DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Laptopun Kamerası İle Nasıl Fotoğraf Çekilir?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
61.494
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Laptopun Kamerası İle Nasıl Fotoğraf Çekilir?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      253 Mesaj
      26 Ekim 2012 21:10:34
      Kamerayı açmak için herhangi bir simge bulunmuyor.Başlat menüsüne cam yazıyorum ve bir tane simge cıkıyor bu simgeye tıklıyorum ama herhangi birşey olmuyor.Kamerayı açamıyorum Laptopun

Yardım edene şimdiden Teşekkürler.

• Yüzbaşı
      656 Mesaj
      26 Ekim 2012 22:23:31
      laptopun markası ne ? mesela benim ki asus n61jq serisinden. ve bu seride asus life frame programı sayesinden kameradan foto-video seklinde faydalanabiliyorum. internette aratırsan laptopun markasını bulursun bieyler. veya kullanma kılavuzunda vardır belki.

• Yüzbaşı
      253 Mesaj
      27 Ekim 2012 11:54:58
      quote:

Orijinalden alıntı: lgndkgn

laptopun markası ne ? mesela benim ki asus n61jq serisinden. ve bu seride asus life frame programı sayesinden kameradan foto-video seklinde faydalanabiliyorum. internette aratırsan laptopun markasını bulursun bieyler. veya kullanma kılavuzunda vardır belki.

Marka asus ama modelini bilmiyorum.Kullanım klavuzumda yok.Virtual camera yazıyor başlat menüsüne cam yazınca.

• Yüzbaşı
      656 Mesaj
      27 Ekim 2012 15:58:32
      sen start menusune lifeframe yaz cıkar. ama acarken yonetici olarak calıstır.

• Yüzbaşı
      253 Mesaj
      27 Ekim 2012 16:13:45
      Audio, game, Image Monitor, PhotoClub,Video diye klasörer var sadece.

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.