir piyasadaki. Çabuk biter. Sessizdir, konforludur. Yumuşak olduğu için bunlar.

Primacy 3 kötü yazmışsınız. Evet o tutmuyordu yolu. Bir tane modelini kullanıp bütün markayı kötülemek güzelmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pis kaydırır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lastik dişlerinizin arasında, birkaç noktada köprü gibi, lastik kanalının ortasında yatay bir kabartı bulunmaktadır. Bu lastiğinizin güvenli diş derinliği göstergesidir. Eğer lastik dişleriniz bu çizgiye gelmedi ise ve aşırı yıpranmadı ise herhangi bir sorun olmayacaktır.

Ortalama olarak Michelin lastiklerinin ömürleri 50.000 KM'ye kadar çıkabilmektedir. Bu noktada önemli faktör sürücünün sürüş alışkanlıkları ve bulunulan bölgedeki çevre şartlarıdır.
  • 5 yıl / 80.000 km dayanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 11 Ekim 2018; 15:31:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şuan yazlık olarak hankook kinergy eco k425 serisi,kışlık olarak lassa snoways era kullanıyorum.2012de taktırmıştım hem yazlık hemde kışlığı ama o tarihten beri sürekli yazlık kışlık olarak değişimli kullanıldı.
    İki lastiğinde durumu fena değil özellikle kışlık olan hiç yıpranmadı diyebilirim.
    Tabiki yıl olarak ömürleri doldu ama lastik fiyatları uçmuş durumda olduğundan ufukta yenilemek zor görünüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 11 Ekim 2018; 15:39:48 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.